Profile cover photo
Profile photo
Asociacija Latga
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Vakar, rugpjūčio 14 d., Asociacijos LATGA būstinėje Vilniuje viešėjo Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) atstovai. Asociacijos LATGA darbuotojai susitiko su tarptautiniu autorių teisių ekspertu Vittorio Ragonesi, Išsivysčiusių bei besivystančių šalių departamento Centrinės Europos, Baltijos šalių bei Viduržemio regiono šalių skyriaus vedėja Virag Halgand ir valstybinio patentų biuro atstovais. Plačiau apie susitikimą čia:
Add a comment...

Post has attachment
Į Asociaciją LATGA grįžtančios Juste Arlauskaite (foto -
Indrė Pix) komentaras: "Norėjau, kad mano mokesčiai nuo autorinio atlyginimo keliautų į Lietuvos, o ne į Švedijos biudžetą. Antra priežastis – patogumas. Telefonu ir laiškais visų problemų, susijusių su autorinėmis teisėmis neišspręsi, reikia ir tiesioginių konsultacijų. Kam man skraidyti į Švediją, jeigu Asociacija LATGA įsikūrusi vos už 5 metrų nuo mūsų repeticijų studijos. Be to, ji turi puikius tarptautinius ryšius ir gali puikiai atstovauti man surenkant autorinį atlyginimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje“. Plačiau čia:
Add a comment...

Rytoj, rugpjūčio 23 d., organizuojamas jungtinis koncertas BLACK RIBBON 2017, internetu sutelksiantis žymiausius kompozitorius ir atlikėjus iš viso pasaulio. Renginio centras – istorinė Seimo rūmų Kovo 11-osios Akto salė. Koncertas bus transliuojamas gyvai youtube kanale "baltic100" nuo 19 val. Šio koncerto sumanytojas – Asociacijos LATGA tarybos narys, kompozitorius ir prodiuseris Gediminas Zujus – maloniai kviečia apsilankyti. Koncertas nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija. Plačiau čia:
http://www.latga.lt/news/204/64/Tarybos-narys-Gediminas-Zujus-kviecia-i-rengini-BLACK-RIBBON-2017.html
Add a comment...

Post has attachment
Svarbi žinia muzikos kūrinių autoriams: šiuo metu išmokamas kompensacinis atlyginimas, surinktas 2016 metais už audiovizualinių kūrinių ir fonogramose įrašytų kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (dar vadinamas Tuščios laikmenos mokesčiu). Pasidalinkite informacija su savo kolegomis!
Add a comment...

Post has attachment
Skaičiavome, skaičiavome ir suskaičiavome populiariausias knygas ir autorius. Populiariausių grožinės literatūros autorių dešimtuke tradiciškai įsitaisė Vytautas Račickas, taip pat sveikiname Lina Žutautė, Irena Kupcinskiene, Selemoną Paltanavičių, Vytautas V. Landsbergis, Algimantas Čekuolis, Jolita Herlyn, Eleną de Strozzi, Ruta Vanagaite. Tarp mokslinės ir dalykinės literatūros autorių populiariausia Viktorija Daujotytė. Iliustruotojų sąraše pirma pagal populiarumą Lina Žutautė, tarp dailininkų – Deimante Rybakoviene, tarp vertėjų – Danguolė Žalytė. Visi dešimtukai ir informacija apie knygų panaudą 2016 m. čia:
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Kol mes mėginame pažaboti vietines piratines interneto svetaines, Europos autoriai vienijasi ir prašo Europos Parlamento įstatymais priversti interneto gigantus sumažinti savo apetitą ir mokėti autoriams didesnį atlygį už kūrinių naudojimą.
Add a comment...

Post has attachment
Sveikiname dar sykį visus nominantus ir laimėtojus bei organizatorius (LAC Lietuvos kino operatorių asociacija), kad "Ažuolai" užaugo iki tokio puikaus renginio. Džiaugiamės galėję prisidėti!
Add a comment...

Post has attachment
Laukti liko nedaug - jau šį pirmadienį, gegužės 29-ąją, vyks tradiciniai, LAC Lietuvos kino operatorių asociacija organizuojami apdovanojimai "Ąžuolas". Geriausiam operatoriui bus įteiktas Asociacijos LATGA įsteigtas prizas – 1500 Eur premija.
Add a comment...

Post has attachment
Kol vyksta aršios diskusijos visuose frontuose dėl alkoholio ribojimo, Vilniuje ir kituose miestuose eilėmis svaigina tradicinis festivalis "Poezijos pavasaris 2017 m." Džiaugiamės galėję prie jo prisidėti - festivalio organizavimui skirtas dalinis finansavimas iš Asociacijos LATGA Kūrybinės veiklos fondo. Daugiau informacijos apie festivalį - čia:
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded