Profile cover photo
Profile photo
SEDAT YARDIMCI
52 followers
52 followers
About
Posts

Post has attachment
Merhabalar. Geleneksel cumartesi kitap mezatlarımız devam ediyor ve devam da edecek.Bu hafta pasajdayız. 9 Aralık Cumartesi günü saat 14.00-18.30'da Gezegen'deyiz. Haftaya da buradayız. Ama sonraki hafta Yeni Gezegen'deyiz. Yeni Gezegen'imizi umarım siz de beğeneceksiniz. Ayrıntıları yakın zamanda sizlere açıklayacağız. Şimdilik bu hafta 277 görselini paylaştığımız kitapları sunuyoruz sizlere..Gezegen'e davetlisiniz..:)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar Geleneksel Cumartesi Kitap Mezatımız, bu hafta 2 Aralık günü saat 14.00-18.30 arasında Gezegen Sahaf'ta. 313 görselini paylaştığımız kitapların haricinde, her zamanki gibi sürpriz kitaplarımız da olacak elbette. Fazla söze hacet yok. Kitaplarla dolu güzel bir haftasonu geçirmek isterseniz, Gezegen'e bekleriz.:) Herkese açık bir kitap mübadelesi olduğunu da ayrıca hatırlatalım. Yani herhangi bir şart veya önkoşul yoktur. :)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar... Geleneksel Cumartesi Kitap Mezatımız bu hafta 25 Kasım Cumartesi günü saat 14.00-18.30 arasında Gezegen'de. Gene birbirinden güzel kitapların, çok ama çok uygun başlangıç fiyatlarıyla başladığı müzayedemizde bu hafta 340 kitabın görselini paylaşıyoruz. Bir o kadar da sürpriz olarak sunulacak kitapların yanı sıra, toplu kitap satışlarımız da olacaktır. Kitaplarla dolu güzel bir haftasonu geçirmek isterseniz, sizi Gezegen'e bekleriz..:) Herkese açık bir kitap mübadelesi olduğunu da ayrıca hatırlatalım. Yani herhangi bir şart veya önkoşul yoktur. :)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar. Geleneksel cumartesi kitap mezatlarımızda her zaman olduğu gibi bu hafta da çok güzel kitaplar açık arttırmaya çıkıyor. 18 Kasım cumartesi günü saaat 14.00-14.30 arasında listeli olarak sunulan Bilimkurgu Kitapları Müzayedesi'ne bakmadıysanız hala http://eskibavul.com/muzayede/julvern-sahaf-se%C3%A7kisi-2-bilimkurgu-kitaplar%C4%B1-m%C3%BCzayedesi-?m=4085 adresinden bakabilir ve pey verebilirsiniz. Saat 14.30-18.30 arasında ise 367 görselini paylaştığımız kitaplar karışık bir biçimde çok ama çok uygun başlangıç fiyatlarıyla açık arttırmaya çıkacak ve son sahibinin belirleyeceği fiyatla da kitabın fiyatı belirlenmiş olacak. Kısacası kitaplarla dolu güzel bir cumartesi için Gezegen'e davetlisiniz.:)
Gezegen Sahaf
Meşrutiyet Caddesi, Aslıhan Sahaflar Çarşısı, No: 10/28
Beyoğlu - İstanbul
tel.: 0212 293 9487 – 0544 786 1292 (Sedat Yardımcı)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar. Geleneksel Cumartesi kitap mezatlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta hem listeli, hem de listesiz kitap mezatımız var. 11 Kasım Cumartesi günü saat 14.00-15.00 arasında Listeli Kitap Müzayedemiz var. Listeli Kitap Mezatı'na bakmadıysanız
http://eskibavul.com/muzayede/gezegen-sahaf-11-kas%C4%B1m-listeli-kitap-m%C3%BCzayedesi?m=4083
adresinden 157 ürünü görebilirsiniz. 15.00-18.30 arasında ise albümde görmüş olduğunuz 255 fotoğrafın haricinde ayrıca sürpriz güzel ürünlerimizin de olduğunu hatırlatmak isteriz. Kısacası kitaplarla dolu güzel bir haftsonu geçirmek istiyorsanız Gezegen'e bekleriz. :)
İletişim bilgilerimiz. Gezegen Sahaf, Meşrutiyet Caddesi, Aslıhan Sahaflar Çarşısı, No: 10/28 Beyoğlu - İstanbul.
Tel.: (0212) 293 94 87 / (0544) 786 1292 (Sedat Yardımcı)
gezegensahaf@gmail.com
Add a comment...

Post has attachment
YENİ MEZATIMIZ YAYINDA
Merhabalar. Geleneksel Cumartesi Kitap Mezatlarımızda bu hafta size çok ama çok güzel ve özel LİSTELİ bir KİTAP MÜZAYEDESİ hazırladık. Her biri, diğerinden değerli ve güzel olan bu kitapları almak için, müzayedemize, internet üzerinden de pey vererek katılabilirsiniz. Bunun için http://eskibavul.com/…/gezegen-sahaf-11-kas%C4%B1m-listeli-…
adresine girip ürünlere bakabilirsiniz. Tabi önce üye olmanız gerekmektedir. Yok ben üye olmam derseniz, ürün lot numarası ile birlikte gerek facebook kanalından mesaj yoluyla, gerek gezegensahaf@gmail.com e-mail adresiyle elekronik posta yoluyla, gerekse cep telefonundan SMS veya WhatsApp mesajı ile pey verebilirsiniz. Eğer Beyoğlu'na gidip gelmeniz kolaysa adresimizdeki dükkana gelip hem ürünleri görmüş olursunuz hem de bizzat peyinizi kendiniz yazdırabilirsiniz. Bizim için en güzeli, müzayede günü salonda olmak tabi ki.:)
11 Kasım 2017 Cumartesi günü 14.00'de salonda başlayacak kitap mezatının internetten pey alımı aynı gün 13.00'da bitecektir. Sonrasında salonda devam edecek mezatın nihai sonuçları ise 13 Kasım Pazartesi günü saat 16.00'da ilan edilecektir. Kitaplarla dolu güzel günler dileriz.:) Gezegen'e davetlisiniz.:)
İletişim bilgilerimiz. Gezegen Sahaf, Meşrutiyet Caddesi, Aslıhan Sahaflar Çarşısı, No: 10/28 Beyoğlu - İstanbul. Tel.: (0212) 293 94 87 / (0544) 786 1292 (Sedat Yardımcı)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar...
* Gene harika kitaplar var. Hepsi birbirinden güzel. Gelemeyen pişman olur. Şimdiden söyleyelim.
Geleneksel cumartesi kitap mezatımız, bu hafta, 4 Kasım günü saat 14.00-18.30 arasında Gezegen'de, kitapsever ve koleksiyonerlerin kaçırmayacağı kitaplarla ve tüm hızıyla devam ediyor. Albümde 400'e yakın fotoğraf göreceksiniz. Kitapları araştırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bazı kitaplar bir daha çıkmayabilir müzayedemizde. Bilenler biliyor zaten. Bir zamanlar müzayedemize çıkan kitapları hala arayanlar var. İyi kitap, her zaman iyidir, unutmayınız. Kısacası kitaplarla dolu güzel bir cumartesi geçirmek istiyorsanız, Gezegen tam size göre. Bekleriz...:)
Gezegen Sahaf
Meşrutiyet Cad., Aslıhan Sahaflar Çarşısı,
No: 10/28 Beyoğlu - İstanbul
Add a comment...

Post has attachment
Kitap Mevsimini Açtık:)
Merhabalar... Geleneksel Cumartesi Kitap Mezatlarımızda bu hafta çok güzel kitaplar var. 430 civarında kitap paylaştık. Hepsi birbirinden güzel. 28 Ekim Cumartesi günü saat 14.00-18.30 arasında çok uygun fiyatlarla açık arttırmaya çıkacak. Alamayan, gelemeyen üzülebilir, şimdiden söyleyelim. Fazla söze hacet yok. Buyrunuz albüme göze atınız. Kısacası, kitaplarla dolu güzel bir cumartesi günü için Gezegen'e bekliyoruz.:)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar... Geleneksel Cumartesi kitap mezatlarımızda bu hafta 21 Ekim Cumartesi günü saat 14.00-18.30 arasında gene birbirinden güzel kitaplar, çok uygun fiyatlarla açık arttırmaya çıkıyor. 330 görselini paylaştığımız albümde yer alan kitaplar haricinde elbette bir o kadar da sürpriz kitabımız olacaktır. Kitaplarla dolu güzel bir cumartesi için Gezegen'e davetlisiniz...:)
Add a comment...

Post has attachment
Merhabalar... Geleneksel Cumartesi Kitap Mezatlarımızda bu hafta hem Listeli hem de Listesiz Kitap Mezatımız var. 14 Ekim Cumartesi saat 14.00-15.00 arasında Listeli Kitap Mezatımız olacaktır. Hala bakmadıysanız ve pey vermediyseniz http://eskibavul.com/muzayede/gezegen-12x17-listeli-kitap-mezat%C4%B1?m=4082 sayfasına bakabilirsiniz. Saat 15.00'den sonra ise 18.30'a kadar sürecek olan Listesiz Kitap Mezatımızda, albümde de görüldüğü üzere 290 fotoğraf paylaştık. Ayrıca sürpriz kitaplarımız olacaktır. Kitaplarla dolu güzel bir cumartesi için Gezegen'e davetlisiniz. :)
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded