Profile cover photo
Profile photo
Aseo paper sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Ręcznik papierowy przydaje się w wielu miejscach. Jednym z nich jest kuchnia, gdzie z ręcznika papierowego korzystamy wielokrotnie w ciągu dnia. Z tego względu powinien być on bardzo wydajny, a także chłonny i miękki. Taki właśnie jest dwuwarstwowy celulozowy ręcznik w roli Papernet ESTETIC 60: http://aseopaper.pl/recznik-mini-estetic-60-kuchenny.html. Oferowany przez nas ręcznik nadaje się również do kontaktu z żywnością.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo katalogi produktowe naszej firmy: http://aseopaper.pl/webpage/katalogi.html. Prezentujemy tam zestawienie proponowanych przez nas środków czystości oraz szczegółowe informacje na temat każdego z nich. Jeśli mimo to potrzebujecie zasięgnąć więcej informacji, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo nad wyborem suszarki do rąk lub ręczników papierowych? Oba rozwiązania mają swoich zwolenników. Jedni wolą korzystać z nowoczesnych i szybkich suszarek elektrycznych, drudzy opowiadają się za tradycyjnym sposobem osuszania dłoni za pomocą papieru. Niezależnie jaką opcję preferujecie, otrzymacie ją w hurtowni artykułów higienicznych i środków czystości Aseopaper: http://aseopaper.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zapoznaliście się już z naszymi podfoliowanymi nowościami? Podkład włókninowy podfoliowany w rolce, to nie tylko nowość w naszej hurtowni, ale także nowość na rynku! Jak wskazuje nazwa - produkt od spodu zabezpieczony jest folią, co czyni go absolutnie nieprzemakalnym i jednocześnie bardzo wytrzymałym. Dodatkowo teraz możecie kupić go w promocyjnej cenie! http://aseopaper.pl/podklad-wlokninowy-50cm-x-50-mb-132-odc-bialy-1108.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej hurtowni środków czystości posiadamy również produkty higieniczne dedykowane konkretnym obiektom jak szkoły, szpitale czy salony Wellness oraz SPA. Dla higieny oraz komfortu Klientów takich miejsc polecamy chusteczki higieniczne, podkłady celulozowe czy chusteczki nawilżane antybakteryjne. Zapraszamy na stronę: http://aseopaper.pl/category/wellness-i-spa, by przyjrzeć się dokładnie wszystkim produktom z tej kategorii.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze czyściwa celulozowe znajdują szerokie zastosowanie w każdej kuchni, łazience, restauracji czy gabinecie kosmetycznym. Sprawdzą się do przecierania różnego rodzaju blatów czy osuszania żywności. Posiadamy również specjalne ręczniki fryzjerskie do osuszania włosów. W połączeniu ze specjalnymi podajnikami nasze czyściwa stanowią niezwykle poręczny duet! http://aseopaper.pl/category/czysciwa-papierowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W placówkach medycznych zachowanie higieny jest szczególnie ważne. Doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy bogatą gamę wszelkiego rodzaju artykułów higienicznych oraz profesjonalnych preparatów do dezynfekcji przeznaczonych specjalnie dla służby zdrowia. W celu zapoznania się z wszystkimi z nich odsyłamy Państwa na stronę: http://aseopaper.pl/category/wyroby-medyczne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lubią Państwo otaczać się ładnymi zapachami? Zapoznajcie się z bogatą ofertą odświeżaczy powietrza: http://aseopaper.pl/category/odswiezacze-powietrza. Dzięki wysokiej zawartości esencjonalnych olejków oferowane przez nas odświeżacze będą przez długi czas cieszyły Państwa pięknymi aromatami. W asortymencie posiadamy areozole o różnorodnych nutach zapachowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki naszej rozbudowanej ofercie artykułów higienicznych zaopatrujemy zarówno hurtownie fryzjersko-kosmetyczne, farmaceutyczne, medyczne, jak i hurtownie lakiernicze na terenie całego kraju. Nieustannie wzbogacamy nasz asortyment o nowe produkty. Dbamy o Klientów oferując im towar wysokiej jakości oraz w atrakcyjnych cenach. Polecamy regularnie zaglądać na naszą stronę: http://aseopaper.pl/category/wyprzedaze?horizontal, gdzie mogą Państwo nabyć nasze produkty na wyprzedaży.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie nie mogło zabraknąć niezwykle chłonnych podkładów higienicznych w różnych rozmiarach: https://goo.gl/3MjRDL. Doskonale chronią one pościel oraz łóżko przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Swoją wysoką skuteczność zawdzięczają chłonnemu wkładowi oraz wodoodpornej warstwie zewnętrznej. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się nie tylko skutecznością, ale także tym, że są przyjemne w dotyku i delikatne dla skóry.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded