Profile cover photo
Profile photo
Manewr Nauka Jazdy
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Organizujemy również kursy dla operatorów walców drogowych. Kurs składa się z zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Zajęcia praktyczne obejmują między innymi jazdę walcami drogowymi po wyznaczonym torze ćwiczeń, wykonanie obsług technicznych, usuwanie drobnych usterek i inne ćwiczenia, o których możecie przeczytać na: https://manewr.com.pl/walce/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O prawo jazdy w kategorii B ubiega się praktycznie każda osoba, która skończyła 18 lat. Co więcej, coraz częściej na kurs decydują się osoby starsze. Prawo jazdy daje poczucie niezależności, a przemieszczanie się własnym samochodem jest przyjemniejsze niż za pomocą komunikacji miejskiej. Zapraszamy na kursy prawa jazdy do naszej szkoły. O szczegółach przeczytacie na: https://manewr.com.pl/konkretnie-wyglada-szkolenie-prawo-jazdy-kategorii-b//.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konkretny fach jest na wagę złota. Warto więc rozwijać swoje umiejętności w danym kierunku. My zapraszamy na różnego typu kursy dla operatorów maszyn. Prowadzimy kursy dla operatorów wielozadaniowych nośników osprzętu, spycharek, koparkoładowarek, przecinarek do nawierzchni dróg o napędzie spalinowym i inne. Wszystkie informacje na en temat znajdziecie na: https://manewr.com.pl/kategoria-eb/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wakacje to okres, kiedy mamy ciut więcej czasu. Warto go dobrze wykorzystać! Może to dobry moment, by rozpocząć od dawna odkładany kurs prawa jazdy? W naszej szkole organizujemy kursy w wielu kategoriach, między innymi w kategorii B, która daje uprawnienia do prowadzenia pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t. Więcej informacji na: https://manewr.com.pl/kategoria-b/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednoślady są coraz bardziej popularne. Co więcej, o prawo jazdy w kategorii A1 ubiegać się mogą osoby, które ukończyły 16 lat. Kurs obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 20 godz. praktyki. Oczywiście takie kursy organizujemy w naszej szkole jazdy. https://manewr.com.pl/kategoria-a1/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na co zwrócić uwagę, gdy prowadzimy auto podczas ulewy? Jakie cechy powinien mieć dobry kierowca? Dlaczego warto uczyć się na błędach innych kierowców? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź na naszym blogu. Zachęcamy do lektury. https://manewr.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawo jazdy kategorii D daje uprawnienia między innymi do kierowania autobusem. Minimalny wiek upoważniający do odbioru takiego prawa jazdy do 24 lata. Na kurs można zapisać się 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku. Więcej na ten temat na: http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/kategoria-d/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej szkole jazdy prowadzimy również szkolenia okresowe dla kierowców. Szkolenie odbywa się w uzgodnionym terminie w formie stacjonarnej luj e-learningowej. Po zakończonym szkoleniu kursant otrzymuje wpis kodu wspólnotowego do prawa jazdy. Więcej na ten temat na: http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/szkolenia-okresowe-kierowcow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umiejętność obsługi walca drogowego jest umiejętnością docenianą. Walce wykorzystywane są podczas wielu robót ziemnych, dobry operator jest więc na wagę złota. Organizujemy również kursy dla operatorów. Podczas zajęć przekazujemy wiadomości teoretyczne, ale skupiamy się też na wiedzy praktycznej. Więcej na ten temat na: http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/walce/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz zostać operatorem spycharki? Obsługa takiej maszyny wymaga odpowiedniej wiedzy i oczywiście umiejętności. W naszej szkole przygotujemy Cię do wykonywania owego zawodu. Podczas kursu poznasz budowę maszyny, zasady działania i obsługi. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy! http://manewr.com.pl/nauka-jazdy-wroclaw/spycharka/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded