Profile cover photo
Profile photo
Dsystem. Okna, drzwi, bramy garażowe,rolety, szafy wnękowe Komandor
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Szukają Państwo firmy, która zajmie się profesjonalnym projektowaniem wnętrz? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Podejmujemy się zaprojektowania wnętrz różnego typu, zarówno prywatnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Oferujemy profesjonalne doradztwo, zachęcamy do współpracy - http://www.okna-dsystem.com.pl/projekty-wnetrz.html.
Add a comment...

Post has attachment
Plisy to zasłony, dzięki którym uda się zasłonić okna o różnych nietypowych kształtach, takich jak trójkąty czy półkola. Tam gdzie żaluzje czy roletki nie zdadzą egzaminu, dobrym rozwiązaniem będą właśnie plisy. Dodatkowo można je zsuwać zarówno z góry, jak i z dołu. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą w tym zakresie - http://www.okna-dsystem.com.pl/rolety-markizy-zaluzje.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto pomyśleć o bezpieczeństwie i zakupić drzwi przeciwpożarowe. Można je wykorzystać zarówno w budownictwie publicznym, jak i prywatnym. Drzwi oferujemy w dwóch klasach ognioodporności: EI 30 i EI 60 oraz o dymoszczelności Sa i Sm. Z ofertą mogą się Państwo zapoznać pod tym linkiem - http://www.okna-dsystem.com.pl/drzwi-zewnetrzne.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesują Cię podłogi do mieszkania? Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w tym zakresie. Proponujemy podłogi do każdego pomieszczenia, w różnych wariantach cenowych. Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór paneli podłogowych najlepszych producentów. Polecamy - http://www.okna-dsystem.com.pl/podlogi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz parapetów wewnętrznych proponujemy naszym Klientom także parapety zewnętrzne. Odpowiednio dobrany parapet będzie doskonałym uzupełnieniem elewacji budynku. Oferujemy parapety wykonane z blachy ocynkowanej oraz aluminium. Parapety standardowo malujemy na dwa podstawowe kolory: biały i brązowy. Jednakże istnieje możliwość pomalowania na inny kolor. Zapraszamy - http://www.okna-dsystem.com.pl/parapety.html.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdują się również parapety wewnętrzne. Parapety pełnią funkcję estetyczną oraz użytkową. Z jednej strony parapet stanowi część wyposażenia pomieszczenia i wpływa na jego estetykę. Z drugiej strony chroni ścianę przed zmoknięciem. Oferujemy szeroki wybór parapetów, zapraszamy - http://www.okna-dsystem.com.pl/parapety.html.
Add a comment...

Post has attachment
Duże okna w biurze lub w domu wymagają specjalnych rozwiązań, jeśli chodzi o ochronę przed słońcem. Polecamy vertikale, dysponujemy modelami tkaninowymi, PCV i panelowymi. Vertikale przydadzą się w letnie miesiące, gdy słońce mocno świeci przez cały dzień. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://www.okna-dsystem.com.pl/rolety-markizy-zaluzje.html.
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu rolowane bramy garażowe, które doskonale nadają się do niedużych pomieszczeń garażowych. Bramy garażowe rolowane wyposażone są w pionowe prowadzenie, dzięki czemu zrolowany płaszcz bramy zajmuje niewielką ilość miejsca na nadprożu wewnątrz garażu. Co istotne, płaszcz bramy chowany jest w estetycznej skrzynce. Polecamy - http://www.okna-dsystem.com.pl/bramy-garazowe.html.
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy także profesjonalne usługi serwisowe. Zapewniamy serwis stolarki okiennej i drzwiowej. Nasz wyszkolony personel poradzi sobie z każdym modelem nowoczesnych okien i drzwi. Zajmujemy się m.in. regulacją okien, wymianą uszczelek, naprawą uszkodzonych elementów i montażem dodatkowych elementów wyposażenia. Zapraszamy - http://www.okna-dsystem.com.pl/serwis.html.
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie rolet znajdują się także roletki UNI i UNI PCV. System UNI jest systemem rolet kasetowych przykręconych do listwy przy szybowej. Roletki proponujemy w dwóch wariantach: UNI ALU w kolorze białym, brązowym, srebrnym i drewnopodobnym oraz UNI PCV w kolorze białym. Zachęcamy do kontaktu - http://www.okna-dsystem.com.pl/rolety-markizy-zaluzje.html.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded