Profile cover photo
Profile photo
Double Star Polska Sp. z o.o.
1 follower -
Pierwszy w Europie oddział Koncernu Double Star otwarty w Polsce!!!
Pierwszy w Europie oddział Koncernu Double Star otwarty w Polsce!!!

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jedną z inwestycji Koncernu Double Star w Polsce był zakup nowoczesnej bieżnikowni opon ciężarowych, która w połaczeniu z konstrukcyjnym przygotowaniem opon Double Star do dwukrotnego bieżnikowania pozwala nam na kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Opony bieżnikowane są dwiema metodami: metodą klasyczną, gdzie bieżnik jest docinany z pasa i nakładany na oczyszczony karkas, oraz metodą Ringtread (pierścieniową), gdzie bieżniki są przygotowane już w konretnym rozmiarze w formie pierścienia i w całości nakładane na karkas, dzięki czemu unikamy miejsca łączenia, a bieżnik idealnie i równomiernie przylega do podłoża.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-02-03
4 Photos - View album

Post has attachment
W maju 2011 w rodzinnym mieście multinarodowego koncernu Double Star Qingdao w Chinach odbyły się Mistrzostwa Świata w Badmintona pod oficjalną nazwą Double Star 2011 Sudirman Cup BWF World Tam Championships. Koncern był oficialnym i głównym sponsorem mistrzostw świata, chcąc w ten sposób podkreślić swój światowy zasięg. Oficialna strona mistrzostw http://www.2011sudirmancup.com/
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-02-03
4 Photos - View album

Post has attachment
Rally Double Star Tire Team w roku 2011 zdobył 41 lokatę w klasyfikacji ogólnej, dużo lepiej było w roku 2010 – 29 lokata. Ten rajd to świetny test dla opon zarówno w klasyfikacji samochodów 4×4 jak i samochodów ciężarowych. Tu w ekstremalnych warunkach można sprawdzić ile warte są nasze opony. Cieszymy się, że możemy w tego typu imprezach wystawiać swoje teamy i w realnie ekstremalnych warunkach testować opony.
PhotoPhotoPhoto
Double Star w Rajdzie Dakar
3 Photos - View album

Post has attachment
Dziś chcielibyśmy zaprosić Państwa do miejsca, do którego nie każdy ma dostęp. Tylko wybrani mogą wejść do środka i zobaczyć jak wygląda przebieg zaawansowanej technologicznie produkcji opon nowych Double Star oraz jeden z magazynów buforowych Koncernu. Oczywiście fotografie przedstawiają jedynie ułamek potężnej i niesamowicie rozbudowanej Fabryki w Qingdao. Ułamek, do którego pozwolono nam zajrzeć.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Jakość i Technologia, którym można zaufać.
9 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded