Profile cover photo
Profile photo
Antalya Evden Eve “05426515042 02423465042” Nakliyat BOrabey Taşımacılık
24 followers -
Antalya BOrabey Evden Eve Asansörlü Nakliyat
Antalya BOrabey Evden Eve Asansörlü Nakliyat

24 followers
About
Posts

Post has attachment
ANTALYA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT
www.antalyaborabeynakliyat.com
Antalya evden eve asansörlü nakliyat denildiğinde akla gelen ilk isim olan BOrabey nakliyat-nakliyat esnasında her şekildeki her türlü eşyalarınıza uygun olan özel paketleme yapmaktadır. Antalyada'ki en iyi ustalardan biri ile mobilya sökümü kurumu ve montajı yapmaktadır. Eşyalarınızın kirlenmemesi için,koltuk, yatak ve baza gibi eşyalarınız 1 metre 1.5 metre 2 metre 2.5 metre 3 metre 3.5 metre 4 metre özel graf kağıtlı kalın vakumlu poşetler ile kaplanarak muhafaza edilir ve

Asansör taşımacılığı ile itina ile taşınır. Evdeki kırılacak olan mutfak ve salon içindeki porselen ve cam eşyalarınız vakumlu poşetlerle kırılmayacak şekilde ambalaj yapılarak itina ile özel kalın mukavva fıçılarla itina ile kırılmadan dışarıdan özel olarak kurulan asansör ile itina ile taşır. Mekan yataklar tek kişilik ve çift kişilik pvc kılıflarla hasar almaması ve kirlenmemesi için muhafaza edilir ve asansör yardımı ile hata payı çok aza inecek şekilde önlemleri alınarak taşınır.

Post has attachment
Antalya Şehirler Arası Nakliyat:0242 346 50 42
www.antalyaborabeynakliyat.com
Şehirlerarası nakliyat nakliye işinin en önemli ve en zor hizmet bölümüdür. Şehirlerarası nakliye ihtiyacınıza sorunsuz çözüm getirecek firmalar geniş araç filosu olan nakliye şirketleridir. BOrabey şehirler arası nakliye hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda'da en kaliteli nakliyat hizmetini verecektir.Taşınmak denildiği zaman pekçok insanın bu konuda çeşitli düşüncelerinin olduğunu söyleyebiliriz. Taşınmak sadece eşyaları gelişi güzel bir şekilde taşımak anlamına gelmemelidir.Nakliyat denildiği zaman bu işin büyük bir profesyonellik getirdiğini bilmemiz gerekmektedir. Özellikle bulundukları şehrin dışına gidenler için bu durum büyük bir zahmet haline gelmektedir.Antalya BOrabey Nakliyat şehirlerarası taşımacılıkta sistemsel çalışma prensiplerine sahiptir. Ve büyük dikkat ve odaklı çalışma içerisindedir. Evet büyük bir profesyonellik bu işin erbabı haline geliyor.

Post has attachment
ANTALYA ŞEHİRİÇİ NAKLİYE (0542 651 50 42)
www.antalyaborabeynakliyat.com
Antalya şehir içi Evden Eve Nakliyat Nakliye ve taşımacılık sektöründe bulunmak isteyen firmaların öncelikle elinde bulundurması gerekenler ve sahip olması gereken bazı özellikler vardır.
Bunları sağlamadan yapılan nakliyenin sorunsuz halledilmesi kesinlikle beklenilemez.
Hele ki uzmanı olmayan bir firmaya iş teslimi durumunda karşılaşılabilecek bütün olumsuzluklar da göze alınmalıdır

Post has attachment
Antalya Evden Eve Asansörlü Nakliyeciler 0542 651 50 42
www.antalyaborabeynakliyat.com
Antalya evden Eve Nakliyat /Kepez + Muratpaşa + Konyaaltı + Lara + Aksu + Döşemealtı + Çallı, Antalya Şehirlerarası Nakliyat = Antalya Evden Eve Eşya Taşıma 0242 346 50 42 - 0542 651 50 42 Nakliyat Nakliye, ANTALYA DA EVDEN EVE NAKLİYAT NAKLİYECİLER 0542 651 50 42 ANTALYA DA NAKLİYATÇILAR TAŞIMACILIK FİRMALARI

Post has attachment
ANTALYA ŞEHİRLERARASI NAKLİYE EVDEN EVE TAŞIMA
0242 346 50 42 || 0542 651 50 42 || 0532 135 53 42
www.antalyaborabeynakliyat.com
Şehirler arası nakliyat farklı iki şehir arasındaki taşımacılıktır. Uzun yollara dayanıklı araçların çalışma esnasında kullanılması ve araçlarında modern olması önemlidir. Aksi takdirde birçok iş kazalarına kapı aralayabilir.

Firmamızın bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Uzun yıllar şehir içi nakliyat ve şehirler arasında yaptığımız nakliyat hizmeti ile takdirleri toplamış bulunmaktayız. Sigortalı ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı uzun yollara taşımaktayız. Bununla beraber hizmetlerimize ek olarak eşyalarınızı paketler ambalajlar ve kolilere yerleştiririz.

Post has attachment
ANTALYA EVDEN EVE NAKLİYE
www.antalyaborabeynakliyat.com
0242 346 50 42 | 0542 651 50 42
Antalya Evden Eve Nakliyat firmamız uzun yıllardan beri vermiş olduğu profesyonel nakliyat hizmeti nde, gerek hizmet kapsamını gerekse hizmet ulaştırdığı müşteri kitlesini her geçen gün geliştirmekte.

Köyden kente, kasabadan ilçeye kadar her yerleşim birimine Antalya profesyonel evden eve nakliyat hizmeti tarafımızca verilmekte. Peki evden eve nakliyat nedir ve klasik nakliyat anlayışından farkı var mıdır?

Post has attachment
''ANTALYA EVDEN EVE BORABEY NAKLİYAT''
0242 346 50 42 || 0542 651 50 42 || 0532 135 53 42
Antalya Evden Eve Nakliyat ve taşımacılıkta öncelikle taşınacak olan evde detaylı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve taşıma detayları bu ekspertiz doğrultusunda belirlenir.
Antalya evden eve taşımacılık için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme Antalya Nakliyat firmamız depolarında bulundurulur.
Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyesi, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, tüm bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinalı bir biçimde yapılır.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Antalya Asansörlü Nakliyat
0242 346 50 42 | 0542 651 50 42
www.antalyaborabeynakliyat.com
Antalya BOrabey Nakliyat İnanılmaz Fiyat. Erken Rezervasyon ile yerinizi alın Antalya Evden Eve Nakliyat kaliteli ve tecrübeli personeli ile Antalya İli ve ilçelerinde değerli Antalya halkına , esnafına 7 den 70 e hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Antalya Evden Eve Nakliyat taşıma esnasında Ekspertiz hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini üst sıralara taşımayı misyon olarak benimsemektedir. Antalya halkı için kaliteli hizmet sunmaya gayret göstermekteyiz.
Wait while more posts are being loaded