Profile cover photo
Profile photo
Krzysztof Strymiński
45 followers
45 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
5 zasad skutecznej kampanii video w kanałach mobilnych

Od strony technicznej, skuteczne video powinno wychodzić naprzeciw temu, w jaki sposób użytkownicy na co dzień korzystają z telefonów. Większość z nich przegląda Internet, trzymając smartfona pionowo, dlatego warto tworzyć video również w tym formacie. Co więcej, z urządzeń mobilnych często korzystamy w miejscach publicznych, co wymusza wyciszenie dźwięku. Video powinno być czytelne również w tym trybie lub zaopatrzone w napisy.

http://stryminski.com/mobilna-kampania-video-5-zasad.html
Add a comment...

Post has attachment
Stosujecie już reklamę video w swoich działaniach marketingowych / pr ?
Czas najwyższy o tym pomyśleć!

Bez reklamy video ani rusz – video z 1/3 udziałów w rynku i 30 proc. wzrostu wydatków. Według najnowszych szacunków agencji mediowej Zenith, wydatki na reklamę video w Polsce wzrosną w tym roku o 33 proc. Co więcej, już za dwa lata ten typ treści będzie generował jedną trzecią wartości rynku reklamy online jako takiej. Tak dynamiczny wzrost jest dobrze uzasadniony biznesowo. Konsumenci czterokrotnie chętniej czerpią informacje o produkcie z materiałów video niż opisu tekstowego. 90 proc. osób kupujących w sieci przyznaje, że video wpływa na ich decyzje zakupowe. Co więcej, treści video znajdują się wśród najchętniej konsumowanych przez użytkowników – 55 proc. przyznaje, że zapoznaje się z nimi z uwagą.

http://stryminski.com/bez-reklamy-video-ani-rusz.html
Add a comment...

Post has attachment
Świąteczny wir zakupów to jeden z najlepszych okresów dla sprzedawców i czas wzmożonych działań marketingowych. Wielu przedsiębiorców uważa święta za żniwa, ponieważ w tym okresie generowane są niespotykane w skali roku zyski. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny, a więc żeby uzyskać wysokie profity, w wielu przypadkach wymagane jest stworzenie odpowiedniej atmosfery towarzyszącej zakupom produktów czy usług.
#marketing #MarketingSensoryczny
http://stryminski.com/swiateczny-marketing-sensoryczny-podnosi-sprzedaz-nawet-o-30-proc.html
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Miesiąc temu w ramach BOSS Festiwal 2015 miałem przyjemność poprowadzić wartsztaty "Perswazja w tekstach marketingowych". Dzisiaj przedstawiam fotorelację z tego wydarzenia.
http://stryminski.com/fotorelacja-z-boss-festiwal-2015.html
Add a comment...

Post has attachment
W tym roku, Beyoncé, Sam Smith i Pharrell Williams mają po sześć nominacji. Iggy Azalea, Beck, Eric Church, Tom Coyne (inżynier dźwięku), Drake, Gordon Goodwin, Jay-Z, Miranda Lambert, Sia, Usher i Jack White zdobyli po cztery nominacje.

https://www.student.pl/muzyka/nominacje-57-grammy-awards
Add a comment...

Post has shared content
Już 13 października na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędą się Dni Grupy PZU. Atrakcją dnia będzie merytoryczny warsztat pt. „Aspekty profesjonalnej obsługi klienta”.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded