Profile cover photo
Profile photo
Szeno. Producent obuwia
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Gwarantujemy, iż oferowane przez nas obuwie posiada odpowiednie cechy ochronne zgodne z normami i wykonana została według wymogów BHP co potwierdzają odpowiednie deklaracje zgodności i certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://szenogdynia.pl/15-obuwie-specjalne-do-kuchni-i-dla-sprz%C4%85taczek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zawód sprzątaczki jest szczególnie narażony na niebezpieczne substancje czyszczące dlatego każda sprzątaczka powinna zadbać o odpowiednie środki ochrony osobistej. Jednym z elementów, które zabezpieczają sprzątaczkę, jest odpowiednie obuwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://szenogdynia.pl/15-obuwie-specjalne-do-kuchni-i-dla-sprz%C4%85taczek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyprofilowana podeszwa , która doskonale wchłania pot i nie powoduje odparzeń idealnie dopasowuje się do kształtu stopy, czyni to nasze drewniaki niezwykle wygodnymi, a w zestawieniu z ich atrakcyjnym wyglądem stanowi gwarancję satysfakcji z ich posiadania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://szenogdynia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie buty drewniaki wykonane są wyłącznie z materiałów cechujących się dużą odpornością na długotrwałe użytkowanie. Lekkie drewno, którego użyto do wyprodukowania obuwia nie obciąża nóg podczas chodzenia, a skóra naturalna zastosowana w cholewkach jest miękka i delikatna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://szenogdynia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obuwie profilaktyczne zostało stworzone, by zapewnić każdemu właściwy rozwój stóp oraz by chronić przed powstawaniem różnego rodzaju deformacji oraz innych, nieraz bolesnych dolegliwości.Co równie ważne, wygląd butów zdrowotnych nie różni się od obuwia powszechnie noszonego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://szenogdynia.pl/11-m%C4%99skie-obuwie-profilaktyczne-ze-sk%C3%B3ry-naturalnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konstrukcja obuwia profilaktycznego dostępnego na naszej stronie zapewnia zachowane prawidłowej postawy ciała. Dodatkowo profile ortopedyczne korygują wady stóp, zapobiegając ich pogłębianiu się.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://szenogdynia.pl/11-m%C4%99skie-obuwie-profilaktyczne-ze-sk%C3%B3ry-naturalnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Właściwie pielęgnowane obuwie skórzane znacznie wolniej się zużywa, nawet jeśli jest intensywnie użytkowane. Zużycie polega na zmiękczaniu i ścieraniu się obuwia pod wpływem rozlicznych czynników mechanicznych i atmosferycznych. Mimo to dobrze zakonserwowana i natłuszczona skóra może służyć przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://szenogdynia.pl/10-damskie-obuwie-profilaktyczne-ze-sk%C3%B3ry-naturalnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Buty wykonane z naturalnej skóry nie zawierają chemicznych i toksycznych substancji, które mogą znajdować się w obuwiu wykonanym ze sztucznych materiałów. Na pewno większość z nas kojarzy mocny i nieprzyjemny zapach, który towarzyszy otwarciu pudełka z gorszej jakości obuwiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://szenogdynia.pl/11-m%C4%99skie-obuwie-profilaktyczne-ze-sk%C3%B3ry-naturalnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najbardziej znane na polskim rynku z drewniaków roboczych są te przeznaczone dla służby zdrowia. Od wielu lat kojarzone są ze „zdrowym” obuwiem, dobrze wpływającym na kształt stopy i postawę człowieka. Drewniaki często są stosowane do korygowania wad stóp. Tego typu buty zaleca wielu ortopedów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://szenogdynia.pl/10-damskie-obuwie-profilaktyczne-ze-sk%C3%B3ry-naturalnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca w kuchni może być niebezpieczna jeśli ma się nieodpowiednie obuwie gastronomiczne, które nie spełnia istotnych norm. Jeśli zastanawiasz się jakie buty do kuchni wybrać to z pewnością zwróć uwagę na to czy posiadają podeszwę antypoślizgową oraz wzmacniany podnosek chroniący palce stopy przed uderzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://szenogdynia.pl/15-obuwie-specjalne-do-kuchni-i-dla-sprz%C4%85taczek.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded