Profile cover photo
Profile photo
STOP rakovině
50 followers -
Informace o nejrozšířenějších typech rakoviny, možnosti léčby, prevence a fotografie.
Informace o nejrozšířenějších typech rakoviny, možnosti léčby, prevence a fotografie.

50 followers
About
STOP rakovině's interests
STOP rakovině's posts

Post has attachment
Rakovina vaječníků je velmi závažný typ rakoviny, který u ženy způsobuje mnoho zdravotních problémů, které jsou mnohdy trvalého rázu. Nejlepší obrana proti této rakovině je její prevence, čímž máme na mysli pravidelné vyšetření u lékaře a nebrat tento typ rakoviny na lehkou váhu. Je velmi důležité rozšiřovat povědomí o tomto druhu nádoru, podpořte jej i Vy sdílením tohoto příspěvku. Děkujeme.

Více informací v našem článku. #rakovina   #STOPrakovine  

Post has attachment
Před třemi dny úspěšně proběhla akce s názvem Český den proti rakovině, na kterém se podařilo na kytičkových příspěvcích získat velmi zajímavé částky určené proti boji s rakovinou.

Letošní téma bylo: Prevence nádoru plic

A co Vy? Přispěli jste také do sbírky? My ano.

Post has attachment
Bojujeme proti rakovině ve všech jejích podobách tím, že se nebojíme o tomto problému, který ničí život statisícům lidí hovořit veřejně.

Držíme se té myšlenky, že výměna informací mezi lidmi, kteří mají s touto nemocí jakoukoliv zkušenost může pomoci druhým a rozšířit tak také povědomí o této nelítostné nemoci.

Post has attachment
Rakovina prsu je velmi závažné nádorové onemocněním které postihuje převážně ženy. Ženy by neměly podceňovat ani sebemenší příznak této nádorové nemoci a při sebemenším podezření vyhledat lékaře.

Existuje hned několik způsobů, jak si každá žena může provést domácí test na rakovinovou bulku, jejich postupy naleznete na našich webových stránkách iRakovina.cz společně s popisem ostatních druhů rakoviny jako takové.

Post has attachment
Rakovina je těžké nádorové onemocnění, které je pravidelně ze strany veřejnosti chápáno na lehkou váhu. Pravidelné statistiky počtu postižených jsou ale již nyní alarmující a jen prevencí lze tomuto onemocnění v některých případech úspěšně předcházet.

Cílem projektu www.iRakovina.cz je rozšiřovat obecné povědomí o této závažné chorobě, která může kdykoliv zastihnout kohokoliv z nás a  to bez rozdílu stáří, nebo pohlaví.
Wait while more posts are being loaded