Profile cover photo
Profile photo
Andrzej WÓJCIK
699 followers -
http://biznesiprognozy.pl/
http://biznesiprognozy.pl/

699 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeszcze nigdy w historii żaden amerykański prezydent tak się nie poniżył. I jak tu można liczyć na USA, jak u steru jest marionetka Putina.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23681647,zdrada-imbecyl-w-kieszeni-putina-dosadne-komentarze.html#MT
Add a comment...

Post has attachment
... Magia działa tak, że jeśli coś wzywasz po imieniu to to przychodzi. Kontekst inwokacji jest wtórny. Jeśli cos wypędzasz, a tam tego czegoś w rzeczywistości nie ma, to to przyjdzie, bo usłyszy swe imię. Egzorcyzm przed chrztem jest wskazaniem demonicznym siłom, gdzie mają swoją nową ofiarę.”
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has attachment
,,Kampania na rzecz brexitu była w niemałej mierze opłacana przez powiązanych z Kremlem rosyjskich oligarchów. Prowadzący kampanię wyborczą Trumpa lobbysta Paul Manaford był sowicie wynagradzanym doradcą byłego prezydenta Ukrainy Janukowycza. Nikt, z nim samym włącznie, nie kwestionuje jego związków z Moskwą. Wiadomo też, że kampania Trumpa korzystała z dostarczanych przez rosyjskich hakerów materiałów kompromitujących kandydatkę demokratów Hillary Clinton.
Add a comment...

Post has attachment
,,Wielkie europejskie gazoporty stoją puste, a rosyjski gaz płynie wartko. Z danych MFW wynika, że na niemieckiej granicy gaz amerykański i katarski są o 80% droższe niż rosyjski.
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content
tak,tak w TĘ strone !!!!!!!
------------------------
zryj w ubraniu calego nie nagiego bo sobie obrzydzisz a pampersy i krawat wyplujesz,:)))))))))))))))))))
------------------------
ZAPOŻYCZONE Z SIECI
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Marcin Matczak - doktor habilitowany nauk prawnych, specjalista w zakresie teorii prawa, profesor nadzwyczajny na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego kontra intelektualna miernota, przez przypadek delegowana do Krajowej Rady Sadownictwa jako przedstawiciel Sejmu ...
O tempora, o mores!
Photo
Add a comment...

Post has shared content
List do Sławomira Cenckiewicza
Szanowny Panie Dyrektorze!
Uprzejmie Pana informuję, że przyjąłem dziś pełnomocnictwo do prowadzenia sprawy przeciwko Panu o naruszenie dóbr osobistych prezesa Światowego Związku Żołnierzy AK prof. Leszka Żukowskiego.
W dzisiejszym wydaniu "Do Rzeczy" napisał Pan insynuację, że pan Prezes był tajnym współpracownikiem SB. Jest to podłe kłamstwo. Ten były żołnierz Powstania Warszawskiego (walczył w rejonie, gdzie ranna była moja ciocia Janina Giertych)i więzień obozu koncentracyjnego oraz działacz społeczny nigdy nie należał do żadnej komunistycznej organizacji, ani nie był współpracownikiem jakichkolwiek komunistycznych służb. Jeszcze miesiąc temu sam Pan pisał o nim "Nie był członkiem PZPR, nie uwikłał się we współpracę z bezpieką". (Do Rzeczy 4-10.06.2018). Pana haniebny atak na prezesa Światowego Związku Żołnierzy AK jest podyktowany najprawdopodobniej potrzebą polityczną - konfliktem z prof. Żukowskim co do oceny tzw. żołnierzy wyklętych.
Uprzejmie Pana informuję, że domagam się w imieniu mego Mocodawcy zapłaty na Światowy Związek Żołnierzy AK kwoty 20 000 złotych jako zadośćuczynienia za dokonane naruszenie oraz przeprosin na całą stronę w "Do Rzeczy". Zapłata oraz przeprosiny mają być zrealizowane do końca lipca br. W przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego,
List niniejszy publikuję ze względu na prośbę prezesa Żukowskiego, aby natychmiastowo dać odpór dokonanej przez Pana obmowie.
Z poważaniem,
Roman Giertych
Adwokat
----------------------
Cenckiewicz jest polityczną dziwką do wynajęcia. Na zlecenie kulawego beztrybowca napisze każde świństwo.
Jak zostaniesz taksówkarzem oby nikt nigdy nie wsiadł do twojej taksówki.
---------------------
ZAPOŻYCZONE Z SIECI
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded