Profile cover photo
Profile photo
Pet-krmiva
About
Posts

Post has attachment
Flexi vodítka pro malé psy, za dobrou cenu.

Německé originály jsou drahé, to je známá věc. Obsurdní značky nakupované někde u Vietnamců zase poruchové. To je logická věc.
Tak my máme pro malé hafíky, kteří potřebují trochu prostoru, ale nelze je (hlavně ve městech) při vycházce pustit na volno (městská policie vám spíše promine vraždu, než psa bez vodítka), takovou slušnou střední cestu. Solidní kvalita a určitě nižší cena značek Pet-expert a Benny

Více na:
https://www.pet-krmiva.cz/Voditka_natahovaci-mk%2356
PhotoPhotoPhotoPhoto
19.06.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Alergický pes, či kočka, abychom se nespálili.

Pro ty co nejsou kování v pátrání po problematických položkách, jsme zavedli docela "pintlich" rozdělení krmiv, pro alergiky na nejčastější problematické položky.
Přesvědčte se sami:
Kočka:
https://www.pet-krmiva.cz/Alergicke_kocky_specialni_pozadav
Pes
https://www.pet-krmiva.cz/Alergicti_psi_specialni_pozadavky

Snad Vám to v orientaci trochu pomůže :-).

Potravní alergie je čím dál tím častějším problém psů i koček. Z toho se stává problém páníčků a paniček. Co jim vybrat za krmivo?
Nejlepší je vědět na jakou položku jsou vaši miláčci alergičtí, bohužel testy na alergii jsou dost drahé a bez nich i veterinář akorát hádá.
Pár věcí se i bez testu dá udělat. Pokud víte, že váš pes, či kočka má alergii z krmiva, může pomoct postupné vyřazování nejčastějších zdrojů alergií.
1) Pokud ve vašem dosavadním krmivu byla pšenice, tak...Vyřadit pšenici. V současné době jednoznačně nejčastější alergen. Pokud problémy přetrvávají, tak...
2) ...Vyřadit kukuřici. Alergie na kukuřici je méně častá. Trpí jí 2-3% psů a koček, ale postupně ten počet narůstá. Pokud ani to nepomůže, tak...
3) Vyřadit Kuře. Pozor, kuře, jako kuřecí proteiny, na kuřecí tuk alergie neexistuje, leda by byl špatně přefiltrovaný a plavaly v něm kousky masa). Na rozdíl od předchozích dvou položek, je kuřecí maso kvalitní součástí krmiv, ale je ho všude až dost. Logicky se tak stává nejčastějším alergenem z mas.

Pak teprve přichází řada na další méně časté položky, na které trpí jen velmi nízké procento psů i koček (kvasinky, hovězí...atd. atd). Potravní alergii může mít zvíře na jakoukoliv položku, která obsahuje proteiny. Vzácně klidně i na jehněčí (ne, není to hypoalergenní maso. Hypoalergenní maso neexistuje, každé maso totiž obsahuje proteiny).
Protože je zapotřebí umět číst ve složení. To, že máte na obalu nakresleného králíka, neznamená, že v krmivu není kuře...i kdyby nebylo slovně zmíněno i ve složení. Postačí, když se schová za nějakým vágním označením (třeba živočišné proteiny - tam už nevíte, z jakého živočicha to je a je třeba počítat s rizikem, že je tam i kuře).

Pokud má Váš pes větší problém (specifickou alergii na neobvyklou položku), postačí nám napsat mail, rádi poradíme.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NAKRM PSA - UHAS ŽÍZEŇ!

Po delší době způsobené nepochopitelnou blokací ze strany Facebooku se vracíme a rovnou s akcí, jako šitou pro nastávající léto!

Za každý 15kg pytel značky Probooster dáváme navíc šestipack plechovkového piva ZDARMA!
Značku piva snad ani není třeba představovat. Pohled na obrázek každému pivaři řekne vše.
Takže...žízeň nečeká! A Váš mazlíček si také přijde na své!

https://www.pet-krmiva.cz/?search=6+piv+ZDARMA&hledat=OK
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Novinky! - Nové pamlsky Want.

Přírodní pamlsky, jejímž základem je sušené maso od firmy Want se u nás dočkaly rozšíření sortimentu.
Nabízíme tedy již 15 variant s kachním, kuřecím, hovězím či rybím masem. Od malých tréninkových odměn a po velké pamlsky, které zaujmou i dogu.
Pamlsky jsou prosty jakékoliv chemické konzervace a svými velikostmi, tvary i zaměřením vyhoví téměř jakémukoliv požadavku páníčka.
Psí požadavky "chci to sežrat a ať to chutná" jsou plněny beze zbytku :-).

Více na: https://www.pet-krmiva.cz/?search=want&hledat=OK
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
20.04.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kosmetický koutek - Furminátory

Furminátory patří v péči o srst psů i koček mezi to nejlepší, co si lze pořídit. Častěji se využívají u krátkosrstých plemen, ale celkem dobrou práci odvede i u zvířete s delší srstí.
Vlastně s ním pečujete o podsadu, bez toho, aby jste poškodili krycí srst.
Samozřejmě nejpopulárnější efekt to má na vypadávající chlupy. Dokáže být v tom účinný až na 90%, čemuž se žádný hřeben, či kartáč nemůže ani přiblížit.
Kdo má doma mazlíka, který svými chlupy pravidelně zásobuje váš koberec...pohovku...šaty...ve finále nakonec všechno, včetně vás..., a uklidit to skoro nelze, ten by ho měl vyzkoušet.
Ve svém oboru nemají Furminátory konkurenci, a pokud ho nemáte doma, zato máte doma invazi chlupů pomalu i ve vaší ranní kávě, neváhejte... :-).

Více na https://www.pet-krmiva.cz/?search=furminator&hledat=OK
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
19.04.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zeolitové podestýlky aneb Zeolit není Bentonit

Bentonit zná snad každý kdo má kočku. Obvykle se mi lidově říká prostě "písek pro kočky". Prakticky jde o jíl těžený v dolech. Výborně váže vlhkost, trochu práší (levné podestýlky spíš práší než vážou vlhkost), dělá hrudky.
Zeolit je něco jiného. Je vulkanického původu. Je součástí vulkanických tufů. Podíváte -li se na obrázek, kde je kámen, tak to je zeolit. Pravda do kočičích záchodů nepadají takové šutry, tam jde zeolit drcený.
Používá se i v medicíně, či do akvarijních filtrů, v chemickém a dokonce i ve šperkařství (vzácný minerál ze skupiny zeolitů - Thomsonit) a lékařství (zastavuje krvácení).
A jaký je rozdíl? Stejně jako Bentonit je přírodní a naprosto neškodný. Má, ale daleko vyšší nasákavost. Dokonce vyšší než silica gel.
Takže pro fanoušky hrudek to není. Pro ty, co chtějí, aby jim koupený pytel co nejdéle vydržel...už to stojí za úvahu.
Pokud hledáte podestýlku a Bentonit (jíl) nechcete. Silica gelové podestýlky zase nechce Vaše kočka (třeba), je tu další cesta. A výkonná!
Mrkněte na:
https://www.pet-krmiva.cz/…/gallery/%2332/Zeolitove_podesty…
Možná to bude právě ono....
PhotoPhotoPhotoPhoto
23.01.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Naše nabídka pro kočky - 1st Choice

Superprémiová řada kanadských krmiv 1st Choice pro kočky potvrzuje celkově velký respekt, který v naší zemi kanadská krmiva mají.
Bez kontroverzních syntetických konzervantů a antioxidantů, bez pšenice, kukuřice, umělých barviv i umělých aromat. To by měl být základ každého pořádného krmiva pro kočky. 1st Choice toto vše splňuje do puntíku.
Též použití chelátových minerálů (daleko kvalitnější zdroj, než obvyklé minerály ve formě různých solí), čerstvých nemražených mas jsou určitě plusy, které se hned tak nepřehlédnou.
Mají i speciální bezobilnou řadu pro kastrované kočky. Můžeme si to samozřejmě přeložit i jako velmi netučnou řadu. Jednu z dalších podmínek pro kastráty - vyrovnané ph (pro ochranu močového systému), totiž splňují všechny řady beze zbytku. Není třeba šidit ostatní kočky jen proto, že "to vydrží".
A samozřejmě kromě kuřecích řad je v nabídce i čistě rybí řada (pro dobrou srst - či alergiky na kuřecí bílkoviny - nebo prostě proto, že nám rybička chutná). Kuře zastoupilo čerstvé (nemražené) maso lososa a sleď.
Kdo hledá kvalitní krmivo pro kočky, jehož cena nestoupá do udivujících výšin typických pro velmi drahá holistická krmiva (či obyčejná, ale reklamou tlačená předražená krmiva...i to se děje), má ve 1st Choice zajímavý tip :-).
Photo
Photo
23.01.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Přejeme krásné Vánoční svátky a pěkně oslavte Nový rok!

A také co nejméně převrácených stromků (kocour stromolezec, pes našel klacíček).
Doufám, že jste s dárky nezapomněli ani na Vaše psy, kočky, papoušky, malé savce, rybičky, plazy, obojživelníky a kdo ví koho ještě (autor článku bude nucen gratulovat více než třicetkrát...pravda hlavně ti terarijní nějaké svátky asi moc zajímat nebudou).
Ale hlavně Vaši savčí a ptačí souputníci zřejmě pochopí, že se něco děje :-) (tolik jídla...a...já?).
Nebojte, také se na Vás dostane.
Tak ať se oslava podaří!
A co nejméně rachejtlí....
Photo
Add a comment...

Post has attachment
AKCE! K velkým pytlům vybraných řad krmiv pro psy Probooster - 3kg pytel zdarma!

Aby nebylo těch akcí dost, tak tu máme další. Nejen 1st Choice, ale i Finský Probooster naděluje.
K 15 kg pytlům štěňat a dospělých velkých plemen, a též k seniorům dáváme nyní navíc 3kg pytel Proboosteru zdarma!
Takže žádných 15, ale 18kg za stejnou cenu!
Máme také multipacy (které už jsou se slevou), k těm 3kg pytel nepřidáváme, ale...až do vánoc dáreček navíc pro dobré zamlsání neopomeneme :-). A nejde o nějakou malou bůvolí kostičku, ale pořádnou porci sušeného masa.
Tak tedy milí hafani, veselé Vánoce!
Více na:
https://www.pet-krmiva.cz/mk/gallery/KP3/Probooster.html
PhotoPhotoPhoto
13.12.17
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
AKCE! - K vybraným krmivům 1st Choice malý pytel zdarma!

Kanadská superpémiová krmiva 1st Choice mají u nás zajímavou akci. Jen posuďte:
K jehněčí řadě pro dospělé psy 20kg přidáváme 2,72kg pytel zdarma.
Ke kuřecí řadě pro štěňata středních a velkých plemen 15kg též 2,72kg pytel zdarma.
Ke štěněcí jehněčí řadě 14kg také 2,72kg pytel zdarma!
Ani senioři nepřijdou zkrátka, a tak k jehněčí řadě 12kg dostanete 2,72kg pytel zdarma!
No a velcí psi kuřecí řada 20 kg...malý pytel se nedováží, tak jsme rozvážili velké pytle a přidáváme 3kg granulí zdarma navíc.

Samozřejmě cena se nepohnula, jen váš psí miláček dostane větší porci za stejné peníze. To stojí na zamyšlenou ne?
Více na:
https://www.pet-krmiva.cz/mk/gallery/KP4/1st_Choice.html
PhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.17
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded