Profile cover photo
Profile photo
ח. תמציות צמחים באלאנס
19 followers
19 followers
About
ח. תמציות צמחים's posts

Post has attachment
הרימון עשיר בחומרים עתירי סגולות רפואיות. אחד החומרים שמצוי ברימון בשפע הוא חומצה אלג'ית. הריכוז הגבוה ביותר של חומצה אלג'ית נמצא בקליפה המרה, שאנו משליכים לפח. מדעני ח. תמציות צמחים פיתחו שיטה מיוחדת למיצוי קליפת הרימון, כך שהתמצית המתקבלת עשירה בחומצה אלג'ית. השם חומצה אלג'ית עלול להרתיע אנשים, לכן חשוב להדגיש שמדובר בחומצה אורגנית עדינה בהשוואה לחומצות הקיבה.


כיצד יכולה החומצה האלג'ית לסייע לסובלים מריפלוקס?

חומצה אלג'ית פועלת בכמה רבדים:

היא פועלת בדומה לתרופות נוגדות חומצה.
היא נוגדת דלקת
היא מסייעת להחלמה של הוושט מדלקת (אזפוגיטיס).

מחקר [2011] שערכה קבוצת חוקרים מברזיל על חולדות הראה שלחומצה אלג'ית יכולת להגן על הקיבה מהתפתחות כיבים. מתן חומצה אלג'ית מנע התפתחות כיבים בקיבה באמצעות שני מנגנוני פעולה עיקריים חיזוק מערכות ההגנה של מערכת החיסון מחד והחלשת המערכות המחוללות דלקת מאידך. [4] מחקר שנערך בהודו [2012] מאשש את ממצאי המחקר הברזילאי ואף מצביע על האצת ההחלמה מכיבים בזכות השימוש בחומצה אלג'ית. 

Post has attachment
נטילת סטטינים מלווה לעתים בפגיעה בתפקודי הכבד, פגיעה בריכוז ובזיכרון, פירוק רקמת השריר, פגיעה בתפקוד המיני, בכאבים, חולשה ועייפות. מדענים מודעים לבעיה ומנסים למצוא לה פתרון בעזרת תמציות מצמחי מרפא. עם צמחי מרפא אלה נמנים הזנגביל, הכורכום והרימון. שילובים של תמציות צמחי מרפא אלה ניתן למצוא בפורמולות של באלאנס. למידע נוסף קראו את המאמר או התקשרו 09-7402584


Post has attachment
טחורים מוגדלים הם כלי דם שהתנפחו ואיבדו מגמישותם, במקום מתלקחת דלקת שמלווה לעתים בגרד, צריבה או דימום. במאמר שלפניכם תמצאו מידע על צמחי מרפא שיסייעו לטפל בדלקת, בגירוד ובכאב של טחורים מוגדלים. שילוב של צמחי מרפא אלה תוכלו למצוא בפורמולות של באלאנס.
להזמנה ומידע התקשרו 09-7402584


Post has attachment

Post has attachment
מניסיון רב שנים, שילוב של מספר צמחי מרפא יחד (פורמולה) הוא חזק ויעיל יותר, בדרך כלל, מנטילת כל צמח לחוד. להעצמה ההדדית הזאת קוראים סינרגיה.
הנה שתי דוגמאות לסינרגיה:
1. שילוב של כורכומין, החומר הפעיל בכורכום, ופפרין, החומר הפעיל בפלפל השחור.
2. שילוב של כורכומין וחומצה אלג'ית שנמצאת בריכוז גבוה בתמצית מקליפת רימון.

שילוב כורכומין, תמצית מקליפת רימון ופפרין תוכלו למצוא בפורמולות: כורכומין פורטה באלאנס, מיסיס 50+ באלאנס ודיילי ביו באלאנס. מידע נוסף על הפורמולות תוכלו למצוא בקטלוג המוצרים: http://bit.ly/2cyKqZh או בטלפון 09-7402584

ביולי 2016 פרסם כתב העת Biomedicine & pharmacotherapy מחקר של צוות חוקרים הודי לפיו, לשילוב של כורכומין וחומצה אלג'ית השפעה מעכבת חזקה יותר על תאי סרטן צוואר הרחם ותאים קדם סרטניים שמקורם בווירוס הפפילומה, מאשר לכל אחד מהחומרים לחוד.
בנוסף, ראו החוקרים שהשילוב תורם לשיקום החלבון P53 – חלבון מעכב גידולים ולזירוז הרס תאי סרטן.
1. Dr. John Glynn and Prof Rashid Bhikha. "Combining herbs - synergy in action."

2. Kumar D, Basu S, Parija L, Rout D, Manna S, Dandapat J, Debata PR. "Curcumin and Ellagic acid synergistically induce ROS generation, DNA damage, p53 accumulation and apoptosis in HeLa cervical carcinoma cells." Biomedicine & pharmacotherapy. 2016 Jul;81:31-7.

Photo

Post has attachment
גי'ארדיה, הטפיל שאשם בשלשולים, בחילה, הקאות וכאבי הבטן.

טפיל הג'יארדיה חי ומתרבה בעיקר במעי הדק וגורם זיהום שנקרא ג'יארדיזיס. הטפיל מועבר במגע עם צואה של אנשים ובעלי חיים, במילים אחרות הוא מועבר על ידי אנשים שלא שטפו ידיים כראוי בצאתם מהשירותים. הוא פוגע בעיקר בילדים ובקשישים, אבל בתכלס כל אחד מאיתנו חשוף להדבקה. התרופות הקיימות לא תמיד מצליחות להדביר את הטפיל, כי הוא נעשה חסין, והשימוש בהן כרוך תכופות בתופעות לוואי לא נעימות. לדברי חוקרים, תמציות מרוכזות מצמחי מרפא כמו זנגביל, כורכום, טימין ורימון, שמכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים נוגדי חיידקים וטפילים עשויים להוות חלופה יעילה ובטוחה לתרופות.

זנגביל וכורכום - בחודש יולי 2016 פרסם כתב העת המדעי Parasitology Research מחקר של חוקרים מאוניברסיטת אסיוט במצרים לפיו תמצית זנגביל ותמצית כורכום (כורכומין) עשויות לשמש חלופה יעילה לתרופות נגד ג'יארדיה. המחקר הורכב ממחקר מבחנה (in vitro) ומחקר על החי (in vivo), תמצית הזנגביל נמצאה יעילה יותר מן הכורכומין במחקר המבחנה. דרך אגב, הזנגביל והכורכום משתייכים לאותה משפחה.

טימין - תמצית טימין מרוכזת יעילה יותר מן התרופות פורזולידון או מטרונידזול בהדברת טפיל הג'יארדיה, כך לפי מחקר שהתפרסם בכתב העתIranian south medical journal בשנת 2002.

רימון - מחקר שנערך ב- 1994 במעבדה לחקר טפילים במקסיקו הראה שצריכה של תמצית רימון הובילה ל-78% תמותה של טפיל הג'יארדיה.

הפורמולה דיילי ביו באלאנס מכילה שילוב של תמציות מרוכזות מצמחי מרפא אלה. להזמנה ולמידע נוסף התקשרו 09-7402584 http://goo.gl/zzwqyp
Photo

Post has attachment
החל מגיל 50 יש ירידה בזיכרון, לפעמים שוכחים איפה שמים את המפתחות או איך קוראים לשחקן שגילם את תפקיד הגיבור בסרט?

האם צמחי מרפא יכולים לסייע בשימור התפקוד הקוגניטיבי של המוח? מתברר שכן. מחקרים מעידים שלתמצית רוזמרין ותמצית מרווה יכולת לתרום לשימור התפקוד הקוגניטיבי של המוח.

התחכום שברוזמרין
החומרים הפעילים ברוזמרין (טרפנים) ובמיוחד חומצה קרנוזית עשויים לעכב אלצהיימר על ידי עיכוב הצטברות המשקע עמילואיד בטא, עיכוב התהליך הדלקתי והנזק החמצוני במוח, אומר הרוקח והחוקר סלומון הבטמרייאם מאנגליה.
שיתוף פעולה בין חוקרים יפנים וחוקרים ממכון בורנהם למחקר רפואי בקליפורניה מראה שחומצה קרנוזית עשויה להגן על המוח מפני שבץ, מחלות ניווניות של המוח כגון פרקינסון ואלצהיימר ותופעות שנובעות מתהליך ההזדקנות באופן כללי. לדברי החוקרים, חומצה קרנוזית מגנה על תאי המוח מפני נזקים של רדיקלים חופשיים וכך מאטה את הזדקנות המוח. מובילי המחקר, ד"ר טאקומי סאטו וד"ר סטיוארט ליפטון, גילו שהחומצה הקרנוזית נכנסת לפעולה רק כאשר הרדיקלים החופשיים מסבים נזק. אם אין נזק, החומצה הקרנוזית נותרת במצב לא פעיל. החומצה הקרנוזית מעוררת את מערכת החיסון להילחם ברדיקלים החופשיים.

מרווה תורמת לשיפור הזיכרון והערנות
חוקרים מהמכון למדעי המוח באוניברסיטת סווינבורן שבאוסטרליה ערכו מחקר על 20 מבוגרים (מעל גיל 65) בריאים. המחקר היה כפול סמיות, מאוזן ומוצלב, הוא נערך 5 פעמים כשבכל פעם נבדק מינון שונה. הנבדקים חולקו ל-2 קבוצות, קבוצה אחת קיבלה תמצית מרווה והאחרת פלצבו. הזיכרון והערנות בקבוצה שקיבלה תמצית מרווה היו טובים לאין ערוך מאלו בקבוצת הפלצבו. ממצאים דומים נמצאו גם בקרב אנשים צעירים.

תמציות מרוכזות של מרווה ורוזמרין ניתן למצוא ב:
פורמולה 'דיילי ביו באלאנס' http://goo.gl/8CTX5w
ובפורמולה 'מיסיס 50+ באלאנס'. http://goo.gl/yiFHRO
רוצים לשאול ולהזמין? התקשרו 09-7402584
Photo

Post has attachment
אחוז גבוה של הנשים סובלות מתסמיני גיל המעבר, אבל רק מחצית מהנשים פונות לרופא. אחרות, בעיקר אלו שחוששות מטיפול הורמונאלי חלופי, פונות לעזרת הרפואה המשלימה. איזה צמחי מרפא מסייעים בהפחתת גלי חום, הזעת לילה, יובש בנרתיק, ירידה בזיכרון, דלדול צפיפות העצם וצרות אחרות? להמשך קריאה >>>

Post has attachment
סגולות הספורט של תמצית הרימון

בעת מאמץ גופני זקוקים השרירים לחמצן רב כדי לתפקד בצורה מיטבית. על מנת לספק את הדרישה המוגברת לחמצן על הגוף לפעול להגברה של זרימת ולהרחבה של כלי הדם כדי לאפשר זרימת דם חזקה יותר. תהליך ההרחבה של כלי דם נעשה באמצעות חומרים בשם ניטראטים (חנקה) ופוליפנולים, שמרחיבים את השרירים החלקים המקיפים את כלי הדם ומונעים את התכווצותם. תמצית רימון מכילה ריכוז גבוה של ניטראטים ופוליפנולים. הריכוז הגבוה ביותר של ניטראטים ופוליפנולים נמצא דווקא בחלקים הלא אכילים ברימון, הקליפה החיצונית והקרום הלבן שמפריד בין הגרעינים. להמשך קריאה...

Post has attachment
הודעה ללקוחותינו: משרדנו עבר לרחוב התעשייה 7 רעננה.
מספרי הטלפון נשארו כשהיו: 09-7402584, 09-7425114
Photo
Wait while more posts are being loaded