Profile cover photo
Profile photo
Tolga Kara
Urla Organizasyon İşleri
Urla Organizasyon İşleri
About
Posts

Post has attachment
Kına Organizasyonu
En heyecanlı, en özel gecelerinizdir kına geceniz. Profesyonel bir ekip ve organizasyonla, gecenizi unutulmaz hatırlanası kılmak ise sizin kararınız.

https://youtu.be/jDdSKOEqt48
Add a comment...

Post has attachment
Sektördeki yenilik ve gelişmeler ışığında müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek, sunulan kaliteli hizmetin devamını sağlayarak bu sektörde İzmir'de Profesyonel organizasyon anlayışı ile lider olmayı hedeflemektedir. Tolga Kara Müzik Organizasyon olarak, özel davetleriniz, düğün organizasyonları, kurumsal organizasyonlar, Festival - Konser organizasyonlarınızda; zamanında ve üstün hizmet anlayışımız, Şık bir dekor ve genel süsleme hizmetlerimiz, Ses ışık görüntü sistemlerimiz, Görsel şovlarımız ve Sanatçı temini ile Hayatınızın en mutlu anının kusursuz olması amacıyla hayal ettiğiniz günleri gerçekleştirme imkânı artık İzmir'de de sunuyoruz. Öncelikli hedefimiz “organizasyon firması “ kavramlarının doğru anlaşılmasını sağlamak ve İşimizi en doğru biçimde yaparak, kültür sanat hayatımızı İzmir'de zenginleştirmektir. Firmamız sizlere izmir organizasyon, izmir düğün organizasyonu, izmir nikah organizasyonu, aydın organizasyon, aydın düğün organizasyonu, aydın nikah organizasyonu, kuşadası organizasyon, kuşadası düğün organizasyonu, kuşadası nikah organizasyonu , manisa organizasyon, manisa düğün organizasyonu, manisa nikah organizasyonu, bergama organizasyon, bergama düğün organizasyonu, bergama nikah organizasyonu, bayındır organizasyon, bayındır düğün organizasyonu, bayındır nikah organizasyonu, tire organizasyon, tire düğün organizasyonu, tire nikah organizasyonu, selçuk organizasyon, selçuk düğün organizasyonu, selçuk nikah organizasyonu, kemalpaşa organizasyon, kemalpaşa düğün organizasyonu, kemalpaşa nikah organizasyonu, karabağlar organizasyon, karabağlar düğün organizasyonu, karabağlar nikah organizasyonu, buca organizasyon, buca düğün organizasyonu, buca nikah organizasyonu, bornova organizasyon, bornova düğün organizasyonu, bornova nikah organizasyonu, konak organizasyon, konak düğün organizasyonu, konak nikah organizasyonu, alsancak organizasyon, alsancak düğün organizasyonu, alsancak nikah organizasyonu, hatay organizasyon, hatay düğün organizasyonu, hatay nikah organizasyonu, üçkuyular organizasyon, üçkuyular düğün organizasyonu, üçkuyular nikah organizasyonu, bostanlı organizasyon, bostanlı düğün organizasyonu, bostanlı nikah organizasyonu, çiğli organizasyon, çiğli düğün organizasyonu, çiğli nikah organizasyonu, pınarbaşı organizasyon, pınarbaşı düğün organizasyonu, pınarbaşı nikah organizasyonu, torbalı organizasyon, torbalı düğün organizasyonu, torbalı nikah organizasyonu hizmetleri de vermektedir. Sizlerin hayalleri istekleri doğrultusunda hem zevkinize, hem bütçenize uygun seçenekler sunup, en ince detayları düşünerek kaliteli şık ve çarpıcı bir şekilde hazırlamak, en özel ve mutlu günlerinizin akıllardan hiç silinmemesini sağlamaktır. Özel günlerinizi, birlikte sağlık ve mutlulukla yaşamak dileğiyle

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN... http://tkorganizasyon.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urla Organizasyon - Doğum Günü Organizasyonları
Doğum Günü Organizasyonları

İzmir'de bütün doğum günü hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz. Firmamız sizlere İzmir doğumgünü organizasyonu, aydın doğumgünü organizasyonu, kuşadası doğumgünü organizasyonu, Manisa doğumgünü organizasyonu,

bergama doğumgünü organizasyonu, bayındır doğumgünü organizasyonu, tire doğumgünü organizasyonu, Selçuk doğumgünü organizasyonu, Kemalpaşa doğumgünü organizasyonu, Karabağlar doğumgünü organizasyonu, buca doğumgünü organizasyonu, Bornova doğumgünü organizasyonu, konak doğumgünü organizasyonu, Alsancak doğumgünü organizasyonu, hatay doğumgünü organizasyonu, üçkuyular doğumgünü organizasyonu, bostanlı doğumgünü organizasyonu, çiğli doğumgünü organizasyonu, Pınarbaşı doğumgünü organizasyonu, torbalı doğumgünü organizasyonu, Yeşilyurt doğumgünü organizasyonu hizmetleri de vermektedir. Dilerseniz kişiye özel butik süslemeler, dilerseniz konseptlerimiz ile size ya da ailenizden birine unutamayacağınız bir doğum günü organizasyonu hazırlayalım.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN
http://tkorganizasyon.com
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
8.01.2019
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Nişan Organizasyonu

Birbirinize bağlandığınız, kendinizi birine ait, adanmış hissettiğiniz gün. Nişan organizasyonunuz ister evde, ister bir mekanda olsun.

Photo
Photo
2.01.2019
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Açılış ve Tanıtım organizasyonlarının, düğünlerin, partilerin ve hemen hemen her etkinliğin dikkat çekmesinin başında gelen balon süsleme gelir.
Balonlar ile görsel şölen hazırlamak organizasyonunuzu renklendirip ön planda tutmanız için gereken bir etmendir. Ziyaretcileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız es geçemeyeceğiniz tek etmen balon süslemedir Balon süsleme hizmetimizde yaptığımız bazı balon şekilleri; Zincir Balon Açılış organizasyonlarında sünnet veya düğünlerde en çok dikkat çeken balon şekli olmuştur. Zincir balon ikişer adet dörtlü balonun birbirine bağlanması ile simetrik bir görüntü verilmesidir. Firmamız sizlere urla organizasyon, urla açılış organizasyonu, urla balon süsleme, urla bistro masa kiralama, urla sandalye kiralama hizmetleri de vermektedir. Renkli ve çeşitli balonlar ile çeşitli görünümler vermek mümkündür. Birbirine bağlanmış metrelerce balonlar ile mekanı donatmak ve süslemek mümkündür. Ziyaretçileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız zincir balonlar ile süsleme yapmak isteyebilirsiniz. Balon Kapı Takı Yol Balon Takıları, açılışlarda, düğünlerde ve organizasyonlarda giriş kapılarında kullanılmak üzere yapılan süslemedir. Karşılama için kullanılan bu balonlar, istenilen boyutta renklerde istenilen yere monte edilebilir. Balon Nazarlık Açılış organizasyonlarında ve daha çok sünnet organizasyonlarında kullanılan balonlar genelde 1.50 cm boyundaki nazar boncuğu şekliyle harika bir görsellik sunuyorlar. Nazarlık balon mavi beyaz ve sarı renk balonlarla yapılmaktadır. Nazarlık balonlar farklı boyutlarda imal edilebilir ve istenen yere monte edilebilir. Balon Harf Özel günlerinizde sizin ve çocuğunuzun yada firmanızın ismini balon ile yazılmış olması dikkat çekici olacaktır. Boyları ise ortalama 1metre yüksekliğinde küçük boy balonlar ile yapılmış harflerden oluşup istenen yere monte edilebilmektedir. Balon Kalp Genelde düğün organizasyonlarında veya sevgililer gününde kullanılan kalp balonlarımız, birden çok balon ile kalp şekli oluşturulmuş halidir. İstenilen boyutlarda istenen yere monte edilmesi mümkündür. Tolga Kara Müzik Organizasyon olarak size kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

http://www.urlaorganizasyon.org
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Urla Organizasyon
Urla Organizasyon
urladaorganizasyon.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
İzmir Düğün Organizasyonu
İzmir Düğün Organizasyonu
urlaorganizasyon.wordpress.com
Add a comment...

Post has attachment
İzmir Düğün Organizasyonu
İzmir Düğün Organizasyonu
urladaorganizasyon.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
URLA ORGANİZASYON
Tüm Organizasyonlarımız İçin Tıklayınız
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded