Profile cover photo
Profile photo
Ir Emigration
35 followers
35 followers
About
Posts

Post has attachment
دانشگاه های آلمان
تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان، تقریبا به صورت بدون شهریه می باشد.کلا دانشگاه های آلمان چه دولتی و چه دانشگاه های علمی کاربردی آلمان ، تقریبا به صورت رایگان ویا با شهریه های بسیار ناچیز هستند.در کنار اینها سطح بالای آموزش و امکانات آموزشی فراوانی که دانشگاه های آلمان به دانشجویان خود میدهد باعث شده این کشور یکی از بهترین مقاصد تحصیلی برای بسیاری از دانشجویان از سرار دنیا باشد.
دانشگاه های آلمان بعد از دانشگاه های ایالات متحده آمریکا و دانشگاه های بریتانیا پرطرفدار ترین دانشگاه های دنیا برای دانشجویان خارجی محسوب می شوند. در حال حاضر بیش از ۴۲۵ دانشگاه و مرکز آموزش عالی در آلمان وجود دارد که شامل دانشگاه‌ها و مدارس عالی مختلف (مانند مدارس فنی، هنری، مذهبی، مدیریتی و...) می‌شوند.که تعداد دانشگاه های آلمان (بدون احتساب مدارس فنی ، موسسه ها و...) به بیش از 70 دانشگاه می رسد.تقریبا در همه شهر های بزرگ آلمان حداقل یک دانشگاه با رتبه های بالای جهانی وجود دارد.به طوریکه 16تا از دانشگاه های آلمان در بین 250 دانشگاه برتر جهان و 35 دانشگاه آن نیز در میان 500 دانشگاه اول جهان جای دارند.
برای دریافت اطلاعات کامل تر، به صفحه معرفی بهترین دانشگاهای آلمان در وب سایت مهاجرت ایرانی مراجعه فرمایید.
Add a comment...

Post has attachment
انواع ویزای استرالیا
همچنان که میدانید ویزای استرالیا یکی از معتبر ترین ویزاهای دنیاست که اعتبار بسیارزیادی برای پاسپورت شما خواهد بود . از طرفی کشور استرالیا به علت شرایط فوق العاده خوب مهاجرت ، تحصیل ، کار و توریست ، علاقمندان بسیاری دارد که گاه شرایط سفر همزمان و با دغدغه های مشترک تورهای توریستی را ندارند .... تجربه نشان داده است که مسافران زیادی متقاضی اخذ ویزای استرالیا ، بدون شرکت در تور برای دیدار از خویشاوندان ، یا تحقیق های سرمایه گذاری یا تجاری هستند .

حتما شما در اخبارهای اخیر مشاهده کردید که دولت استرالیا با مهاجرت های غیر قانونی به شدت مقابله می کند، و به مهاجرین غیر قانونی اخطار می دهد که درصورت تخطی با آن ها به شدت برخورد می شود. بهمین خاطر گرفتن ویزای استرالیا بهترین راه برای مهاجرت کوتاه مدت و بلند مدت به استرالیا است. برای اخذ ویزا باید مراحل مختلفی را گذراند،که البته این مراحل بسته به نوع ویزا تا حدودی متفاوت است.

در این بخش به معرفی انواع ویزای استرالیا میپردازیم
انواع ویزای استرالیا:
• ویزای اقامت دائم از طريق مهارت و تخصص Skilled Migration
• مهاجرت از طريق تجارت و سرمايه گذاریBusiness Migration
• مهاجرت همسر Spouse Migration
• مهاجرت والدین Parent Migration
• آخرین فرد بازمانده Last Remain Relative
• ویزای دانشجویی Student Visa
• ویزاهای موقت،دیدار و توریستی Visitor Visa

برای دریافت اطلاعات کامل تر به صفحه انواع ویزای استرالیا در وب سایت مهاجرت ایرانی مراجعه فرمایید.
Add a comment...

Post has attachment
مهاجرت به استرالیا از طریق کار ، تخصص ، تحصیل ، سرمایه گذاری و ازدواج
در وب سایت مهاجرت ایرانی کلیه اطلاعات و خدمات مهاجرت به استرالیا در اختیار شما قرار گرفته است.با مراجعه به بخش های مختلف سایت و آشنایی با دفاتر خدماتی معتبر از جدیدترین شرایط مهاجرت به استرالیا اخذ اقامت و دریافت ویزای استرالیا مطلع می شوید.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه اصلی مهاجرت به استرالیا در وب سایت مهاجرت ایرانی مراجعه فرمایید.
Add a comment...

Post has attachment
مهاجرت به آلمان
طبق تحقیقات بلومبرگ، آلمان دومین مقصد مهاجرت پس از ایالات متحده است. شرایط بسیار مناسبی به منظور مهاجرت به آلمان برای شهروندان غیر اروپایی از زمانی که قانون بلوکارت Blue Card در آلمان اجرایی شد بوجود آمد.
شهروندان غیر اروپایی برای مهاجرت به آلمان تنها چند گزینه پیش رو دارند، مهاجرت به آلمان از طریق تخصص، تحصیل و اقوام درجه یک مهاجران.
بخشی از امتیازات آلمان ، از نگاه انجمن جهانی پژوهش ‌های بازار (GFK)، به دولت صالح و صادق این کشور باز می‌ گردد. نقش “هدایت‌گرانه” آلمان در اتحادیه اروپا و همچنین “مسئولیت‌پذیری در امور بین‌المللی” نیز از نکات اصلی در گزینش این کشور به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرت بوده است. امتیازات آلمان در عرصه “سرمایه‌گذاری” و “برابری اجتماعی” نیز بالا بوده‌اند.
مهاجرت به آلمان برای تحصیل نیزیکی ازجذابترین گذینه ها برای کسانی است که می خواهند در خارج از کشور خود تحصیل کنند. هزینه های دانشگاه های دولتی آلمان به مراتب کمتر از آن چیزی است که در آمریکا باید پرداخت شود.علاوه براین بورس های تحصیلی زیادی نیز برای دانشجویان در این کشور وجود دارد وجود دارند.
Add a comment...

وب سایت مهاجرت ایرانی با هدف گسترش کمک رسانی در زمینه کسب اطلاعات در مورد کشورهای مقصد مهاجرت ، معرفی مراکز معتبر، جهت مشاوره حقوقی و برای هرچه آسان تر شدن امور مهاجرتی شما راه اندازی گردیده است
www.iremigration.com
Add a comment...

Add a comment...

Post has attachment

در حال حاضر بخش کوچکی از وب سایت بزرگ گروه مهاجرت ایرانی  یا www.iremigration.com    برای علاقه مندان به کسب اطلاعات در مورد کشور کانادا به صورت آزمایشی  راه اندازی گردیده.در هفته های آینده علاوه بر کامل شدن پروژه ، اطلاعات مور نیاز برای مهاجرت کشورهای دیگر ازجمله استرالیا-آلمان-آمریکا و..به وب سایت اضافه خواهد شد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded