Profile cover photo
Profile photo
Edelweiss Lessons Позняки
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Новый преподаватель английского и немецкого языков - Яковлева Марина

Основные цели работы на курсах иностранных языков Edelweiss Lessons является:
- помощь слушателям в преодолении языкового барьера;
- помощь слушателям в понимании тонкостей английской грамматики и качественном улучшении произношения;
- подготовка учащихся к сдаче ЗНО;
- помощь в подготовке к международным экзаменам.

http://edelweiss-lessons.com/yakovleva-marina
Add a comment...

Post has attachment
Планируете учить английский или немецкий язык? Курсы иностранных языков в Киеве Edelweiss Lessons с 23.08 по 20.09 предлагают принять участие в конкурсе "Учи язык легко!" - шанс получить в подарок один из лучших учебников иностранного языка или месяц бесплатного обучения. Подробнее на сайте http://edelweiss-lessons.com/konkurs
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Did you know?

Зовсім недавно вчені з Лондонського університету шляхом проведення великого статистичного та наукового дослідження прийшли до висновку, що люди, які вчать іноземні мови, мають більш гнучке і оригінальне мислення.

Цей висновок грунтується на тому, що вчені науковим шляхом підтвердили прямий зв'язок між активністю сірої речовини і знанням кількох мов.

Дослідження спирається на свідчення 105 осіб, 80 з яких знали по дві мови. Також вчені довели, що люди, які вчили іноземні мови в молодості, мають більш досконалий мозок і більш глибоку і чіпку пам'ять у порівнянні з тими, хто взявся за нові мови вже будучи в зрілому віці.

А от вивчення нової іноземної мови в старості може модернізувати мозок, поліпшити пам'ять і навіть відновити і омолодити сіру речовину на 15 - 17 років.

До речі, хоча англійська мова на даний момент вважається дуже популярною і начебто найлегша для вивчення, але насправді це не так.

Лінгвісти вже давно сходяться на думці, що англійська найважча для вивчення серед усіх європейських мов. Вони підрахували, що англійські діти вчать рідну граматику приблизно 2, 5 року, в той час, дітям які вивчають інші мови з нуля, потрібно всього лише близько року, щоб освоїти рідну мову.

А ось найпростіша мова, на думку тих же лінгвістів у плані вимови й читання - це фінська. Але граматика в неї набагато складніше англійської, адже у фінській мові аж 15 відмінків. Зате в ній як чується звук, так він і пишеться.

Повертаючись до того, що на даний момент англійська мова вважається найпопулярнішою варто сказати, що її популярність це наслідок історичного омани. Просто пару століть тому Англія була дуже активною в плані політики та міжнародних відносин ось і «розлетівся» англійський по всій планеті. Але саме англійською мовою зараз зберігається 80% світової інформації, крім цього більшість технічної та наукової літератури також друкується нею.

Англійська мова вважається мовою інтернету, але все ж, незважаючи на її поширеність і затребуваність, найбільше людей у світі говорять китайською мовою. На другому місці англійська, а на третьому іспанська.

Зараз понад 700 мільйонів чоловік вивчають англійську мову як іноземну, і для 340000000 вона є рідною. Також лінгвісти вважають англійську мову найбагатшою мовою на планеті, її словниковий запас налічує більше 10 мільйонів слів, при цьому 500 тисяч слів є спеціалізованими термінами.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Міфи та реальність

І ще трошки міфів сьогодні!
Обіцяю, завтра трішки відійдемо від цієї теми)

А поки задумайтеся над цим!

4.Найкращий спосіб вивчати англійську мову це - знайти носія мови , який пропонує приватні уроки.

Міф. Далеко не кожен з нас зміг би викладати українську мову іноземцям, не маючи професійних навичок викладання . На превеликий жаль, у більшості випадків, носії мови в Україні не мають філологічної чи педагогічної освіти. Єдиною перевагою таких вчителів є, те що вони розмовляють своєю рідною мовою, без жодного характерного не носію мови акценту, мають багатий словниковий запас, включаючи сленг, добре оперують термінологіями. Заняття з носіями мови є дуже корисними для студентів , особливо якщо вони доповнюють основне навчання. Адже, зрозуміти носія не знаючи жодного іноземного слова, будови речення та елементарної граматики практично не можливо. Але практикувати щойно вивчені слова та граматичні конструкції, є прекрасною можливістю, яка прирівнюється до попадання в мовне середовище!

За матеріалами сайту http://lifestyleng.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Міфи та реальність

Думаю, що найкраще одразу покінчити з міфами, щоб вони нам не заважали, а потім вже без упереджень вчити мову, чи не так?)

3. Найкращий спосіб збагатити свій словниковий запас - завжди тримати під рукою словник і запам'ятовувати списки слів.
Міф. Словник являє собою інструмент, який використовується для пояснення слова, але не для вивчення мови. Постійне вишукування слів у словниках є не завжди розумною тратою часу. Слова необхідно вивчати, використовуючи їх постійно (у повсякденному житті, на відпочинку, під час роботи) а не записуючи їх у список, щоб колись запам'ятати. Для студентів початкових рівнів, раджу придбати кишеньковий словничок (з перекладом на рідну мову та з рідної на іноземну), яким можна скористатись під час занять з носієм мови. Адже, щоб висловити свою думку або просто порозумітись з іноземцями володіючи невеликим запасом слів дуже важко, тому єдиним рятівником у вас буде саме словник.

За матеріалами http://lifestyleng.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Міфи та реальність

Щодо міфів..
Вони нестерпно заважають нам правильно мислити та приймати рішення. Міфи затьмарюють наше сприйняття, диктуючи нам, що та як робити.
Тож, ще один міф про іноземну мову.

2. Найлегшим та найефективнішим способом вивчення англійської мови є: слухання музики, прослуховування аудіо книг, перегляд фільмів та передач мовою оригіналу, читання книг, газет, журналів.

Міф. Музика, телебачення, газети, фільми, це додаткові складові, які є дуже корисними для вивчення англійської мови. Додаткове не означає головне! Додаткові матеріали, які надзвичайно корисні для відпрацювання матеріалу (вони безперечно допомагають швидше та якісніше освоювати мову), не можуть замінити самого навчання!
Бандурист не навчитися грати слухаючи інших бандуристів, хоча слухати інших допомагає йому удосконалюватися. Щоб навчитись грати на бандурі, необхідно регулярно практикувати. Спортсмен не покращує свою продуктивність спостерігаючи за іншими спортсменами, а досягає результатів, лише своєю працею. Тобто, Ви мене зрозуміли. Те ж саме стосується вивчення іноземної мови.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Міфи та реальність

Отож повернімося до міфів)
І ми їх обов'язково тут будемо розвінчувати!

1 Найшвидшим способом вивчити англійську мову є виїзд за кордон.
Міф. Виїзд за кордон, не є 100% гарантією успіху швидкого вивчення іноземної мови. Курси в коледжах та приватних школах є дуже дорогими і не завжди ефективними. Навіть, якщо Вам дуже повезе і у Вас з’явиться змога проживати в англомовній родині,то Ви у кращому випадку вивчите лише найбільш вживані фрази повсякденного життя. Якщо ж Ви вирішили під час літніх канікул пов’язати корисне з приємним, тобто, опанувати мову та підзаробити, виконуючи сезонні роботи, то не вагайтесь, але намагайтесь знайти роботу, де працює менше ваших співвітчизників. Якщо б виїзд за кордон гарантував швидке вивчення англійської мови, то не було б жодного іноземця з низьким рівнем англійської мови, який протягом багатьох років проживає в Англії , Канаді, Австралії чи в Америці. Вивчити англійську мову і відправитися в Англію чи будь-яку іншу англомовну країну це чудовий досвід, який гарантує прекрасний результат.

За матеріалами сайту http://lifestyleng.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Міфи та реальність

Коли задаєш питання «Як вивчається іноземна мова?», «Який найлегший та найефективніший метод вивчення іноземної мови», « Який метод вивчення мови є найшвидшим?» здається, що абсолютно всі знають правильну відповідь.
Поради щодо вивчення англійської мови найчастіше приходять від тих людей, котрі ще не вивчили, а не тих, які успішно опанували всі мовні навики.
Перед тим, як перейти до міфів про англійську та їх розвінчування, хочу трошки вас застерегти.

- Остерігайтеся порад тих, хто вам гарантує, що він вивчив англійську мову за 1-2 місяці
- Бережіться тих, хто стверджує, що опанував її, просто слухаючи музику або
переглядаючи фільми.
- Утікайте від того, хто просто хоче продати Вам диво книгу, cd чи програмку, завдяки якій ви один раз і на завжди вивчите будь-яку іноземну мову, ще й з довічною письмовою гарантією.
- Ті, хто вивчали англійську мову дійсно серйозно, дуже рідко беруть участь в онлайн дискусіях чи переписуються в чатах.

За матеріалами сайту http://lifestyleng.com.ua/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Відмовки

Ось ми й дібрались до питання ціни. Воно особливо актуальне протягом кризи.

Персональний вчитель коштує половину зарплати і до нього все одно треба їздити. Але той же самий персональний учитель через Skype бере зовсім інші гроші. Наприклад, вчителі з italk. Він спочатку запитає, з якою метою ви хочете вивчати іноземну, і складе персональну програму. Для довідки: це дуже доступно.

Це варіант для тих, хто не може заплатити персональному вчителеві або немає часу, щоб їздити на групові.

Звичайно, хочеться все безкоштовно, але так не буває.
Але подумайте, що це обов'язково окупиться.

Це якщо подумати про викладачів. Є також книги-самовчителі. Але якщо захочете їх купити, то пам'ятайте, що обов'язково треба щодня з ними займатися.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Відмовки

Ось ми й дібрались до питання ціни. Воно особливо актуальне протягом кризи.

Персональний вчитель коштує половину зарплати і до нього все одно треба їздити. Але той же самий персональний учитель через Skype бере зовсім інші гроші. Наприклад, вчителі з italk. Він спочатку запитає, з якою метою ви хочете вивчати іноземну, і складе персональну програму. Для довідки: це дуже доступно.

Це варіант для тих, хто не може заплатити персональному вчителеві або немає часу, щоб їздити на групові.

Звичайно, хочеться все безкоштовно, але так не буває.
Але подумайте, що це обов'язково окупиться.

Це якщо подумати про викладачів. Є також книги-самовчителі. Але якщо захочете їх купити, то пам'ятайте, що обов'язково треба щодня з ними займатися.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded