Profile cover photo
Profile photo
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAK" Sp. z o.o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Warto korzystać z odnawialnych źródeł energii, korzyści jest wiele , a jedną z nich są niższe rachunki za energię. W zakresie naszych usług mieści się również instalacja baterii słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych. Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: http://jak2002.pl/oferta/. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ekologiczne i ekonomiczne ogrzewanie? Instalacja wodnej, gruntowej lub napowietrznej pompy ciepła z pewnością spełni Wasze oczekiwania i co ważne, pozwoli zaoszczędzić. W tej kwestii również służymy pomocą. O szczegółach możecie przeczytać na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: http://jak2002.pl/pompy-ciepla/.
Add a comment...

Post has attachment
Od lat zajmujemy się montażem dachów. Świadczymy kompleksowe usługi. Sprawnie położymy blachodachówkę, dachówkę cementową czy ceramiczną, wprawimy okna połaciowe, założymy rynny a nawet podłączymy instalację systemu odgromowego. Ze szczegółami naszej oferty możecie zapoznać się na: http://jak2002.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
W jaki sposób działamy? Najpierw analizujemy potrzeby naszych klientów i dobieramy odpowiednie warianty. Następnie wykonujemy kosztorys, tak aby wiedzieli Państwo na co się piszą. Jeśli zostanie on zaakceptowany przez klienta, podpisujemy umowę i zajmujemy się montażem. Zapraszamy! http://jak2002.pl/oferta/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie profesjonalne rozwiązania. Proponujemy szereg specjalistycznych usług z zakresu montażu różnego typu pokryć dachowych, instalacji nowoczesnych systemów ekologicznego ogrzewania budynków, a wszystko to przy użyciu wysokiej jakości materiałów i produktów: http://jak2002.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby przybliżyć Państwu proces montażu kolektorów gruntowych oraz pomp ciepła, obok obszernego tekstu polecamy Państwu materiał zdjęciowy, przedstawiający poszczególne etapy prac. Do realizacji wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy Państwa do naszej galerii: http://jak2002.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odkąd założyliśmy naszą firmę w 2002 roku, nie ustajemy w staraniach, aby sukcesywnie rozwijać ofertę o nowe produkty i usługi, świadczone w oparciu o najwyższe standardy. Dobrym przykładem są systemy urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii, które wdrożyliśmy w 2008 roku. Dalsze informacje o firmie JAK przybliży Państwu strona: http://jak2002.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W uzupełnieniu specjalistycznej oferty firmy JAK proponujemy Państwu instalację paneli fotowoltaicznych oraz baterii słonecznych. Energie odnawialne, to coraz bardziej popularne rozwiązanie, mające duży potencjał perspektywiczny, zważywszy na rosnące zanieczyszczenie środowiska, a także kurczące się zasoby paliw naturalnych: http://jak2002.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę zamówień na pokrycia dachowe. Pierwszym krokiem jest dokładna analiza indywidualnych potrzeb Usługobiorcy, następnie pomagamy w doborze odpowiedniego wariantu oraz przedstawiamy kosztorys przedsięwzięcia. Po akceptacji i podpisaniu umowy przystępujemy do montażu pokrycia dachowego: http://jak2002.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mocnym punktem naszej profesjonalnej oferty są napowietrzne oraz gruntowe pompy ciepła, których szeroki wybór zapewniamy w ramach ogrzewania podłogowego, instalacji chłodzenia i nowoczesnych systemów tego typu. Dokładny opis zasady działania układu, a także pozostałe informacje z tego zakresu zawiera strona: http://jak2002.pl/pompy-ciepla/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded