Profile

Cover photo
Une Gatuaj
Lives in Albania
37 followers|13,512 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

People
Have her in circles
37 people
Nail Demiri's profile photo
Keti IG's profile photo
Amet Hasani's profile photo
skender po's profile photo
sabuhan lipovica smailji's profile photo
Muhsina -M- Sekiraqa (‫محصنة‬‎)'s profile photo
henry boy's profile photo
irena vasili's profile photo
Lexo! Medito!'s profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Albania
Previously
Tirana
Story
Tagline
Nje bote me receta
Introduction
Lindur ne vitin 2009, nga pasioni per kuzhinen dhe per recetat gjithnje e me te shumellojshme, kjo faqe synon te jete me prane atyre qe udhehiqen nga motoja: TE GATUASH ESHTE NJE KENAQESI!

Duke qene se ky projekt eshte akoma ne hapat e pare, cdo verejtje, keshille apo sugjerim eshte shume i mirepritur. Gjithashtu per cdo pyetje apo kerkese me shkruani ne info@unegatuaj.com
Basic Information
Gender
Female