Profile cover photo
Profile photo
Lukáš Gregor
837 followers
837 followers
About
Lukáš's posts

Post has attachment
Rozhodnuto, jdu do předplatného služby SaneBox. Stojí za to. A pokud se náhodou rozhodnete na 2 týdny ji odzkoušet zdarma, skrze tento odkaz dostanete 5dolarů slevu na případné předplatné a mně tím také uděláte radost :) 

Post has attachment
Pokud vám hoří v pokoji, vylezete na střechu, abyste se podívali na nebe a pouvažovali nad tím, jak by mohl barák za dvacet let hezky vypadat?

Post has attachment
E-mail je skvělý vynález, který neuvěřitelně změnil svět. Hlavní problém vidím v tom, že e-mail používáme špatně. Každý komunikační kanál je vhodný na něco, ale e-mail se dnes používá těměř na vše – a to je špatně.

Post has attachment
Je to tady! První česká #GTD  konference má oficiálně venku program, seznam řečníků a hostů a možnost se na akci registrovat. Bude to jistě skvělý den! S kým se uvidím?

Dotaz technického rázu. Tip na projektor (domácí kino),ideálně spojení bezdrátové a Apple kompatibilní? Děkuji.

Post has attachment
Ve Zlíně na konci dubna proběhne konference s tématem "Chaos vs. řád", budete-li mít zájem, přijďte na můj workshop 24.4. od 11.hodiny, téma "Metoda GTD".

„Každý člověk z kraje mládí ví, jaký je jeho osobní příběh. V té době je všechno jasné a možné a lidé se nebojí snít a přát si všechno to, co by v životě rádi dělali. Jak však čas plyne, jakási tajemná síla se snaží dokázat, že Osobní příběh uskutečnit nelze.“  

z knihy Alchymista

Post has attachment
Moc mě těší reakce na tenhle můj osobnější článek. 

Mimochodem, jaké jsou ty vaše přísady spokojenosti?

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded