Profile cover photo
Profile photo
Elektroninis deklaravimas
1 follower -
Greičiausias, patogiausias, pigiausias būdas pateikti deklaracijas
Greičiausias, patogiausias, pigiausias būdas pateikti deklaracijas

1 follower
About
Elektroninis deklaravimas's posts

Post has attachment
Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad nuo šiol visas Valstybinei mokesčių inspekcijai mokamas įmokas, mokesčius ir rinkliavas mokesčių mokėtojai gali mokėti ir į biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą banke „Nordea“. Kaip ir iki šiol mokėtojai gali naudotis biudžeto surenkamąja sąskaita banke „Swedbank“.
„Valstybinė mokesčių inspekcija, atsidarydama biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą banke „Nordea“, planingai įgyvendiną siekį padėti mokesčių mokėtojams sumokėti mokesčius mažiausiomis sąnaudomis. Džiaugiamės, kad konstruktyviai bendradarbiaudami su banku „Nordea“, galime jau šiandien jų klientams pasiūlyti sumokėti mokesčius valstybei paprasčiau ir pigiau“, - teigia VMI prie FM viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė, pažymėdama, kad ir iš kitų šalies kredito įstaigų tikimasi tokio pat aktyvaus bei geranoriško bendradarbiavimo.
VMI primena, kad mokesčius, rinkliavas ir kitas įmokas, pavyzdžiui, paskirtas baudas už kelių eismo taisyklių ar kitus pažeidimus galima sumokėti ne tik bankuose, bet ir Lietuvos pašto skyriuose, kai kurių prekybos centrų kasose, „Perlo“ terminaluose. Ateityje tokių atsiskaitymo vietų šalyje tik daugės. Daugiau informacijos apie VMI biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas, įmokų kodus galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt, skyrelyje „Mokėjimai“ (http://www.vmi.lt/lt/?itemId=1012391).
VMI primena, kad visą reikiamą informaciją mokesčių klausimais gyventojai ir bendrovės gali gauti paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882, apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt bei pasinaudodami konsultacinėje mokesčių informacijos duomenų bazėje sukaupta medžiaga. VMI Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.
Photo

Post has attachment
Visi ūkininkai, ne PVM mokėtojai, privalomojo sveikatos draudimo įmokas turi mokėti į VMI sąskaitą
Daugiau informacijos VMI puslapyje:
Wait while more posts are being loaded