Profile cover photo
Profile photo
Szkoła Językowa Kredkowski Express
About
Posts

Post has attachment
Kredkowski Express to wybór idealny nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci i młodzieży. Stworzyliśmy elastyczny program nauczania, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostosować się bezpośrednio do potrzeb i oczekiwań naszych uczniów. Ponadto prowadzimy intensywne kursy przygotowawcze do egzaminu maturalnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
http://kredkowski.pl/o-nas.html
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w nauce języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego, a nawet rosyjskiego. Zależy nam nie tylko na szybkiej, ale także skutecznej nauce języka, dlatego stawiamy na metodę konwersacji. Specjalnie z myślą o naszych uczniach umożliwiamy zapisy telefoniczne. Zapraszamy do skorzystania.
http://kredkowski.pl/czego-uczymy.html

Post has attachment
Nasza szkoła zajmuje się m.in. przygotowywaniem uczniów do egzaminów państwowych, a także podjęcia pracy za granicą. Nie od dzisiaj wiadomo, że naukę języka obcego najlepiej rozpocząć już w latach najmłodszych, dlatego skupiamy się na kształceniu dzieci. Dzięki połączeniu zabawy i nauki zaprzyjaźnią się one z językiem oraz rozwiną umiejętności komunikacyjne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zamieściliśmy szczegóły oferty.
http://kredkowski.pl/kursy.html
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. w szkoleniach dla przedsiębiorców. Współpracujemy zarówno z tymi mniejszymi, jak i większymi. Branża, w której się Państwo obracacie nie stanowi dla nas problemu. Dołożymy wszelkich starań, aby dobrać pasujące do niej słownictwo. W naszej szkole nauczycie się nie tylko czytać, ale także mówić oraz pisać w języku obcym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://kredkowski.pl/kursy.html
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej szkoły znajdziecie Państwo m.in. kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, a także francuskiego czy rosyjskiego. W codziennej pracy korzystamy z takich metod, jak English Direct, Callan Method oraz Direktes Deutsch czy Piomar House. Zapraszamy do skorzystania, a w przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.
http://kredkowski.pl/szkolenia.html
Photo

Post has attachment
Jesteśmy największą szkołą językową w regionie. Uczymy zarówno dzieci, jak i młodzież, a także dorosłych. Ponadto zajmujemy się organizacją oraz prowadzeniem kursów dla firm. Nauczymy Państwa nie tylko prowadzenia rozmów handlowych, ale także negocjacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą.
http://kredkowski.pl/szkolenia.html

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pomaga przede wszystkim w życiu zawodowym. Zwłaszcza w dużych międzynarodowych korporacjach, gdzie większość spraw załatwia się właśnie w języku angielskim okazuje się ona nieocenioną umiejętnością. W ofercie naszej szkoły językowej znajdą Państwo szeroki wybór kursów. Zapraszamy, gwarantujemy, że nie będą Państwo rozczarowani: www.kredkowski.pl.

Post has attachment
Dzięki znajomości języków obcych mogą Państwo nie tylko znaleźć wymarzoną posadę, ale również swobodnie podróżować poza granicami kraju. Umiejętność posługiwania się wieloma językami otwiera wiele możliwości o których osoba monojęzykowa może jedynie pomarzyć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych kursów: www.kredkowski.pl.
Photo

Post has attachment
Najważniejsze jest dla nas zapewnienie słuchaczom najwyższego poziomu nauczania. Bardzo starannie dobieramy kadrę, zwracając szczególną uwagę na jej zaangażowanie i zdolności dydaktyczne. Jeżeli chcą się Państwo szybko nauczyć języka, to zapraszamy: www.kredkowski.pl.
Photo

Prowadzimy kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb dobierzemy grupę ćwiczebną, w której będą mogli Państwo zdobywać cenne umiejętności lingwistyczne. Zatrudniamy profesjonalną kadrę lektorów z kraju i zagranicy. Po więcej informacji zapraszamy na: www.kredkowski.pl.
Wait while more posts are being loaded