Profile cover photo
Profile photo
Kwatery Prywatne J.K.-AgroMat
About
Kwatery Prywatne J.K.-AgroMat's posts

Post has attachment
Naszą ofertę kierujemy również do rodzin z dziećmi. Posiadamy duży, piękny ogród, w którym Wasze pociechy będą mogły aktywnie spędzić wolny czas. Ponadto pokoje wyposażone są w telewizję, a także macie możliwość korzystania z grilla. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://jk-agroma.pl/. 
Photo

Post has attachment
Obawiacie się, że podczas podróży Wasze ubrania nie będą nadawały się już do założenia? Mamy na to świetne rozwiązanie! Do Waszej dyspozycji oddajemy żelazko oraz deskę do prasowania. Na stronie: http://jk-agroma.pl/ uzyskacie Państwo dodatkowe informacje.
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście przyjechać do nas grupą? Wystarczy jedynie skontaktować się z nami, abyśmy mogli przygotować dla Was nocleg. Na specjalne życzenie przygotujemy aż 13 miejsc noclegowych. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://jk-agroma.pl/.
Photo

Post has attachment
Oferowane przez JK-AGROMA pokoje to gustowne i komfortowe miejsce, w którym z pewnością nabierzecie sił na kolejny dzień. Dbamy nie tylko o czystość, ale i staramy się spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Gości. Jesteśmy przekonani, że decydując się na nasze usługi będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Zapraszamy! http://jk-agroma.pl/
Photo

Historię warto znać, a szczególnie rodaków. Powinniśmy również odwiedzić miejsca, w których cierpiało wiele osób. Może być to dla nas życiowa lekcja, dzięki której całkowicie zmienimy wyobrażenie o przeszłości Polaków. http://jk-agroma.pl/

Post has attachment
Czy chcielibyście uzyskać informacje dotyczące ceny za pobyt w JK-Agroma? A może interesuje Was rezerwacja w określonym terminie? Zachęcamy Państwa do przesyłania wszystkich pytań za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://jk-agroma.pl/. 
Photo

Post has attachment
Coraz częściej słyszymy o fikcyjnych ofertach hoteli, które często nawet nie istnieją… JK-Agroma to firma, której warto zaufać! Specjalnie dla Was na stronie: http://jk-agroma.pl/ dostępna jest galeria. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno rodziny, jak i grupy zorganizowane.
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście odwiedzić Obóz Auschwitz – Birkenau? Obawiacie się, że zapłacicie wysoką kwotę za nocleg nieopodal tego miejsca? Nie u nas! Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale i gustowne pokoje, w których będziecie mogli spokojnie odpocząć. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://jk-agroma.pl/.
Photo

Post has attachment
Długa podróż może być naprawdę wyczerpująca. Wielu Gości marzy najpierw o odpoczynku w komfortowych pokojach. Decydując się na nasze usługi możecie być pewni, że niczego Wam nie zabraknie! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://jk-agroma.pl/.
Photo

W dzisiejszych czasach brak dostępu do Internetu może być naprawdę uciążliwy. Dlatego naszym Gościom oferujemy bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Jesteśmy przekonani, że decydując się na nasze usługi będziecie zadowoleni! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://jk-agroma.pl/.
Wait while more posts are being loaded