Profile cover photo
Profile photo
Bakirkoy Bocekilaclama
http://www.bocekilaclamaistanbul.net/
http://www.bocekilaclamaistanbul.net/
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Bakırköy Pire ilaçlama

Bakırköy Pire İlaçlama, insanların yaşadıkları çevreyi istila eden ve kısa zaman içerisinde hızlı bir şekilde üreyen pireleri ortadan kaldırmak adına yapılır. Pireler oldukça küçük canlılar olmaları sebebiyle gözle ayırt edilmeleri çok zordur ve onlarla mücadele edebilmek adına uzman olmak gerekir.

Bakırköy Pire İlaçlama firması olarak bu haşere türlerine yönelik kimyasal ilaçlama mücadelesi sürdürüyoruz. İnsanların yaşadıkları yerlerden pireleri uzaklaştırabilmek adına doğal bir mücadele yöntemi yoktur. Tek çıkar yol kimyasal ilaçlar kullanarak Bakırköy böcek ilaçlama yaptırmaktır.

Pirelerin Yapısı

Pireler çok küçük haşerelerdir. Fakat zıplama yetenekleri çok gelişmiştir. Hatta pireler zıplama yetenekleri en iyi haşereler olarak da tanınırlar. Yaklaşık olarak 15cm kadar yani kendi boyutlarının 250 katı yüksekliğe zıplayabilirler.

Pireler kan emerek beslenirler. Bu yüzden viral hastalık bulaştıran haşereler olarak tanımlanırlar. Hem insan hem de hayvanların kanlarını emmeleri sebebiyle bir canlıdan diğer canlıya hastalık bulaşmasına sebep olurlar. Aynı zamanda pirelerin ısırmasıyla birlikte ciltlerde kaşıntı, çeşitli vücut hastalıkları ve kızarıklıklar oluşur. Pire kaynaklı diğer hastalıklar; tifüs, verem, veba, sıtma, parazitler olarak karşımıza çıkar.

Pireler hızlı ürer. Ayrıca sayıları arttıkça onlarla mücadele etmek ve çevreye yayılmalarını engellemek zorlaşır. Bu yüzden çok fazla zaman geçmeden pire ilaçlama yapılmalıdır.

Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız izin ve hizmet ruhsatlarıyla birlikte hizmet veren Bakırköy Pire İlaçlama firması olarak yaşadığınız çevreden pire tehlikesini uzaklaştırmak için garantili çözümler sunmaktayız. Firmamızla gece gündüz fark etmeden her ihtiyaç anında 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Bizleri arayın ve kapınıza gelerek pire sorununa bir çözüm bulalım.
Add a comment...

Bakırköy Fare ilaçlama

Bakırköy fare ilaçlama, çeşitli ortamları yuva edinerek insanları rahatsız eden zararlı kemirgenleri yaşam alanlarından uzaklaştırmak için yapılır. Fareler; tarlalarda, çatılarda, apartmanlarda, daire içlerinde ve bahçelerde görülebilir. Her bir ortama göre farklı ilaçlama teknikleri kullanılmalıdır.

Fare olarak tanıdığımız haşere kendi içerisinde farklı türlere ayrılır. Çatı, tarla, ev, lağım faresi gibi. Ufak istisnalar dışında farelerin boyutları genel olarak 5-50cm arasındadır. Büyüklüklerine göre dirençleri artar ve onlarla mücadele etmek için daha yoğun ilaçlama yapmak gerekir.

Fareler kemirgen dişlere sahiplerdir. Üstelik dişleri kırılsa dahi kısa süre içerisinde yenilenirler ve asla kemirgenlik özelliklerini kaybetmezler. Bu yüzden ev içerisindeki eşyaları, paraları, bahçedeki bitkileri kemirdikleri görülmüştür. Bu durumda fareler ev halkına ekonomik olarak zarar verirler. Fare kaynaklı sıkıntılar yalnızca ekonomik konularda kalmaz. Pis ortamlarda yaşamakta oldukları ve sindirebildikleri her türlü kirli besini tükettikleri için mikrop taşıyan canlılardır. Mikrop taşırlar ve insanların hastalık geçirmesine sebep olurlar. Fare kaynaklı salgın hastalıklar ölümlere neden olabilir. Bu yüzden Bakırköy fare ilaçlama desteği almak çok önemli bir konudur.

Fareler insanlara direkt olarak da zarar verebilir. Kemirgen dişleriyle insanların parmaklarını, kulak memelerini veya burunlarını koparabilirler. Bu durumun telafisi gerçekten yoktur. Tek kurtuluş yoluysa Bakırköy fare ilaçlama desteği almaktır.

Bakırköy fare ilaçlama firması olarak yaşam alanlarında görülen zararlı kemirgenleri etkisiz hale getirmek bölgede yaşam standartlarını artırmak adına mücadele etmekteyiz. Hizmetlerimiz ilçenin tüm mahallelerinde geçerlidir.
Add a comment...

Post has attachment
Bakırköy haşere ilaçlama

Bakırköy haşere ilaçlama; insana, doğal ortama, ekonomik düzene, bitkilere ve hayvanlara zarar veren haşere olarak tanıdığımız zararlı özelliklere sahip canlıları ortadan kaldırmak adına yapılır. Peki, Bakırköy haşere ilaçlama neden önemlidir? Nasıl yapılır?

Bakırköy Haşere İlaçlama Nasıl Yapılır?

Haşere türleri mikrop taşıyan zararlı canlılardır. Aynı zamanda insanlara ekonomik anlamda zarar verirler. Bu yüzden Bakırköy böcek ilaçlama desteği almak büyük önem taşımaktadır.

Yaşadığı çevrede haşere varlığını tespit eden bölge sakinlerinin Bakırköy böcek ilaçlama desteği talep ettiği andan itibaren hizmet süreci başlar.

Bakırköy’de:

* Fare İlaçlama

* Pire İlaçlama

* Hamamböceği İlaçlama

* Bit İlaçlama

* Haşere İlaçlama

* Böcek İlaçlama

* Fare İlaçlama gibi birçok konularda haşereyle mücadele hizmeti vermekteyiz.

Bakırköy ilçesinde haşere sorunu yaşanan bölgeye ulaştığımız an öncelikli olarak çevre incelemesi yaparız. Haşere ilaçlama yapılacak alanın incelenmesi büyük önem taşımaktadır. Alanı incelemeden ve zararlı türün yoğunlukta olduğu bölgeleri tespit etmeden hangi ilaçların ve metotların kullanılacağı kestirilemez.

Bakırköy böcek ilaçlaması yapılacak bölge yeterince incelendikten sonra kullanılacak olan ilaçlama

teknikleri ve böcek ilaçları belirlenir. Burada sonra haşere ile birebir Bakırköy böcek ilaçlama mücadelesi başlar ve zararlı popülasyonu tamamen kontrol altına alınana kadar devam eder. Son olarak korunma önlemleri alınır ve alan temizliği yapılarak Bakırköy haşere ilaçlama hizmeti sona erer.

İstanbul’un her yerinde geçerli hizmetlerimizle birlikte şehrin tüm insanlarına haşere sorunlarında destek olmaktayız. Gün içerisinde her saat müşteri destek hattımız aktiftir. 7/24 gece veya gündüz fark etmeden firmamızı arayarak haşere sorunları ve tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi alabilirsiniz.
Add a comment...

Wait while more posts are being loaded