Profile cover photo
Profile photo
Loker sp. z o.o - mieszkania
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Przypominamy, że za pośrednictwem naszego biura deweloperskiego mogą Państwo skorzystać z pomocy eksperta finansowego w zakresie kredytów hipotecznych. Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem nieruchomości, ale obawiacie się, że Wasza zdolność kredytową jest zbyt niska, warto omówić tę kwestię właśnie z ekspertem finansowym. Szczegóły dostępne na naszej stronie: http://www.loker.com.pl/?action=tekst&idt=7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz własnego, nowoczesnego, ale jednocześnie taniego lokum? Interesują Cię mieszkania od dewelopera? Doskonale trafiłeś, bo biuro deweloperskie LOKER oferuje funkcjonalne mieszkania w atrakcyjnej cenie! Nie czekaj dłużej na spełnienie marzeń, sam już dziś się tym zajmij - sprawdź naszą ofertę: http://www.loker.com.pl/?action=tekst&idt=3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie internetowej, aby zawsze być na bieżąco z działalnością naszego biura deweloperskiego: http://www.loker.com.pl/?action=tekst&idt=4. Dzielimy się tam z Państwem informacjami dotyczącymi postępów w pracach budowlanych realizowanych przez nas inwestycji mieszkaniowych na terenie Rumi oraz Starogardu Gdańskiego. Możecie tam także zapoznać się ze zdjęciami ukończonych już projektów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo! Zgodnie z tym, o czym wspominaliśmy niedawno, mamy przyjemność poinformować, że drugi etap budowy Zielonej Doliny dobiegł końca! Nasza najnowsza inwestycja w Starogardzie Gdańskim to dwa budynki o czterech kondygnacjach wraz z kondygnacją podziemną, w której mieszczą się komórki lokatorskie oraz garaże indywidualne. Do Państwa dyspozycji oddajemy 24 mieszkania w najbardziej popularnych metrażach. Wszystkie szczegóły zamieściliśmy na stronie: http://www.loker.com.pl/?action=oferta&ido=6.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu dużo miłości i rodzinnego ciepła. To właśnie one nadają świętom niepowtarzalnej atmosfery! Życzmy również, by w nadchodzącym 2018 roku spełniły się wszystkie Państwa marzenia i plany. Najpiękniejszych Świąt życzy biuro deweloperskie Loker. http://www.loker.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragniemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę, dlatego oferujemy pomoc także w zakresie uzyskiwania kredytów hipotecznych na zakup nowoczesnego mieszkania. W tym celu proponujemy usługi eksperta finansowego, który pomoże ustalić zdolność kredytową oraz przygotuje zindywidualizowane oferty kredytowe. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.loker.com.pl/?action=tekst&idt=7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy sprzedaż mieszkań o różnym standardzie i wykończeniu. Posiadamy zarówno mieszkania luksusowe dla najbardziej wymagających Klientów, jak i tańsze rozwiązania w postaci mieszkań o niższym standardzie. Niebawem rozpoczniemy także sprzedaż lokali mieszkalnych w naszej najnowszej inwestycji zlokalizowanej w Starogardzie Gdańskim. Szczegóły na stronie: http://www.loker.com.pl/?action=oferta&ido=6.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne lokale mieszkalne na terenie Starogardu Gdańskiego oraz Rumii oferuje biuro deweloperskie Loker: http://www.loker.com.pl/. Wszystkie nasze obiekty zostały stworzone z najwyższą starannością, tak aby zapewnić komfort ich przyszłym mieszkańcom. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z dokonanego zakupu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo ciekawi efektów pracy biura deweloperskiego LOKER z Rumii zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych realizacji: http://www.loker.com.pl/?action=tekst&idt=6. Wśród nich znajdą Państwo nowo powstałe Osiedle Zielona Dolina w Starogardzie Gdańskim czy Osiedle Kasztanki zlokalizowane w centrum Rumii. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Realizując nowe inwestycje mieszkaniowe kierujemy się tym, aby przyszłym mieszkańcom żyło się wygodnie i przyjemnie. Dlatego wszystkie nasze obiekty charakteryzują się funkcjonalnością oraz estetyką. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem nowoczesnych nieruchomości na terenie Starogardu Gdańskiego zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie: http://www.loker.com.pl/?action=oferta&ido=4.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded