Profile cover photo
Profile photo
MusicData
31 followers -
Již 20let jsme přední český dovozce a distributor ozvučovací, osvětlovací a pódiové techniky.
Již 20let jsme přední český dovozce a distributor ozvučovací, osvětlovací a pódiové techniky.

31 followers
About
MusicData's interests
MusicData's posts

Post has attachment
Podívejte se, jak fungují towerlifty VMB TL-A.

Zobrazit na e-shopu: https://goo.gl/1UpRkR

Post has attachment
Mikrofon Audix D6 vítězem Readers Choice Awards 2017

Dynamický nástrojový mikrofon Audix D6 se stal vítězem každoroční prestižní ankety ProSoundWeb a Live Sound international, které se účastnilo přes 25 000 hlasujících z řad výrobců a čtenářů. Gratulujeme!

https://imusicdata.cz/audix-d6-dynamicky-nastrojovy-mikrofon
Photo

Post has attachment
Legendární studiový kytarista Tim Pierce na NAMM 2017 mluví o jeho novém přírůstku do nahrávacího studia - TubeMeister Deluxe 20. Chválou nešetří ani na zabudovaný DI výstup (Red Box): "Red Box might be the best sounding direct out I have experienced".

Více o tomto zesilovači zde: https://imusicdata.cz/hugheskettner-tubemeister-deluxe-20

Post has attachment
Školení ETC2 úspěšně za námi!

Dvoudenní zvukařské školení ETC2 je úspěšně za námi – děkujeme všem návštěvníkům, přednášejícím a organizátorům z řad MusicData i mimo ně.

http://www.musicdata.cz/zprava-skoleni-etc2-uspesne-za-nami-749.htm
Photo

Post has attachment
NAMM 2017 odhaluje první novinku - Lucas Nano 602 od HK Audio.

Pro více informací o novém přírůstku do rodiny aktivních kompaktních PA systémů Lucas Nano sledujte naše stránky.
PhotoPhotoPhoto
2017-01-20
3 Photos - View album

Post has attachment
V sobotu 14. ledna byly v Kulturním domě Plzeňka v Berouně za přímého přenosu České televize předávány výroční 30. ceny Trilobit, jež uděluje Filmový a televizní svaz, FITES.

Jedná se o prestižní ceny udílené odbornou porotou a MusicData byla zastoupena jako dodavatel ozvučovací a světelné technologie sálu.

V roce 2014 proběhla náročná rekonstrukce domu, hlavní zvuk zajišťují clustery NEXO, vykrývací reproboxy od HK Audio, scénické osvětlení je tvořeno jak divadelními reflektory, tak efektovými světly. Celková koncepce zvuku i světel byla cílena na víceúčelové využití sálu a špičkovou zvukovou kvalitu.

Více informací: https://goo.gl/fxQpsI
Photo

Post has attachment
Závod Rallye Dakar opět prověřil vysokou kvalitu přepravních kufrů MusicData

Přepravní kufry MusicData byly i letos důležitou součástí vybavení na nejtěžším, nejsledovanějším a nejextrémnějším závodě na světě - Rallye Dakar.

České výrobky MusicData Cases pomohly bezpečně udolat na 9 000 km nejen pro catering a satelitní zařízení u českého týmu Buggyra, ale i chladiče, převodovky a diferenciály u německého týmu SOUTH RACING pro tovární Ford.

Naše přepravní kufry spolehlivě sloužily i jako vybavení Press Car nebo jako ochrana pro jemné náčiní nejžádanějšího fotografa Mariana Chytky.

Všem našim zákazníkům děkujeme za důvěru a gratulujeme k úspěšnému dojetí do cíle v Buenos Aires.

více informací: https://goo.gl/4FVYw6
Photo

Post has attachment
Jak zmenšit brum u single coil snímačů?

Bare Knuckle není jen výrobce ručně vinutých snímačů. Vyrábí i spoustu vychytávek a kvalitního příslušenství, protože by asi bylo jen polovičním řešením namontovat kvalitní snímače na špatný hardware.

Jedna z těchto vychytávek je tzv. screening plate pro elektrické kytary Stratocaster. Jedná se o fólii pod pickguard. Je to jednoduchý a rychlý způsob, jak zmenšit brum a nežádoucí pazvuky ze single coil snímačů. Fólie se jednoduše přiloží ke spodní straně pickguardu. Perforované otvory odpovídají běžně používaným typům pickguardů.

Více informací:
https://imusicdata.cz/bare-knuckle-screening-plate-pro-stratocaster
Photo

Post has attachment
Ultimate Ears představuje nový model in-ear sluchátek - UE 18+ Pro: http://www.musicdata.cz/zprava-ultimate-ears-predstavuje-novy-model-in-ear-sluchatek-ue-18+-pro-740.htm
Photo

Post has attachment
Doplnili jsme zásobu Fender Custom Shop. Ale pozor, tentokrát se jedná o Masterbuilt modely. Jedním z nich i extravagantní Fender CS Masterbuilt 52 Tele NOS Moto Top od legendy Dennis Galuzska. O této unikátní kytaře se dočtete více zde: https://imusicdata.cz/fender-custom-shop-masterbuilt-52-tele-nos-moto-top-mn-mbdg
Photo
Wait while more posts are being loaded