Profile cover photo
Profile photo
Журнал Листи до приятелів
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
15 серпня Республіка Індія святкує 70-річчя своєї незалежності. «Листи до приятелів» публікують історію про геніального державного діяча ХХ століття, завдяки якому Індія й відбулася як «найбільша світова демократія». «Принцип «око за око» може зробити сліпим весь світ», – переконував Могандас Ганді. І створив нову державну філософію, яка сконсолідувала багатомільйонний народ. Сатьяграха – «Сила, породжена Істиною та Любов’ю».
Add a comment...

Post has attachment
70 років тому в Польщі добігала свого кінця «Операція "Вісла"». До 29 липня 1947 року понад 140 тисяч українців з Лемківщини, Холмщини, Надсяння і Підляшшя були примусово переселені на «повернені» землі на півночі та заході польської держави. «Листи до приятелів» пропонують ґрунтовну добірку матеріалів про цей складний період нашої історії. Шукайте статті в рубриці «Акція "Вісла" (28.IV.–29.VII.1947)».
Add a comment...

Post has attachment
Колишній шкільний учитель з Добромиля Мар’ян Чура надіслав у редакцію листа. Звичайного старомодного листа, які у наш час вже не пишуть. У ньому він розповів невеличку історію про свого випускника, а нині – відомого громадського діяча, головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гичку. Гадаємо, завдяки цій публікації наші читачі отримають маленьке щеплення від зневіри і ціннісної дезорієнтації.
Add a comment...

Post has attachment
Початок літературного літа у Львові проходить під дитячою зіркою. Справжнім відкриттям серед книжок для найменших читачів стали «Добрі мамині казки» від молодої львівської письменниці Лесі Кічури. Невдовзі після презентації збірки для широкої публіки наша кореспондентка зустрілася з авторкою, щоб дізнатися більше про казкову «кухню» пані Лесі.
Add a comment...

Post has attachment
Глибока культурологічно-публіцистична розвідка про становище жінок в ісламських країнах. Ця тема у нас традиційно оповита безліччю домислів і стереотипів, за якими годі розгледіти істину. Тож завжди хочеться «відкрити личко»... :) Нам допомогли у цій справі три жінки-мусульманки, які розповіли про своє життя «там», а також відомий польський журналіст, що спеціалізується на турецькій тематиці, Witold Szablowski. Запрошуємо до читання!
Add a comment...

Post has attachment
Добротне інтерв’ю багато в чому нагадує танець – тут так само важливо відчувати подих співрозмовника (партнера) і не збитися з заданого ритму. Розмовляти (танцювати) з відомим науковцем, доктором фізико-математичних наук, професором Михайло Зарічний напрочуд легко. Володіючи тонким почуттям гумору, Михайло Михайлович невимушено прийняв «правила гри» й поділився своїми поглядами й міркуваннями про...
Add a comment...

Post has attachment
Що ми знаємо про фактчек? Відносно новий тренд в українській розслідувальній журналістиці набуває дедалі більшої ваги й популярності. Головний редактор FactCheck Ukraine Олександр Гороховський (на фото) провів на факультеті журналістики ЛНУ імені Івана Франка тренінг для студентів. Наша нова авторка Марія Нитка пропонує докладніше ознайомитися з фактчек-журналістикою.
Add a comment...

Post has attachment
З нагоди відзначення в Україні Дня науки публікуємо розповідь про міжнародний хакатон International Space Apps Challenge, який цього року відбувся і в Києві – NASA International Space Apps Challenge Kiev. Україна вперше взяла участь у цьому конкурсі минулого року і почала з перемоги: проект київської команди Mars Hopper став переможцем у глобальній номінації People’s Choice. А як пройшло цього року? «Листи до приятелів» дещо про це знають...
Add a comment...

Post has attachment
Надривний, проникливий репортаж нашої кореспондентки на Сході України Анастасії Шибіко про діяльність волонтерів служби порятунку «ASAP RESCUE» в зоні бойових дій. Щоденний подвиг... Третій рік війни... «Листи до приятелів» – жива історія країни.
Add a comment...

Post has attachment
Експрес-інтерв’ю з відомим українським письменником Андрієм Любкою про екранізацію його творів, травми дитинства і любов до влучних синонімів :) Читайте на сайті «Листи до приятелів».
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded