Profile cover photo
Profile photo
Ośrodek Turystyczny POD SULIŁĄ
1 follower
1 follower
About
Ośrodek Turystyczny POD SULIŁĄ's posts

Post has attachment
W naszym ośrodku turystycznym każdy znajdzie dla siebie miejsce! Zapewniamy odpoczynek, pełen relaks i przepiękne widoki. Bieszczady są idealnym miejscem wypoczynkowym zarówno dla aktywnych, jak i tych którzy wolą regenerować się odpoczywając. Zapraszamy na http://podsulila.wnekowicz.pl/.Post has attachment
Jeżeli chcesz odpocząć od gęstego miejskiego smogu i cieszyć się czystym i orzeźwiającym, górskim powietrzem to zapraszamy do odwiedzenia pięknych, polskich Bieszczad. Tutaj na pewno odpoczniesz i nabierzesz siły do działania! Sprawdź na http://podsulila.wnekowicz.pl/.


Photo

Post has attachment
W naszym ośrodku Pod Suliłą wynajmujemy pokoje gościnne, a także salę do organizacji wesel czy konferencji firmowych. Wszystkie nasze propozycje mają bardzo atrakcyjne ceny! Nie czekaj, przyjedź w Bieszczady już dziś! Zapraszamy na http://podsulila.wnekowicz.pl/.


Photo

Post has attachment
Jeżeli marzysz o wyjeździe w miejsce, w którym możesz w pełni się zrelaksować i zregenerować, to zapraszamy do naszego ośrodka turystycznego Pod Suliłą! Oferujemy czyste, górskie powietrze, uspokajającą zieleń i wytchnienie od miejskiego pośpiechu. Więcej informacji na http://podsulila.wnekowicz.pl/


Photo

Post has attachment
Bieszczady zimą to nie tylko sportowe szaleństwo na stokach! Na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego jest kilka szlaków dla pieszych, które są przetarte także w okresie zimowym i możliwe do przejścia bez konieczności posiadania specjalnego sprzętu. Zapraszamy na nocleg do Pod Suliłą! Więcej na http://podsulila.wnekowicz.pl/.


Photo

Post has attachment
Bieszczady są piękne o każdej porze roku! Wiele osób twierdzi jednak, że zimą są jeszcze bardziej wyjątkowe niż latem. Przypominamy, że w okolicy naszego ośrodka wypoczynkowego znajdą Państwo wspaniały wyciąg krzesełkowy Kiczera oraz Weremień! Zapraszamy na http://podsulila.wnekowicz.pl/.


Photo

Post has attachment
Jeżeli po górach wolisz chodzić niż jeździć, to również mamy dla Ciebie propozycję! Wiele szlaków w Bieszczadach jest otwartych także zimą, a na pieszej wędrówce – zwłaszcza zimą, kiedy góry pokryte są śniegiem – znajdziesz wiele urzekających atrakcji! Zapraszamy do ośrodka turystycznego Pod Suliłą oraz na naszą stronę internetową http://podsulila.wnekowicz.pl/.

Photo

Post has attachment
W końcu nadszedł grudzień! Miłośników wszelkich sportów zimowych zapraszamy na aktywny wypoczynek w Bieszczady! Niedaleko ośrodka turystycznego „Pod Suliłą” mieści się wyciąg krzesełkowy Kiczera w Puławach (1200m) oraz wyciąg Weremień w Lesku o długości 1430m. Czas rozpocząć białe szaleństwo! Zapraszamy na http://podsulila.wnekowicz.pl/.


Photo

Post has attachment
Ośrodek wypoczynkowy Pod Suliłą w Bieszczadach to idealne miejsce dla ludzi, którzy kochają piesze wędrówki oraz górzyste tereny. Do dyspozycji naszych gości mamy piękne krajobrazy, nieskażone powietrze, ciszę, spokój i możliwość świetnej zabawy. Zapraszamy na www.podsulila.wnekowicz.pl.


Photo

Post has attachment
Bieszczady są piękne o każdej porze roku! Zima jednak jest wyjątkowym czasem, dlatego dla miłośników białego szaleństwa atrakcją wartą uwagi jest wyciąg krzesełkowy Kieczera w Puławach o długości 1200 metrów oraz wyciąg Weremień w Lesku o długości 1430 metrów. Więcej na www.podsulila.wnekowicz.pl.


Photo
Wait while more posts are being loaded