Profile cover photo
Profile photo
Turbosprężarki Aurelia Białas
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Mimo że siedziba naszej firmy znajduje się w województwie dolnośląskim, nie ograniczamy naszej działalności tylko do tego miasta. Usługi serwisu i sprzedaży turbosprężarek świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego, a także w województwach: kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, pomorskim i wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu - http://turbosprezarki.com/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serwisujemy sprężarki zarówno do aut osobowych, jak również do ciągników i innych maszyn rolniczych. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z województwa dolnośląskiego, a także wielkopolskiego, zachodnio-pomorskiego, okolic Bydgoszczy, województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do kontaktu - http://turbosprezarki.com/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w regeneracji i naprawie turbosprężarek. Do napraw wykorzystujemy wyłącznie części od uznanych producentów. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że urządzenia będą działały bezawaryjnie przez długi czas. Zapraszamy do współpracy - http://turbosprezarki.com/oferta/czesci-do-turbosprezarek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w regeneracji i sprzedaży turbosprężarek. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług lub macie dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu. Mogą się Państwo z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy także do osobistych odwiedzin. Mapę dojazdu znajdą Państwo na stronie internetowej - http://turbosprezarki.com/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że nieprawidłowe wyważenie przekłada się na wzrost niekorzystnych drgań i tym samym stać się jedną z przyczyn wyeksploatowania i uszkodzenia turbosprężarki? Wyważanie w trakcie regeneracji turbosprężarki wymaga odpowiednich umiejętności, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu. Z tego względu warto zaufać prawdziwym ekspertom, zapraszamy do współpracy - http://turbosprezarki.com/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze turbosprężarki są dostępne na różnego typu giełdach samochodowych. Można nas znaleźć na giełdach w Słomczynie, Lubinie i Gliwicach. Jeżeli chcesz mieć pewność, że dostępny będzie konkretny model turbosprężarki, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - http://turbosprezarki.com/gieldy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym jest turbosprężarka? Jest to maszyna wirnikowa zbudowana z turbiny i sprężarki osadzonych na jednym wale. Turbosprężarka umożliwia doładowanie silnika spalinowego lub koła parowego, zmniejszenie zużycia paliwa, a także ograniczenie emisji zanieczyszczeń. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisie turbosprężarek - http://turbosprezarki.com/oferta/turbosprezarki.
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy turbosprężarkami do różnego typu pojazdów. Posiadamy turbosprężarki przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także maszyn rolniczych. Oferujemy zarówno nowe części, jak i po regeneracji. Na wszystkie nasze turbosprężarki dajemy 12 miesięcy gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://turbosprezarki.com/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bardzo ważne jest, by części do turbosprężarek pochodziły od renomowanych firm. Elementy wymienne wysokiej jakości to zdecydowanie lepszy wybór w porównaniu do zakupu nowej turbosprężarki. Na pewno na tym skorzystasz! W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór części - http://turbosprezarki.com/oferta/czesci-do-turbosprezarek.
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy znajduje się w województwie dolnośląskim, ale nie ograniczamy naszej działalności tylko do najbliższej okolicy. Usługi świadczymy nie tylko we Wrocławiu i reszcie województwa, lecz także w województwach: kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim, pomorskim i wielkopolskim. Prowadzimy współpracę z wieloma firmami z branży motoryzacyjnej oraz serwisami renomowanych marek samochodowych. Zapraszamy do kontaktu -http://turbosprezarki.com/kontakt.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded