Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe "ABAKUS" Dorota Regmunt vel Sobieszczańska
About
Posts

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Legnicy. Zapewniamy fachową pomoc doświadczonych księgowych w wielu kwestiach dotyczących rachunkowości. Zapraszamy do współpracy! Z naszą szczegółową ofertą możecie zapoznać się na: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe od 1994 roku zapewnia kompleksową obsługę księgową firm. Zajmujemy się sporządzaniem stosownych deklaracji, przygotowaniem rozliczeń rocznych PIT, CIT, doradztwem w kwestii rozpoczęcia prowadzenia własnej działalności. Więcej o nas na: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej niesie za sobą wiele kwestii formalnych, na przykład dotyczących sposobu rozliczania działalności. W zakresie naszych usług mieści się również pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy! http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiele osób pracuje poza granicami naszego kraju. Takie osoby zobowiązane są do rozliczenia się z uzyskanego dochodu w Polsce. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się również sprawami dotyczącymi rozliczenia dochodów z zagranicy oraz zwrotu podatku. Więcej o nas na: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rachunek zysków i strat musi zawierać konkretne informacje, dzięki którym można uzyskać dane na temat przychodów i zysków oraz kosztów i strat danego przedsiębiorstwa. Nasz zespół zajmuje się przygotowaniem takich rachunków. Zapraszamy do współpracy! http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rachunek zysków i strat jest obowiązkowym elementem sprawozdania finansowego. Sporządzenie takiego rachunku dostarcza informacji na temat kondycji finansowej danego przedsiębiorstwa, a także wydajności jego poszczególnych obszarów działalności. W zakresie naszych usług mieści się również sporządzanie rachunku zysków i strat. http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz pomocy doświadczonych księgowych? Nasze biuro rachunkowe od lat wspiera przedsiębiorców i firmy. Zajmujemy się sporządzaniem bilansu zysków i strat, przygotowaniem deklaracji VAT czy prowadzeniem ewidencji ryczałtu – to tylko niektóre z naszych usług, wszystkie szczegóły dostępne są na: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie umieściliśmy materiał wideo na temat naszego biura rachunkowego: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/. Zachęcamy do oglądania! Z pewnością ów materiał dostarczy Wam wszelkich informacji na temat naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat zajmujemy się prowadzeniem księgowości firm o różnym profilu działalności, pomogliśmy też wielu przedsiębiorcom w założeniu działalności gospodarczej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, służymy radą. Biuro rachunkowe Abakus posada ubezpieczenie, dzięki któremu interesy klientów są chronione. Więcej o nas na: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/oferta-jpk/.
Add a comment...

Post has attachment
Chcemy, by wszystkie osoby, które zdecydują się na współpracę z naszym biurem, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że kwestie księgowe ich firmy są w dobrych rękach. Wciąż więc podnosimy swoje kwalifikacje, śledzimy branżowe nowości i zmiany w prawie. Więcej o nas na: http://biurorachunkoweabakuslegnica.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded