Profile cover photo
Profile photo
Компаниец Олег
32 followers
32 followers
About
Posts

Post has attachment
Легендарна актриса Софі Лорен впевнена, що основний секрет привабливої зовнішності полягає у самодисципліні: "Якщо ви гарні, але ледачі, то з часом від вашої краси нічого не залишиться. Догляд за собою - це ретельна праця". Жінці, котра у свої 82 роки виглядає бездоганно, можна довіряти!
Photo

Post has attachment
Септопластика - это исправление носовой перегородки. Главной целью такой операции является улучшение или восстановление функции дыхания.
Деформация перегородки носа может являться причиной заболеваний глотки, дыхательных путей, околоносовых пазух, барабанной полости (средней полости уха слуховой трубы). Проведение септопластики позволяет предупредить развитие перечисленных патологических состояний.
Более детально о септопластике Вы можете узнать на нашем сайте:
http://kompaniets.com.ua/vagnaya/septoplasty/

Post has attachment
Центр GRACE і заслужений лікар України, професор Олег Анатолійович Компанієць запрошують Вас взяти участь у конкурсі на безкоштовну ринопластику (окрім витрат, пов'язаних з організацією операції: передопераційне обстеження, загальна анестезія, перебування в стаціонарі).
Якщо єдиною перешкодою до успіху в житті, чи то в професійній сфері, чи в особистій, є вигляд Вашого носа, Ви маєте унікальну можливість отримати ніс своєї мрії від одного з найкращих хірургів в області ринології. Надсилайте свої історії, якісні фотографії, а також контакти (до 5 червня 2017 року включно) на адресу info@grace-clinics.com, або на сайті www.grace-clinics.com/zapis/.
Дана акція проводиться вперше і триває лише 2 тижні, тому не проґавте шанс змінити своє життя на краще.
Олег Анатолійович особисто обере переможця, якому проведе ринопластику. Результат операції буде представлений у його доповіді «Естетична закрита ринопластика» на спеціалізованому заході 8 липня 2017 року в Чернівцях.
Більш детальну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном 068 412 18 99.
https://www.youtube.com/watch?v=7qFstHnkZRE

Post has attachment

Post has attachment
Від щирого серця вітаємо всіх людей із найсвітлішим святом Великоднем.
Нехай це величне свято наповнить Вас світлими почуттями надії і любові, дарує щастя, добро та мир нашій Україні.
Бажаємо всім радості, здоров’я, гармонії, добробуту і благополуччя.
Нехай життя оновиться разом із природою, нехай почуття світлої радості не покидає як можна довше.
Христос Воскрес!
Photo

Post has attachment
Якщо ви вважаєте, що ринопластику роблять лише жінки, ви помиляєтесь. Чоловіки не менше готові до хірургічного втручання заради краси, особливо якщо від ​​зовнішності залежить професійна діяльність. Зак Ефрон став зіркою ще в дитинстві, завоювавши любов і визнання багатьох кіноманів. Його вважають не тільки талановитим актором, але і красенем. Неозброєним оком помітно, що Зак, подорослішавши, виправляв форму носа. На думку шанувальників, це пішло йому на користь - він став виглядати більш мужнім і привабливішим.
Photo

Post has attachment
У повітрі запахло літом і сонцезахисні окуляри стали щоденним аксесуаром. Варто нагадати, що після ринопластики не потрібно поспішати носити окуляри, адже вони можуть вплинути на результат корекції носа. Щоб уникнути даних наслідків, ми рекомендуємо відмовитися від окулярів мінімум на півроку, а краще на 9 місяців.
Photo

Редактор "Наталі" Kseniya Bukshina поспілкувалася з Олегом Анатолійовичем Компанійцем і поділилася своїми знаннями: http://www.natali.ua/interview/65436/

Post has attachment
Природна краса захоплює завжди. Відомі селебрітіз вийшли на червону доріжку без макіяжу і виглядали неперевершено: https://brightside.me/wonder-people/10-celebrities-who-went-makeup-free-on-the-red-carpet-and-looked-absolutely-stunning-238260/
Photo

Post has attachment
Повторная ринопластика гораздо сложнее, чем первичное хирургическое вмешательство. Ведь хирургу приходится работать с травмированными предыдущим вмешательством тканями, часто при избыточном рубцевании и нарушенной микроциркуляции (не полностью восстановившемся кровоснабжении). Если повторная ринопластика выполняется другим врачом, то он часто недостаточно осведомлен о тонкостях первой операции, поэтому особенно важно, чтобы, по возможности, пациент предоставил максимально полную информацию о предыдущих вмешательствах.
Photo
Wait while more posts are being loaded