Profile cover photo
Profile photo
SK RADIOSPORT z.s.
7 followers -
oddíl radiového orientačního běhu SK RADIOSPORT
oddíl radiového orientačního běhu SK RADIOSPORT

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Poslední necelé 3 dny (do úterý 24.4.) máte do konce termínu přihlášek na krpály!!! Pokud jste již zhlédli videopozvánku, pak jste si mohli na konci videa za budovami všimnout závodního prostoru. Neváhejte a přihlašujte se! https://www.skradiosport.cz/krpaly2018
Add a comment...

Post has attachment
Již zítra končí termín přihlášek pro MČR noční a dlouhou trať. Více informací na stránkách soutěže: https://www.skradiosport.cz/dtn18
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reportáž z ROB závodu národního žebříčku a MČR, pořádané naším oddílem
Add a comment...

Poslední možnost se do 17.6. přihlásit na 4 dny ROB 2015 pořádané naším oddílem. V programu jsou klasiky 3,5MHz + 144MHz zařazené do NŽ, MČR štafet, sprintu a foxoringu.
Více na stránkách http://www.skradiosport.cz/4d2015/domu.html
Add a comment...

Dnes byla přesměrována stará doména našeho oddílu foxtimes.ic.cz na novou: http://www.skradiosport.cz. Při této příležitosti se nám stránky představují v novém nejen designově, ale i funkčně. Nově může na stránky přispívat každý, kdo bude mít přístupové údaje. Staré stránky foxtimes byly přesunuty na adresu: http://www.skradiosport.cz/foxtimes/index.html. Tento odkaz naleznete také v menu na nových stránkách.
Add a comment...

Post has attachment
MS v ROB 2014 je za námi a pro náš oddíl dopadlo nadmíru dobře
Z GBM jelo do Kazachstánu 10 našich členů, kteří dohromady získali 15 medailí (5-4-6) z toho 8 individuálních (3-3-2). Nejúspěšnější: Kuba Šrom (3-1-0), Berťa Polák (2-0-0), Jirka Mareček (1-1-1), Pavla Hažmuková (1-0-3), Tonda Šindelka (0-2-0), Lída Ondrouchová (0-0-2), Kačka Bžatková a Zbyněk Žáček (0-0-1). Gratulujeme a děkujeme fanouškům za podporu.
Výsledky: 
http://www.jakubsrom.cz/material/2014/MS-2014-results.pdf
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poslední závod klasika 3,5MHz na MEŽD je za námi. Poslední den se vzmužili také kluci v M14, kde vyhrál Dominik Šrom a svým časem tak výrazně dopomohl k týmovému zlatu. Bohužel dorostenky D16 odjíždějí bez individuální medaile a dneska i bez týmové. Oproti nim holky D14 opět zářili. Daniela Trpáková obhájila zlato z loňského ME a za ní si pro stříbro doběhla Anna Chmelařová. Takže jasné týmové zlato. Honza Priessnitz toho asi ještě pořád po dvou závodech neměl dost a v kat. M16 získal bronz. Čas nejlepších dvou stačil na týmové stříbro. MEŽD 2014 je (naštěstí) za námi. Pořadatelé organizaci nezvládly, což je škoda hlavně pro závodníky. Snad se podobné situace, kdy se musela hledat alternativa pro pořádání, kvůli nepokojům v pořadatelské zemi, již nebudou opakovat. Gratulujeme medailistům i všem ostatním, s podmínkami jste se poprali více, než dobře a opět jste ukázali že Češi patří mezi ty nejlepší.
Výsledky z předchozích 2 závodů naleznete ve výsledcích:
http://www.jakubsrom.cz/material/EYAC-vysledky.pdf
Článek o EYAC: http://www.jakubsrom.cz/2014#EYACdenpodni
Add a comment...

Post has attachment
V červnu posledními závody na nominačním soustředění skončily boje o nominaci na Mistrovství Evropy žáků a dorostenců v Bulharsku. Původně se ME mělo konat na Ukrajině, ale kvůli tamní situaci museli být závody přesunuty. Bílovičtí reprezentanti chtěli i letos ukázat, že patří k těm nejlepším a kategorie M14 a M16 ovládly. Z dívčích zástupců bohužel náš oddíl v reprezentaci letos nikoho nemá. Nominovaní kat. M14 - Dominik Šrom, Vítek Unčovský, kat. M16 - Robert Polák, Honza Priessnitz, Vojta Bžatek, Martin Kinc, Matěj Žáček. Na programu ME jsou 2 klasiky a jeden sprint v době 7.6.-9.6. Reprezentace odlétá z Prahy do Burgasu příští neděli ráno a poté se přesouvá do centra soutěže - do Primorska. Přejeme hodně štěstí, zážitků a dobrých výkonů.
Nominační žebříček: http://www.jakubsrom.cz/material/ZDR_nominacne_2014.pdf
Add a comment...

Post has attachment
Máme tu již II. JMK soutěž v ROB.  Tentokrát ve Veselicích 30.3.
Více v propozicích: http://foxtimes.ic.cz/clanky/material/navic/IIjmk.pdf
Add a comment...

Post has attachment
SK RADIOSPORT všem přeje hodně štěstí, úspěchů a hlavně zdraví v novém roce 2014
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded