Profile cover photo
Profile photo
Krzysztof Kuczkowski
76 followers
76 followers
About
Posts

Post has attachment
Dziś zapraszamy na Koh Samet - naszym zdaniem to najfajniejsza wyspa i najpiękniejsze plaże w bliskiej odległości od Bangkoku.

Post has attachment
Niemal dwa miesiące temu w Wietnamie świętowaliśmy Nowy Rok a w zeszłym tygodniu obchodziliśmy go po raz kolejny! Tyle tylko, że tym razem w chińskim wydaniu. Zapraszamy na krótką relację z obchodów Chińskiego Nowego Roku w Tajlandii.

Post has attachment
Jeśli macie dość zimna za oknem zapraszamy do przeczytania pierwszej części relacji z naszej wyprawy na Borneo. Mamy nadzieję, że nasz wpis na blogu chociaż częściowo pozwoli Wam się przenieść na tę tropikalną wyspę !  :)

Post has attachment
Tajlandia zaskakuje i to czasami nawet w środku nocy, kiedy okazuje się, że w twoim salonie czeka na ciebie niespodziewany gość.

Post has attachment
Wczoraj po raz pierwszy świętowaliśmy Święto Dziękczynienia.  Zainteresowanym odpowiadamy: nadal jesteśmy w Tajlandii i i nie przenieśliśmy się do Stanów Zjednoczonych. Skąd więc tu to święto - chcesz wiedzieć czytaj dalej!

Post has attachment
To była najdłuższa przerwa w krótkiej działalności tego bloga. Czas ten jednak był potrzebny by parę spraw przemyśleć i odpowiedzieć sobie na kilka pytań, a właściwie na trzy podstawowe. O  czym pisać - tak by było to interesujące dla zmieniającej się grupy odbiorców,  kiedy pisać  - czy może raczej kiedy znaleźć czas na to w natłoku codziennych obowiązków i podstawowe pytanie -  czy pisać  biorąc pod uwagę odpowiedzi na dwa pierwsze.

Post has attachment
Praca w Tajlandii wydaje się kuszącą propozycją. Szczególnie kiedy mieszkasz w Polsce, widzisz, że ceny w przeciwieństwie do Twoich zarobków ciągle rosną a limit na karcie kredytowej maleje. Do tego za oknem zimno i od tygodnia leje. Myśl o przeniesieniu się do egzotycznej Tajlandii brzmi wspaniale. Czy warto rozważyć taki pomysł, czy jest to trudne i jakie są tego plusy i minusy - o tym ten post.

Post has attachment
Po dłuższej przerwie znów jesteśmy  Dziś więcej o naszym nowym i miejmy nadzieję, że póki co docelowym miejscu pracy.

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded