Profile cover photo
Profile photo
UAB "Gerdeta"
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Balkonų stiklinimo sistemos suteikia galimybę visus metus maloniai leisti laiką balkone. Įstiklintas balkonas užtikrins saugumą jūsų vaikams bei naminiams gyvūnams. Barborr Jums siūlo varstomas plastikines arba stumdomas aliumines balkono stiklinimo sistemas.

Post has attachment
Funkcionalūs, lengvai prižiūrimi, nepriekaištingos išvaizdos Veka langai , kuriuose idealiai dera komfortas ir saugumas. Tarpinės: trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą ir šilumos izoliacines savybes.

Post has attachment
MOTTURA – pasaulinis šarvuotų durų spynų gamybos lyderis. Kompanija įkurta 1972 metais. Ji gamina saugiausias spynas šarvuotoms durims. Kadangi MOTTURA spynos kuriamos būtent šarvuotoms durims, kiekviena spynos detalė pagaminta galvojant apie maksimalų saugumą.

Post has attachment
Duryse gali būti sumontuotas įvairių dydžių bei formų stiklo paketai. Tokios durys dažniausia yra montuojamos nuosavuose namuose. Medžiagos, iš kurių gaminamos durys su stiklu, yra naudojamos tokios pačios kaip ir durims be stiklų, todėl dauguma funkcinių savybių nesiskiria, o kaina priklauso nuo dizaino. Verta pastebėti, kad stiklo paketai durims suteikia modernumo ir išskirtinumo. Gausybė įvairiausių stiklo raštų ir spalvų, be abejones, kiekvienam leis išsirinkti sau tinkamus.

Post has attachment
Tai kokybiška skandinaviška spyna su Europos gamintojo korpusu (Dorma). S-PRO MULTICODE cilindras yra apsaugotas nuo pragręžimo grūdinto plieno elementais. Spyna komplektuojama su statybiniu raktu, kuris veikia tik tol, kol panaudojamas bent vienas iš atskirai supakuotų penkių pagrindinių raktų.

Post has attachment
70mm pločio sistema, su išoriniu sandarinimu, 5-6 kamerų. Sistema „Ideal 4000“ – tai naujos kartos profiliai, jau šiandien atitinkantys reikalavimus, kurie langams bus taikomi ateityje. Čia pati šiuolaikiškiausia technika suderinama su didžiausiu gyvenamojo būsto komfortu.

Post has attachment
Visi lauko durų modeliai yra sertifikuoti Kauno technologijos universitete ir atitinka aukščiausius įvertinimus. Šarvuotų lauko durų kaina priklauso nuo pasirinkto modelio.

Post has attachment
6 kamerų staktų ir varčių profiliai pagaminti iš aukščiausios kokybės plastiko, montavimo gylis 82 mm – idealus naudojant tiek naujai statybai, tiek ir renovacijai, standarte dviejų kamerų trijų stiklų šilti stiklo paketai, kurių šilumos laidumo koeficientas U=0,5 W/m2K.

Post has attachment
Visoms durims suteikiame NET 3 metų garantiją.

Post has attachment
Balkono stiklinimo privalumai: • Langas turi geras šilumos pralaidumo savybes, jame montuojamas 2 arba 3 stiklų paketas; • Gera garso izoliacija; • Langai atsidaro ir atsiverčia. Išvykus iš namų nebūtina langų uždaryti, nes lyjant lietui per atverstą langą nepatenka vanduo į balkono vidų; • Sudėtingiau įsilaužti, nei pro aliuminę stumdomą sistemą.
Wait while more posts are being loaded