Profile cover photo
Profile photo
Centrala Superpolisa.pl
9 followers
9 followers
About
Centrala Superpolisa.pl's posts

Post has attachment
Szukasz pomysłu na własny biznes, ale obawiasz się, że rozpoczęcie działalności może być czasochłonne? W artykule znajdziesz sprawdzone koncepty umożliwiające start w ciągu kilku dni lub tygodni – a wśród nich propozycja otwarcia placówki naszej multiagencji. 

Post has attachment
Dziś otworzyliśmy placówkę Superpolisy w warszawskim Wilanowie przy ul. Oś. Królewska 18. Nowo powstały oddział to już 17. w Warszawie i 240. w sieci placówek multiagencji zlokalizowanych na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Ceny porównywalnych ubezpieczeń tego samego mieszkania mogą się różnić nawet o 500 zł. Co zrobić, aby nie przepłacać i jednocześnie zdecydować się na najkorzystniejszą ofertę? 

Post has attachment
Wybierając się na wakacje na „drugim końcu świata” należy pamiętać o odpowiednim ubezpieczeniu. W przeciwnym razie koszty opieki medycznej turysta będzie musiał pokryć z własnej kieszeni. Jak wysokie muszą być sumy ubezpieczenia?

Post has attachment
Wszystkim Klientom i Partnerom Superpolisy życzymy pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem. 
Photo

Post has attachment
Kierowcy spodziewając się kolejnych podwyżek cen OC, coraz częściej decydują się na zakup polisy na długo przed końcem aktualnej ochrony. Czy ta metoda jest sposobem na oszczędność? Z jakim wyprzedzeniem można kupić OC? Odpowiedzi szukajcie w artykule: 

Post has attachment
Od początku tego roku największy wzrost cen OC odnotowano w Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Obowiązkowa polisa dla kierowców najmniej podrożała w Białymstoku, Gorzowie Wlkp. i Wrocławiu. 

Post has attachment
Dysproporcje w stawkach OC między większymi i mniejszymi miastami sięgają nawet kilkadziesiąt procent. Czy rejestrowanie auta w małej miejscowości może być sposobem na oszczędność? O tym mówi nasz ekspert w rozmowie z Wyborczą:

Post has attachment
Za ubezpieczenie samochodu trzeba zapłacić zdecydowanie więcej niż rok temu. Nasz ekspert w rozmowie z Rzeczpospolitą wyjaśnia, dlaczego ceny OC i AC rosną. 

Post has attachment
Szukasz pomysłu na własny biznes? Odwiedź nasze stoisko podczas Targów Franczyza! Opowiemy Ci o możliwościach współpracy w ramach systemu franczyzowo-partnerskiego Superpolisy. Nasza oferta nie ma sobie równych! 
Photo
Wait while more posts are being loaded