Profile cover photo
Profile photo
datis mattress
تشک طبی فنری داتیس
تشک طبی فنری داتیس
About
Posts

Post has attachment
روتختی و ملحفه نگین اتاق خواب شماست، در واقع هر چقدر هم که شما بهترین تخت خواب و تشک را برای اتاق خوابتان انتخاب کنید و در انتخاب دکوراسیون وسواس به خرج دهید اما به جزییات یک روتختی یا ملحفه مناسب دقت نکنید هرگز اتاق خواب زیبا و شیکی نخواهید داشت. با مجله خواب داتیس همراه باشید تا شما را در انتخاب ملحفه و روتختی مناسب راهنمایی کنیم.
Add a comment...

Post has attachment
اغلب افراد میل کردن شام را به دیر وقت موکول می کنند و یا پس از میل شام بلافاصله به رختخواب می روند که بسیاری از متخصصین تغذیه این عادت را برای سلامتی مضرر می دانند زیرا به علت کاهش متابولیسم، بدن باعث اضافه وزن و چاقی می شود البته تعدادی از متخصصین بر این باورند که خوردن غذا قبل از خواب به افزایش کیفیت خواب کمک می کند و حتی باعث کنترل وزن می گردد. به احتمال زیاد دلیل اصلی این مسئله به این خاطر است که سیستم بدن حداکثر تا دو ساعت بعد از خوردن غذا، آماده خوابیدن می شود و این امر باعث کاهش متابولیسم و سوخت و ساز بدن می شود و در زمان خواب، بدن کمترین کالری را مصرف می کند.

Add a comment...

Post has attachment
تلاش می کنیم به سوالات متداولی که در مورد موضوع پر بحث “حرف زدن در خواب” که برخی از افراد از آن رنج می برند پاسخ دهیم.

دلیل حرف زدن در خواب چیست ؟
این اختلال چه مشکلاتی را در این افراد ایجاد می کند؟
چه کار کنیم توی خواب حرف نزنیم ؟
آیا خواب گفتاری درمان دارد؟

به دلایل صحبت کردن به هنگام خواب در مردان اشاره می کنیم. از عوامل ایجاد کننده این عارضه می توانیم به مصرف بیش از حد نوشیدنی های الکلی، داشتن استرس، کمبود خواب و تب اشاره کنیم.
دلیل اصلی حرف زدن در خواب چیست؟ چرا برخی افراد در خواب حرف می‌زنند؟ ریشه این نوع از اختلال خواب در کجا نهفته است؟
حتماً برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده که شب ها از صدای حرف زدن دیگری از خواب بلند شوید. شب هایی که هر چه می کنید دیگر خواب به چشمانتان نمی آید باید تا صبح بیدار بمانید؛ا ما فکر می کنید دلیل اصلی این اتفاق چیست؟
شاید به نظر ما قدری عجیب بیاید ولی واقعیت امر این است که در خواب صحبت کردن به ویژه در کودکان و مردان اتفاقی طبیعی است. حرف زدن در خواب در میان کودکان زیر ۱۰ سال بسیار شایع و در میان بزرگسالان نیز حدود ۵ درصد شیوع دارد. حرف زدن در خواب می تواند در هر مرحله ای از خواب اتفاق بیوفتد ولی در ابتدای خواب و در خواب سبک شایع تر است.


چنانچه علاقه مندید به ادامه مطلب مراجعه کنید
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
رنگ ها تاثیر زیادی روی افکار و حالات ما دارند. رنگها حتی بر ماهیت اتاق ها اثر می گذارند بنابراین می توانیم با استفاده از نظریه روانشناسی رنگ ها برای ایجاد حال و هوای ایده آل در اتاق خواب رنگ مناسب را انتخاب کنیم. امروزه با توجه به تحقیقات مختلف روانشناسان، تاثیر رنگ ها در شخصیت و روحیه و رفتار افراد با ا‌همیت تلقی می شود و به همین دلیل رنگ ها جز جدا نشدنی دکوراسیون ‌منزل شده اند که از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردارند در این مقاله به رنگ ‌ها و تاثیر ‌آن ها در اتاق خواب که مکانی برای آرامش و تجدید انرژی است می پردازیم با مجله داتیس همراه باشید.
Photo
Add a comment...

ورود تشک و کالای خواب داتیس به گوگل پلاس
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded