Profile cover photo
Profile photo
Keep Dreams Close
24 followers -
Blog promujący aktywny tryb życia i pokazujący, że marzenia są tak naprawdę w zasięgu ręki.
Blog promujący aktywny tryb życia i pokazujący, że marzenia są tak naprawdę w zasięgu ręki.

24 followers
About
Keep's posts

Post has attachment
Cracovia Maraton, czyli 42 kilometry i 195 metrów. Tamtego dnia właściwie wszystko szło po mojej myśli. Nawet nie odliczałam kilometrów do mety, po prostu biegłam i coraz bardziej nie mogłam uwierzyć w to co się dzieje.

Post has attachment
Moja najlepsza dycha w życiu podczas Biegu Oshee na 10km! :)

Post has attachment
Biegi organizowane w Bełchatowie zawsze biorę pod uwagę i gdy tylko jest możliwość to biegnę. Podobnie było z I Bełchatowskim Biegiem Nocnym. W chwili, gdy zobaczyłam informację o biegu już wiedziałam, że tam będę.

Post has attachment
Ogólnopolskie wydarzenie, bieg na 5 km w 80% po lasach i polnych ścieżkach. Bieg Tropem Wilczym to był mój pierwszy start w tym roku, a do tego zakończony bardzo fajnym akcentem.

Post has attachment
Wirtualna rywalizacja, punkty, klasyfikacje, nagrody i dodatkowa motywacja. Każdy biegacz może wziąć w tym udział, jeśli tylko startuje w zawodach. Liga Biegowa, bo to o niej mowa, nagrodziła moją biegową systematyczność w 2016 roku właściwie za darmo!

Post has attachment
Tak się cieszę, że już luty, bo początek stycznia był dla mnie jakimś kompletnym nieporozumieniem. Mnóstwo pracy, brak chęci do czegokolwiek, fatalna pogoda, a przez to coraz większa liczba odpuszczanych treningów. Czułam się z tym źle, dlatego pod koniec miesiąca postanowiłam to zmienić i wreszcie zaczęło się coś dziać!

Post has attachment
Ten rok był bardzo wyjątkowy i poniekąd stał się przełomowy w mojej biegowej przygodzie. Wniósł wiele doświadczeń, mnóstwo radości i jeszcze więcej pięknych wspomnień.

Post has attachment
Tak bardzo się cieszę, że ten miesiąc już za mną. Pomimo tego, że było w nim naprawdę kilka miłych wydarzeń to chyba od samego początku czekałam już na grudzień. Listopad po prostu był i tylko pojedyncze małe sukcesy sprawiły, że mogę go dobrze wspominać.

Post has attachment
To tutaj z radością, uśmiechem i pięknymi wspomnieniami wracam już 4 rok z rzędu. Uliczny Bieg Bełchatowska Piętnastka jest wyjątkowy, nie tylko ze względu na nietypowy dystans, ale i na to, że od tego biegu wszystko się zaczęło. Tutaj dostałam swój pierwszy medal i tutaj, debiutowałam w zawodach. Tegoroczna edycja była dla mnie szczególnie ważna i jak się później okazało niezwykle szczęśliwa.

Post has attachment
Są takie biegi do których wraca się dzięki miłym wspomnieniom. Do takich, gdzie wszystko zagrało i ciężko dopatrzeć się minusów. Taki był własnie IX Bieg Niepodległości w Kielcach, gdzie byłam rok temu, w ostatnią niedzielę i na pewno chętnie znów tam pojadę.
Wait while more posts are being loaded