Profile cover photo
Profile photo
İnternet Dersleri
10 followers -
İnternet dersleri, Google ve teknolojiyi kullanarak online para kazanma teknikleridir.
İnternet dersleri, Google ve teknolojiyi kullanarak online para kazanma teknikleridir.

10 followers
About
Posts

Post has shared content
Ürün ve hizmetleri tanıtım filmi için senaryo nasıl yazılır?
Add a comment...

Post has attachment
Animasyon şirket tanıtım filmi
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Video Marketing Yöntemleriyle İnternetten Para Kazanmak
Yakın zamana kadar yeni ve pahalı olarak görünen şeyler günümüz dünyasında artık yaşantımızın standartları oldular. internet de bunlardan birisidir. İlk çıktığı zaman, internete bağlanmak için kulağımızı tırmalayan modem ciyaklamasını hemen hepimiz gün gibi anımsarız. Şu anda ise internet epey hızlı ve de çok kullanılır duruma geldi. Yalnızca hızı gelişmekle kalmadı, akıllı telefonlarla ceplerimize kadar girdi.
İnternetin dünyamızı çevrelemesiyle birlikte bir sürü şey de boyut değiştirdi. En başta da ticaret ve ekonomide meydana gelen gelişmeleri sıralayabiliriz. Şirketler interneti kullanarak sadece üretkenliklerini arttırmadılar, bir yandan da yeni müşterilere ulaşarak satış rakamlarını ve gelirlerini de ilerletmiş oldular. Aslında internet şirketler için, bütün dünyaya satış yapabilen haftanın her günü ve her saati açık bir satış mağazası haline geldi.
İnternette vuku bulan yenilikler yalnızca kurum ve markalara değil, internet üzerinden para kazanmak isteyen bireylere de çok fırsatlar sunuyor. Şimdi herkes çok kısa sürede bir internet sitesi açıp instagram, pinterest, youtube, facebook ve twitter gibi sosyal medya hesaplarına kolayca sahip olup ve işte bu kanallardan satış yaparak para kazanabiliyor.
Bu noktada ise başarı sağlamak için 2 ana faktör karşımıza geliyor. Birincisi, ürün ve hizmetleri en güzel şekilde nasıl tanıtabiliriz. İkinci unsur ise yoğun rekabet ortamı içinde daha fazla internet kullanıcısına nasıl erişiriz konusudur. Biliyoruz ki internet ortamında, daha çok ziyaretçi eşittir daha fazla satış, o da eşittir daha çok kazanç sağlamaktır.
Bu 2 konunun aşılmasında akla gelen konu ise video pazarlama yöntemleridir. İnsanlar, metin reklamlarından çok video tanıtımlarına ilgi duymaktadırlar. O yüzden tanıtım ve pazarlama çalışmalarımızda tanıtım videolarının gücünü mutlaka değerlendirmek durumundayız. Peki, etkili tanıtım için video nasıl yapılır? Hemen cevap verelim, Explaindio video yapma programıyla, hemen hemen hiç teknik bilgiye sahip olmanıza gerek kalmadan bir kaç dakikada mükemmel video klipler hazırlayabilirsiniz.
Yaptığınız bu videoları da hem facebook, instagram ve twitter gibi sosyal medya sayfalarınızda ilgi çekici tanıtım yapabilmek amacıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda da Youtube'a göndererek yüzbinlerce insana ulaşma olanağı sağlayabilirsiniz.
Bununla birlikte bazı özel tekniklerle, Youtube sitesine yüklediğiniz tanıtım videolarının çok kısa sürede Google birinci sayfada çıktığını görebilirsiniz. Böylelikle doğal arama sonuçları arasında pek çok içeriğin üzerine çıkarak bedava trafik yakalayabilirsiniz. İşte bu teknikleri de Para Tube Sistemi videolu eğitimleriyle hemen keşfedebilirsiniz.
Siz de, video marketing alanında gerekli teknikleri öğrenip ilgi çekici animasyon tanıtım videolarıyla ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Ayrıca, gelir sağlamak için kendi ürününüz olmasına da gerek yoktur. Son zamanlarda çok yaygın olarak kullanılan, komisyon ortaklığı programlarına kayıt olarak da kazanç elde edebilirsiniz. Tüm bu meselelerde ayrıntılı bilgi almak ve videolu derslerle pratik bilgilere ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.
www.internetdersleri.net
Add a comment...

Post has attachment
Youtube para kazanma teknikleriyle, nasıl video yapılır ve tanıtım videolarını Youtube'a yükleyerek Google birinci sayfaya nasıl çıkılır?
#videomarketing   #youtube  
Add a comment...

Post has attachment
Youtube para kazan video pazarlama teknikleri ile internetten kazanç sağlamayı bu yazımızda anlatıyoruz. Özellikle animasyon video nasıl yapılır ve hazırladığımız videoları Youtube ve Google birinci sayfada çıkarma yöntemlerinden bahsediyoruz.
Ayrıntılar için: http://ipucubankasi.blogspot.com.tr/2015/05/video-pazarlama-yontemleriyle-youtube-para-kazan.html

#youtube   #videomarketing   #youtubevideo   #para   
Add a comment...

Post has attachment
İngilizce seslendirme hizmetimizle her türlü İngilizce metin seslendirme projenizde yardıma hazırız.
Add a comment...

Post has attachment
Youtube videolarının doğru tekniklerle optimize edilirse, Google birinci sayfada çıkmak için çok hızlı olduğunu biliyor muydunuz? İşte bu yazımızda Para Tube Sistemi ile, videoları optimize edip çok hızlı bir şekilde Google birinci sayfada çıkmayı ve doğal olarak bir sürü odaklı trafik sonucu internetten para kazanmayı keşfedeceksiniz.
#google   #youtube   #para   #video   #videomarketing  
Add a comment...

Post has attachment
Video nasıl yapılır? Daha doğrusu whiteboard animasyon video nasıl yapılır? İşte cevabı: Explaindio programı ile hiç bir teknik bilgiye sahip olmadan dakikalar içerisinde animasyon video hazırlayabilirsiniz.
Günümüz internet çağıdır ve internette en etkili reklam yöntemi
video reklamlarıdır. Siz de bu programla tanıtım videoları hazırlayıp para kazanabilirsiniz.
#video   #reklam   #whiteboard   #videomarketing   #tanıtım   #explaindio   #animasyon  
‪‬ ‪‬
Add a comment...

Post has attachment
Video yapma, hazırlama ve düzenleme programı olan Explaindio ile çok hızlı ve kolay bir şekilde whiteboard ve hareketli animasyon videoları hazırlayabilirsiniz.
#video   #videomarketing   #videoyapmaprogramı  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded