Profile cover photo
Profile photo
Boczkowska Grażyna. Tłumacz przysięgły. Języka czeskiego
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Moje biuro tłumaczeń znajduje się w Warszawie przy ul. Grójeckiej 104 m. 28. Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta profesjonalnych tłumaczeń z języka czeskiego, zachęcam do kontaktu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do osobistych odwiedzin. Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że tłumaczenie uwierzytelnione czyli przysięgłe musi posiadać odcisk okrągłej pieczęci z imieniem i nazwiskiem tłumacza? Tłumacz przysięgły musi mieć odpowiednie uprawnienia, aby wykonywać tego typu tłumaczenia. Oferuję tłumaczenia uwierzytelnione z języka czeskiego, zapraszam do kontaktu - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/uslugi-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mimo że język czeski jest pełen podobnie brzmiących zwrotów do języka polskiego, często mają one odmienne znaczenie, co może prowadzić do różnego rodzaju nieporozumień. Dlatego w kontaktach biznesowych z Czechami warto skorzystać z profesjonalnej pomocy tłumacza, zapraszam do kontaktu - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/oferta-dla-firm/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Język ogólnoczeski bardzo różni się od języka literackiego. Dobry tłumacz powinien znać każdą odmianę języka. Decydując się na skorzystania z moich usług translatorskich, mają Państwo pewność, że tłumaczenie będzie dokładne. Poradzę sobie z przetłumaczeniem tekstów mówionych i pisanych - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/uslugi-2/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca tłumacza to duża odpowiedzialność. Nierzetelne tłumaczenie może prowadzić do utraty lub osłabienia relacji handlowych i biznesowych. Z tego też względu przykładam dużą wagę do staranności tłumaczeń technicznych i zwykłych. Zaufało mi już wielu Klientów, zapraszam do kontaktu - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/jakosc-tlumaczen/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta usług tłumaczeniowych mojego biura tłumaczeń w Warszawie jest naprawdę bogata. W zakres usług wchodzą m.in. tłumaczenia ustne, pisemne (uwierzytelnione i zwykłe), tłumaczenia dokumentów (samochodowych, firmowych, itp.) oraz tłumaczenia aktów notarialnych. Jeśli szukają Państwo rzetelnej i profesjonalnej obsługi, zapraszam do współpracy - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/uslugi-2/.
Add a comment...

Post has attachment
Tłumaczenia techniczne wymagają bardzo dobrej znajomości specjalistycznego słownictwa i terminów branżowych, dlatego warto w tej kwestii skorzystać z pomocy profesjonalisty. Gwarantuję Państwu najwyższą jakość oferowanych usług w zakresie tłumaczeń technicznych polsko-czeskich i czesko-polskich, zapraszam do współpracy - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/oferta-dla-firm/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa moja oferta profesjonalnych tłumaczeń z języka czeskiego, zachęcam do kontaktu. Stali Klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do wizyty w siedzibie mojego biura w Warszawie. Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo pod tym linkiem - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Język czeski posiada własne słownictwo ściśle związane z biznesem. Jeśli zastanawiają się Państwo nad intensywną współpracą polsko-czeską w swojej branży lub chcą Państwo rozpocząć działalność w Czechach, warto skorzystać z usług profesjonalnego tłumacza. Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura tłumaczeń czeskich - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/oferta-dla-firm/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Język nieustannie się zmienia, dlatego stale podnoszę kwalifikacje jako tłumacz języka czeskiego. Przyglądam się na bieżąco wszystkim tendencjom i zmianom, dzięki czemu moje tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski stoją na wysokim poziomie. Jestem pewna, że spełnię wszystkie Państwa oczekiwania. Zapraszam do współpracy - http://tlumaczczeskiego.warszawa.pl/uslugi-2/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded