Profile cover photo
Profile photo
ESİT ELEKTRONİK LTD.ŞTİ.
5 followers -
Elektronik dalında bir mühendislik şirketi olarak 1980 yılında faaliyetlerine başlamış, ilk zamanlarında endüstride çeşitli konularda...
Elektronik dalında bir mühendislik şirketi olarak 1980 yılında faaliyetlerine başlamış, ilk zamanlarında endüstride çeşitli konularda...

5 followers
About
Posts

Post has attachment
Değerli Ziyaretçilerimiz, İstanbul Yeşilköy WOW Otelde 4-5-6- Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Proses Mühendisliği Çözümü ile 2. Si düzenlenen Fabrikalarda Modernizasyon Zirvesi ve Sergisinde bulunacak standımıza yapacağınız ziyaretler ve ilgili çözümlere yönelik düzenlediğimiz sunumlara katılımınızı beklemekteyiz.
Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz takdirde irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Tartı uygulamalarımız ve ürünlerimizle ilgili her türlü talebinizi karşılamaktan memnuniyet duyacağız.
Yer: WOW Kongre Merkezi Yeşilköy / 4-5-6 Ekim 2017
Esit Standı : B13
Esit Sunum Başlıkları :
- Tartı Aletleri Mevzuatı ve Modernizasyon Sonrası Mevzuata Uyum - Nalan Bayar / Servis Şefi
- Otomatik Tartı Aletleri ve Mevzuata Uyum - Çağrı Hekimoğlu / Satış ve Pazarlama Müdürü
- Tank Tartım Sistemlerinde Dikkat Edilecek Hususlar - Çağrı Hekimoğlu / Satış ve Pazarlama Müdürü
Sunumlarımız 5 Ekim Perşembe Saat 14:15-15:15 arası 1. Salon’da gerçekleşecektir.
Ücretsiz Kayıt İçin Tıklayın: http://kayit.fabrikalardamodernizasyon.com/
/**/
http://www.esit.com.tr/…/esit_ile_fabrikalarda_modernizasyon
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dünya’da ilk olma niteliği taşıyan Esit’in yeni buluşu WHIPCHIP Elektronik Kamçı Habertürk Haber ve Teknolojik programlarına konuk oldu. WHIPCHIP tanıtımının ve işleyişinin paylaşıldığı, çekimlerinin Veliefendi Hipodromunda gerçekleştiği Kamçı tanıtımı filmini buradan izleyebilirsiniz.

http://www.esit.com.tr/tr/haber/269/yuzde_100_yerli_teknoloji__e-kamci
Add a comment...

Post has attachment
İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi Ödül Töreni

İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi 2016-2017 yılı sonunda Mezuniyet Ödül Töreni düzenlenmiş olup dereceyle fakülteyi bitiren öğrencilere 7 Temmuz 2017 Cuma günü Saat 11:00 da İTÜ Elektrik Elektronik Fakültesi İdris Yamantürk Konferans salonunda başarı ödülleri takdim edilmiştir.
Esit olarak Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği Bölümünden dereceye giren 1. Okan Arpacık, 2. Çevikalp Sütunç, 3. Berkan Kaçmaz’a ödüllerini Esit Elektronik Satış ve Pazarlama Müdürümüz Sn. Çağrı Hekimoğlu tarafından takdim edilmiştir. Geleceğin en başarılı Mühendislerinin mezuniyetlerini kutlamaktan büyük mutluluk duyar, iş hayatlarında da başarılar dileriz.

http://www.esit.com.tr/tr/haber/268/itu_elektrik_elektronik_fakultesi_odul_toreni
Photo
Photo
12.07.2017
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
YTU Racing Esit Sponsorluğu

YTU Racing, 2011 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde, Makine Teknolojileri Kulübü bünyesinde, dünyanın öğrenciler arası yapılan en büyük mühendislik yarışması olan, her yıl İngiltere’nin Silverstone yarış pistinde gerçekleşen Formula Student yarışmasına katılmak amacıyla kurulmuştur. YTU Racing ekibi, üniversite öğrencileri tarafından organize edilen, YTU racing proje ekibinde Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Malzeme ve Metalürji Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, İşletme bölümlerinden 30’a yakın öğrenci yer almaktadır. Tüm öğrenciler bir takım oluşturup, bir yıl boyunca hazırlanıp, Formula Student yarışmasının konsepti olan, tek kişilik açık tekerli bir formula aracının tasarımını ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Yarışma sayesinde öğrenciler, üniversitede aldıkları teorik eğitimi pratiğe dökme imkanı kazanmaktadır. Bu faydalı yarışmada Esit Elektronik olarak sponsor olmaktan gurur ve mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interpack Düsseldorf 2017

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Almanya'nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilen 2017 - Uluslararası Ambalaj Fuarı‎’nda ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz takdirde irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Tartı uygulamalarımız ve ürünlerimizle ilgili her türlü talebinizi karşılamaktan memnuniyet duyacağız.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
INTERPACK AMBALAJ FUARI BAŞLADI
04-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Interpack Ambalaj Fuarı başlamıştır. Salon 15'de bulunan D25 nolu standımıza ziyaretinizden memnuniyet duyacağız.
/**/
INTERPACK 2017 DUSSELDORF
We will be pleased with your visit to our stand in Interpack 2017 Fair at Hall 15 Stand no: D25 in Düsseldorf which will be held between 04-10 May 2017.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Değerli Ziyaretçilerimiz, Almanya'nın Hannover kentinde gerçekleştirilen Hannover Messe Endüstriyel Otomasyon Fuarı 24 Nisan itibariyle başlamıştır. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ürünlerimizi sergileyeceğimiz fuar da sizlerle standımızda görüşmek dileklerimizle.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz takdirde irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Tartı uygulamalarımız ve ürünlerimizle ilgili her türlü talebinizi karşılamaktan memnuniyet duyacağız.Esit Standı: Salon 11D / Stand B81

Başlangıç Tarihi : 24 04.2017 Pazartesi

Bitiş Tarihi :28.04.2017 Cuma

Yer : Hannover Exhibition Grounds Messegelände, D-30521 Hannover / Almanya .

/**/

One of the most important fairs of Automation Industry - Hannover Messe 2017 will be organized between April 24 and 28 in Hannover Germany. We will be very glad to see all our customers and colleagues at our stand B81 at Hall 11D.

http://www.esit.com.tr/tr/haber/256/hannover_messe_2017

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded