Profile cover photo
Profile photo
РМАНУМ Рівненська
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Іще один цікавий проект НЦ «Мала академія наук України» та РМАНУМ
У Рівному 12-15 червня відбувся тренінг "Зміст, базові принципи та педагогічна стратегія програми "Філософія для дітей" (Philosophy for children, "Р4с"), модераторами якого стали професор філософії Гьонсанського національного університету, президент МО "Філософія для дітей країн Азії та Океанії" Джинван Парк (Південна Корея) та кандидат філософських наук, викладач НПУ ім. М. Драгоманова Юлія Кравченко.
У конференц-залі Рівненського Будинку вчених зібралися три десятки кращих педагогів Рівного та Рівненщини: кандидати наук, викладачі вищих навчальних закладів, вчителі, методисти Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, керівники гуртків – люди, зацікавлені в якісних змінах у галузі освіти, пошуку та впровадженні сучасних програм, технологій і методик.
Програма "Філософія для дітей" викладається більш як у 80 країнах світу!!! Методика була створена у 70-х роках ХХ століття професором університету Монклер (США) Метью Ліпманом. Навчальний підхід "Філософія для дітей" полягає у тому, що дітей, незалежно від віку, навчають філософувати, критично та креативно мислити, ухвалювати продумані рішення, переконливо аргументувати свою позицію тощо, а не філософії як такої. Основний шлях впровадження методики – сократівський діалог, де усі учасники – рівноправні партнери.
Три дні інтенсивних занять, обговорень, тривалих і захопливих дискусій, вироблення концептів та пошуку аргументів злетіли як одна мить. Збагачені досвідом, навчені філософії для дітей, сповнені бажання втілювати її у повсякденному житті та навчанні, учасники тренінгу отримали сертифікати і щиро дякували професору Джинван Парку та Юлії Кравченко.
І насамкінець: проведення тренінгу у Рівному було зініційоване директором Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександром Анатолійовичем Андрєєвим за сприяння директора Національного центру "Мала академія наук України" Оксена Васильовича Лісового.
Усі учасники тренінгу були одностайні у тому, що в освіті Україні вкрай потрібні сучасні методики, зокрема і "Філософія для дітей". То ж будемо сподіватися на нові зустрічі.

Олександр Мазур,
заступник директора з навчально-методичної роботи
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-16
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
До уваги переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016 року, наукових керівників – науковців вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів, викладачів, педагогічних працівників інших освітніх установ, начальників управлінь та відділів освіти, методистів,
учителів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та колегіумів,
батьків, колишніх і майбутніх випускників
Рівненської Малої академії наук учнівської молоді!
18 травня 2016 року об 11.00 у приміщенні Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру (м. Рівне, Театральна площа, 1) відбудеться ПІДСУМКОВА СЕСІЯ Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Початок реєстрації о 9.00.
З нагоди 10-річчя нашого закладу та Дня української вишиванки оголошуємо ФЛЕШМОБ та запрошуємо усіх в улюблених вишиванках.
Вишиванка – наша національна святиня, наш генетичний код. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття у серці кожного справжнього українця.
Будьмо українцями! Будьмо гордими і щасливими, що ми – українці!
Зробімо у цей день гарний подарунок собі, усім нам і нашій Україні!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Адміністрація РМАНУМ
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась прямісінько до нас у гостину,
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку.
Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо,
Христос Воскрес! усі разом мерщій заспіваймо.
З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо вас із Великоднем. Чудо Христового Воскресіння об’єднує усіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.
У цей день дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань відчували його захист і підтримку. У найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
Бажаємо усім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи! Нехай Свято Великодня стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого!
Христос Воскрес! Воістину воскрес!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
– Христос Воскрес!
– Воістину Воскрес!
Animated Photo
Add a comment...

Post has attachment
До 10-річчя РМАНУМ
Нова перемога юних науковців-манівців Рівненщини
 
З часу свого заснування Рівненська Мала академія наук учнівської молоді зарекомендувала себе в Україні як обласний позашкільний навчальний заклад із великим потенціалом та неабияким запасом зростання на ниві досягнень у науці. Щороку правоту цих слів підтверджують результати участі юних науковців-манівців у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Задумайтесь! Далекого уже 2007 року перша команда переможців ІІ етапу у складі 39 учасників виборола у Києві 16 призових місць. Відтоді почалося невпинне зростання і кількості учасників ІІІ етапу від Рівненщини, і, що дуже важливо, кількості здобутих перемог на всеукраїнському рівні: 2008 року – 24 переможці із 41 учасника; 2009 – 23 із 45; 2010 – 28 із 47; 2011 року – 31 переможець із 54 учасників; 2012 – 33 із 59; 2013 – 36 із 61; 2014 – 38 із 61; 2015 – 34 із 56. 
У 2016 році Рівненську Малу академію наук учнівської молоді представляли 62 учасники. У нелегкій боротьбі з потужними командами Харківщини, Львівщини, Волині та Києва команда юних науковців Рівненщини виборола рекордних 39 переможних місць: 2 перших, 15 других та 22 третіх!
Іще раз вітаємо з перемогою наших рманумівців! Дякуємо Вам!
Слова щирої вдячності і науковим керівникам переможців – науковцям із вищих навчальних закладів області та науково-дослідних інститутів, вчителям загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів, викладачам вищих закладів І-ІІ рівнів акредитації! Сподіваємося на продовження плідної співпраці задля нових перемог на науковій ниві!
Дякуємо за вагомий внесок у підготовку переможців і методистам Рівненської Малої академії наук учнівської молоді!
Миру, добра, процвітання, нових звершень усім нам і нашій Україні!
 
Від дирекції РМАНУМ 
Олександр Мазур,
заступник директора з навчально-методичної роботи
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded