Profile cover photo
Profile photo
SlovakAid SAMRS
20 followers
20 followers
About
SlovakAid SAMRS's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Scrapbook Photos
18 Photos - View album

Post has attachment
Na svete ešte stále približne 1,3 miliardy ľudí žije v extrémnej chudobe. Mnohí z nich trpia podvýživou, nemajú prístup k základnej zdravotnej starostlivosti, liekom či pitnej vode a dosiahnutie základného vzdelania je pre nich utópiou. Títo ľudia musia často krát vyžiť z menej ako 1,25 USD na deň...

Výstavu fotografií AkoPOMÁHAME, ktorú organizuje Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu, si budete mať možnosť prezrieť v priebehu októbra a novembra v priestoroch galérie Opery a Baletu Slovenského národného divadla.

Výstava je súčasťou aktivít programu rozvojového vzdelávania a verejnej informovanosti v rámci Európskeho roka rozvoja 2015. Fotografie zo slovenských bilaterálnych projektov umožňujú nahliadnuť do reálneho života ľudí v krajinách kam smeruje naša rozvojová pomoc.

Slovensko je poskytovateľom rozvojovej pomoci od roku 2003. Primárnym cieľom je prispieť k odstráneniu extrémnej chudoby v rozvojových krajinách a podporovať ich trvalo udržateľný rast.
Photo

Post has attachment
KARIBU Kenya" Documentary Premiere Ever to be Held at the Eurooppasali in Helsinki

A new documentary produced by the Slovak Agency for International Development Cooperation will premiere in Helsinki on October 22nd as aa part of an official opening of the exhibit “How Central Europe Helps the World”.The documentary reports on several SlovakAid projects implemented in Kenya..

It also portrays life of our field workers, people who left Slovakia and moved to Africa, to the poorest regions to help people who need it the most.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Pridajte k videu správu

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded