Profile cover photo
Profile photo
Vodní zdroje Ekomonitor
2 followers -
služby a výrobky v ochraně ŽP
služby a výrobky v ochraně ŽP

2 followers
About
Posts

Post has attachment
I říjnový TOI TOI Cup 2018, který se uskutečnil 6.10. 2018 v Hlinsku v Čechách, jsme sledovali a samozřejmě fandili mladým cyklokrosařům.

Celý záznam je k vidění na stránkách České televize.
Add a comment...

Post has attachment
Dotace na vodovodní infrastrukturu

Ministerstvo zemědělství vyhlásilo výzvu k příjmu žádostí o podporu v rámci programu „Podpora výstavby a technického zhodnocení infrastruktury vodovodů a kanalizací II“. Pro obce a svazky obcí, které si chtějí postavit vodárenskou infrastrukturu, je připraveno celkem 800 milionů korun. Dotace je určena na budování vodovodů, kanalizací, čistíren a úpraven vody nebo vodojemy.

Příjem žádostí začne 20. září a potrvá do 15. ledna 2019. Žadatel může na svůj projekt získat až 50 milionů korun. Celý program je plánovaný do roku 2022 s rozpočtem 4, 8 miliardy korun.

Výzvu obcím, aby se přihlásily o podporu na výstavbu svých vodárenských soustav, vyhlásilo ministerstvo zemědělství poprvé vloni. Tehdy schválilo 124 žádostí. Zájem měly hlavně malé obce o vybudování vodovodů a kanalizací.

Podmínky aktuální výzvy zveřejnilo Ministerstvo zemědělství na svých stránkách.
Add a comment...

Post has attachment

Jsme partnerem FUTSAL CAMPu 2018

Během letošních letních prázdnin se uskutečnil již třetí ročník projektu FUTSAL CAMP. Garanty projektu jsou hráči A týmu chrudimského FK ERA PACK bratři Marešové. ERA PACK je v současné době jediným českým týmem, který se věnuje dětem od útlého věku a který pro děti od 6 do 15 let pořádá letní tréninkové kempy, o něž je velký zájem. Jsme rádi, že jsme společně s dalšími partnery projektu přispěli k úspěšné realizaci letošních pěti turnusů.
FUTSAL CAMP
FUTSAL CAMP
futsalcamp.cz
Add a comment...

Post has attachment
Podporujeme kulturní akce v Chrudimi

Město Chrudim pořádalo na přelomu srpna a září letošního roku 2. ročník hudebního festivalu Zlatá Pecka, jehož patronkou je světoznámá mezzosopranistka Dagmar Pecková. O skvěle připravený program s vynikajícími interprety byl velký zájem nejen mezi znalci a obdivovateli vážné hudby. Naše společnost byla jedním ze sponzorů festivalu.
Add a comment...

Post has attachment
České firmy ve spolupráci s českým velvyslanectvím opravují ázerbájdžánskou školu

I naše společnost se podílí na unikátním projektu s názvem Energeticky efektivní škola. S 12 dalšími českými firmami se podílíme na rekonstrukci školy v okresu Šamachy, naše společnost dodá systém očisty užitkových a odpadních vod.

Od srpna 2018 se již rozbíhají savební práce na rekonstrukci školy ve vesničce Karavall.
Add a comment...

Post has attachment
Naše podpora cyklokrosu

Mezinárodní závod v cyklokrosu TOI TOI CUP 2018, který se koná v sobotu 6. října 2018 v Hlinsku, je již tradičně sponzorován i naší společností. Krátký šot z tohoto závodu bude možno sledovat týž den ve večerním sportovním zpravodajství na ČT 1 a v následujícím týdnu uvede delší záznamy ze závodu ČT Sport. Spolu s pořadateli zveme do Hlinska všechny příznivce cyklokrosu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nádherné fotografie z právě ukončeného festivalu keltské kultury Lughnasad 2018
Lughnasad
Lughnasad
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Analýza rizik - bývalá sběrna starých surovin v Chrudimi

Naše společnost vyhrála výběrové řízení na dodavatele analýzy rizik pro areál bývalé sběrny starých surovin a skládky odpadů v Malecké ulici v Chrudimi, který může být kontaminován jak provozem sběrny, tak pozdější navážkou zatím neidentifikovaného materiálu. Pokud se kontaminace prokáže, jednalo by se o riziko pro podzemní i povrchové vody, což by bylo závažné zejména vzhledem k blízkosti chráněného území Ptačí ostrovy.

Město Chrudim úspěšně na tuto akci požádalo o dotaci z Operačního programu Životní prostředí. O akci informovaly 25. července 2018 internetové Chrudimské noviny.
Add a comment...

Post has attachment
Hodně úspěchů přejeme celému festivalu a jsme rádi, že jsme mohli této úžasné akci pomoci.
Lughnasad
Lughnasad
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Obsáhlá galerie z trati Merida Cyklo Maštale 2018.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded