Profile cover photo
Profile photo
PROTMED. Zakład usług ortopedycznych
About
PROTMED. Zakład usług ortopedycznych's posts

Post has attachment
Pracownicy firmy Protmed (http://www.protmed.com/) składają najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy, aby święta były czasem spędzonym w rodzinnym gronie i życzliwej atmosferze, a Nowy Rok był czasem obfitującym w sukcesy osobiste i zawodowe.
Photo

Post has attachment
Co decyduje o wysokiej jakości oferowanych przez nas protez? Przede wszystkim to, że w procesie ich produkcji wykorzystujemy komponenty renomowanych producentów z zakresu protetyki, w tym Otto Bock, Ortho Reha czy Blarchford. Szczegóły oferty na stronie internetowej: http://www.protmed.com/oferta/protetyka/.
Photo

Post has attachment
Szeroki asortyment profesjonalnych produktów z zakresu ortotyki i podologii czeka na klientów sklepu Protmed. Informacje o oferowanym sprzęcie ortopedycznym i podologicznym są dostępne na naszej stronie internetowej: http://www.protmed.com/oferta/ortotyka/.
Photo

Post has attachment
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania na zakup przedmiotów ortopedycznych. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z NFZ oraz PCPR. Na stronie internetowej znajdą Państwo listę czynności, które należy wykonać, aby uzyskać dofinansowanie: http://www.protmed.com/dla-pacjenta/dofinansowanie-nfz/.
Photo

Post has attachment
Wykonujemy protezy, stosując różnego typu komponenty i materiały dostosowane do stopnia mobilności pacjenta. Jakie są stopnie mobilności pacjenta? Piszemy o tym na naszej stronie internetowej: http://www.protmed.com/stopnie-mobilnosci/. Zapraszamy do lektury!
Photo

Post has attachment
Jesteśmy doświadczonym i cenionym producentem protez modularnych i tymczasowych. Ogromne doświadczenie i profesjonalizm zaowocowały przyznaniem nam wielu wyróżnień i certyfikatów. Wybrane z nich prezentujemy na naszej stronie internetowej: http://www.protmed.com/o-nas/.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą szerokiego wachlarza wyrobów ortopedycznych, które są wykonywane na indywidualną miarę. Możemy zaproponować zakup m.in. gorsetów do leczenia skolioz czy gorsetów lędźwiowo-krzyżowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej: http://www.protmed.com/oferta/ortotyka/.
Photo

Post has attachment
Niezwykle ważnym modułem protezy podudzia jest lej protezowy, którego kształt i forma muszą być ściśle określone, aby proteza pełniła swoją funkcję. Lej protezowy jest wykonywany na podstawie miary gipsowej, centymetrowej oraz badania palpacyjnego. Szczegóły na stronie internetowej: http://www.protmed.com/oferta/protetyka/proteza-modularna-podudzia/.
Photo

Post has attachment
Innym typem protezy, który wykonujemy, jest proteza modularna podudzia przeznaczona dla pacjentów po amputacji na wysokości od stawu skokowego do kolana. Składa się z leju protezowego, stopy protezowej, elementów złącznych i pokrycia kosmetycznego. Więcej informacji zamieszczamy na naszej stronie: http://www.protmed.com/oferta/protetyka/proteza-modularna-podudzia/.
Photo

Post has attachment
Proteza przy wyłuszczeniu w stawie biodrowym jest najbardziej skomplikowanym typem protezy, jaki wykonujemy. Proteza składa się z kilku modułów: kosza biodrowego, stawu biodrowego, przegubu kolanowego, stopy protezowej, a ponadto z elementów złącznych i pokrycia kosmetycznego. Szczegółowe informacje o wszystkich wymienionych modułach znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.protmed.com/oferta/protetyka/proteza-wyluszczeniu-stawie-biodrowym/.
Photo
Wait while more posts are being loaded