Profile cover photo
Profile photo
Krzysztof Strymiński
45 followers
45 followers
About
Krzysztof's posts

Post has attachment
Świąteczny wir zakupów to jeden z najlepszych okresów dla sprzedawców i czas wzmożonych działań marketingowych. Wielu przedsiębiorców uważa święta za żniwa, ponieważ w tym okresie generowane są niespotykane w skali roku zyski. Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny, a więc żeby uzyskać wysokie profity, w wielu przypadkach wymagane jest stworzenie odpowiedniej atmosfery towarzyszącej zakupom produktów czy usług.
#marketing #MarketingSensoryczny
http://stryminski.com/swiateczny-marketing-sensoryczny-podnosi-sprzedaz-nawet-o-30-proc.html

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Miesiąc temu w ramach BOSS Festiwal 2015 miałem przyjemność poprowadzić wartsztaty "Perswazja w tekstach marketingowych". Dzisiaj przedstawiam fotorelację z tego wydarzenia.
http://stryminski.com/fotorelacja-z-boss-festiwal-2015.html

Post has attachment
W tym roku, Beyoncé, Sam Smith i Pharrell Williams mają po sześć nominacji. Iggy Azalea, Beck, Eric Church, Tom Coyne (inżynier dźwięku), Drake, Gordon Goodwin, Jay-Z, Miranda Lambert, Sia, Usher i Jack White zdobyli po cztery nominacje.

https://www.student.pl/muzyka/nominacje-57-grammy-awards

Post has shared content
Już 13 października na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbędą się Dni Grupy PZU. Atrakcją dnia będzie merytoryczny warsztat pt. „Aspekty profesjonalnej obsługi klienta”. 

Post has attachment
Zapraszamy Wszystkich na kolejny warsztat w cyklu "Podziel się wiedzą" organizowany przez Bydgoszcz Toastmasters Professionals. Tym razem nauczymy się pisać teksty persfazyjne wykorzystywane w reklamie, mailach czy wpisach na FaceBook'u.

Post has attachment
Udało mi się zaobserwować skalary składające ikrę w moim akwarium. Niestety długo przysmaku nei obroniły przed innymi :)

Post has attachment
Moje akwarium 2014.03.15
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Moje akwarium 2014.03.15
6 Photos - View album

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded