Profile cover photo
Profile photo
Manewr Nauka Jazdy
About
Manewr Nauka Jazdy's posts

Post has attachment
Zastanawiacie się na przyszłym zawodem i wciąż nie macie na siebie pomysłu? Jeśli lubicie prowadzić samochód i czujecie, że macie do tego smykałkę, może zawód kierowcy będzie właśnie tym, czego szukacie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do tego zawodu przygotujemy was, jak nikt inny. manewr.com.pl
Photo

Post has attachment
Macie już plany na wakacje? A może to najlepszy moment, by zrobić prawo jazdy? Wiemy, że wielu z was odkłada to w nieskończoność. Bo stres, dodatkowa nauka i ten straszny egzamin. Nauki faktycznie ciut będzie, ale stresu na naszym kursie absolutnie nie. Egzamin? Przygotujemy was do niego, i sami stwierdzicie, że wcale nie był tak straszny. Zapraszamy! manewr.com.pl 
Photo

Post has attachment
Certyfikat kompetencji zawodowych to dokument, który niezbędny jest m.in. w pracy spedytora lub przewoźnika, który ma ambicję by zarządzać własnym przedsiębiorstwem. Samo szkolenie obejmuje zarówno wiedzę na temat transportu osób i rzeczy, jak i finansów oraz bezpieczeństwa drogowego. Kurs wieńczy egzamin, którego pozytywny wynik uprawnia do otrzymania certyfikatu kompetencji. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani tematem lub macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy, a także umówimy dogodny termin spotkania.
http://manewr.com.pl/kontakt/


Post has attachment
Czy wiecie Państwo jak odpowiednio wybrać szkołę jazdy? Kluczowe jest zasięgnięcie opinii innych osób. Warto zapoznać się z komentarzami internautów, a także podpytać znajomych o ich wrażenia. Kolejną sprawą jest nauka teorii. Wybierajcie te ośrodki, które gwarantują rzetelne i systematyczne podejście, a także oferują materiały do samodzielnej nauki w domu. Na nauce jazdy nie warto oszczędzać, ponieważ jest to inwestycja nie tylko w nas jako kierowców, ale także bezpieczeństwo na drodze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/

Photo

Post has attachment
W ofercie szkoły jazdy MANEWR znajdziecie Państwo m.in. kompleksowe kursy zawodowe. Prowadzimy zarówno kwalifikację wstępną, jak i szkolenia okresowe kierowców. Jako jedni z nielicznych oferujemy również szkolenia na przewóz osób oraz rzeczy. Wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem nowych umiejętności, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Istnieje możliwość odbycia kursu w formie e – learningu.
http://manewr.com.pl/kursy-zawodowe-dla-kierowcow-wroclaw/


Post has attachment
Nasza szkoła jazdy oferuje kompleksowe kształcenie zarówno z zakresu wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych. Ogromną wagę przykładamy do umiejętności, które wymagane są podczas egzaminu państwowego. Jeżeli szukacie Państwo życzliwych instruktorów z bezstresowym podejściem, zapraszamy do kontaktu. Najbliższy termin kursu na prawo jazdy kategorii A, A1, B, E/B, C, C1, E/C oraz D to 24.04.2017. Zachęcamy do skorzystania.
http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/


Post has attachment
W ofercie naszej szkoły znajdziecie Państwo przede wszystkim kursy na kategorię A, B, C, D oraz E. Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń zawodowych, a także tych uprawniających do przewozu osób oraz rzeczy. Gwarantujemy przyjazną i bezstresową atmosferę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego jesteśmy przekonani, że każda osoba, która zgłosi się do naszej szkoły zdobędzie wszelkie niezbędne umiejętności i uprawnienia. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań, pozostajemy do dyspozycji.
http://manewr.com.pl/

Photo

Post has attachment
MANEWR to profesjonalny ośrodek nauki jazdy. Organizujemy zarówno kursy na prawo jazdy, jak i te zawodowe. Nasi instruktorzy to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy do każdego kursanta podchodzą z cierpliwością i indywidualnie. Jeżeli szukacie Państwo szkoły jazdy, która kompleksowo przygotuje Was nie tylko do zdania egzaminu państwowego, ale także codziennego poruszania się po ulicach miasta, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i przedstawimy szczegóły oferty.
http://manewr.com.pl/


Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat kursu na prawo jazdy kategorii A. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/kategoria-a/ Zapraszamy do zapisów! 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zakładką http://manewr.com.pl/o-firmie/ Znajdziecie tam Państwo najważniejsze informacje na temat profilu naszej szkoły. W przypadku pytań, służymy pomocą.
Wait while more posts are being loaded