Profile cover photo
Profile photo
JAMBOX Telewizja Cyfrowa
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla par i rodzin. Proponujemy między innymi pakiet dla dwóch osób. Pakiet obejmuje bezlimitowe rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w UE oraz 2x10 GB internetu. Wszystko to w cenie 55, 90 zł miesięcznie za dwie karty SIM. Mamy też pakiet dla trzech osób, o którym możecie przeczytać tutaj: https://www.jambox.pl/news/2422.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy coś specjalnego dla fanów sportu i kina! Mowa o Pakietach Premium. Wybierz ten idealny dla siebie i na bieżąco śledź wszelkie wydarzenia sportowe i kinowe hity. Z naszymi propozycjami możesz zapoznać się na: https://jambox.pl/pakiety-premium. W przypadku pytań, jesteśmy do usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Telewizja z internetem światłowodowym? Oferujemy między innymi pakiet Na Start. Dwie usługi w cenie jednej, do wyboru opcja z 44 lub 31 kanałami, w tym również w jakości HD, a do tego szybki internet. Więcej informacji na temat naszych pakietów znajdziecie na: https://jambox.pl/pakiety-na-start. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Twoim podstawowym pakiecie telewizyjnym brakuje programów naukowych, a może chciałbyś więcej filmów lub Twoje dzieci narzekają na zbyt małą liczbę kanałów z bajkami? Mamy rozwiązanie! W naszej ofercie pojawiły się tematyczne pakiety telewizji cyfrowej, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu i w każdej chwili. Więcej na ten temat na: https://www.jambox.pl/pakiety-tematyczne. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowaliśmy dla Was kolejną ofertę - JAMBOX mobile. Już dziś możecie przenieść do nas swój numer telefonu. Chcemy umożliwić Wam wysyłanie SMS-ów i MMS-ów oraz korzystanie z transmisji danych z każdego miejsca na świecie! Oferujemy plany taryfowe w atrakcyjnych cenach, a co więcej, nasi abonenci mogą korzystać z JAMBOX online, czy oglądać wybrane kanały telewizyjne. Więcej na ten temat na: https://www.jambox.pl/news/2321.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tv + internet? Zapraszamy do współpracy! Proponujemy cztery podstawowe pakiety telewizyjne: Wielotematyczny Mega HD, Wielotematyczny Super HD, Wielotematyczny HD i Mini HD. Co ważne, oferta, oprócz telewizji, zawiera również szybki i stabilny internet światłowodowy. Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie: https://jambox.pl/pakiety-podstawowe. Zapraszamy do współpracy?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamawianie z pilota? Już tłumaczymy na czym owa czynność polega. Jeśli będziesz chciał zamówić dodatkową usługę lub pakiet, będziesz mógł zrobić to za pomocą pilota. Bez wychodzenia z domu czy dzwonienia. Wystarczy kilka kliknięć pilotem i już. Więcej na ten temat na: https://jambox.pl/funkcja/zamawianie-z-pilota. Lokalne telewizje kablowe? JAMBOX zaprasza do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Idą święta, więc czas na świąteczną promocję! Mamy dla was specjalny pakiet CANAL+ Prestige -8 kanałów. Najnowsze filmy, seriale, a także programy dokumentalne i co ważne, bez reklam. Oczywiście w pakiecie nie mogło zabraknąć kanałów sportowych. Proponujemy też specjalny kanał dla spóźnialskich - CANAL+ 1, na którym każda emisja z CANAL+ rozpocznie się godzinę później. Więcej na ten temat przeczytacie na: https://jambox.pl/promocja-swiateczna-canal. Jaka telewizja najlepsza? Nasza oferta mówi sama za siebie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Multiroom jest coraz bardziej popularny? Trudno się z tym nie zgodzić. To możliwość oglądania telewizji cyfrowej na kilku telewizorach jednocześnie. Każdy z domowników może włączyć swój ulubiony program i nie wpływa to na jakość oglądania telewizji. Jeden abonament a tyle możliwości! Więcej informacji na ten temat na: https://www.jambox.pl/multiroom. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Telewizja kablowa Jambox! Kiedy oglądasz telewizję chcesz się zrelaksować, a jest to trudne, gdy akurat nie ma filmu, serialu, programu, które by cię zainteresowały. Nasza telewizja interaktywna rozwiąże ten problem! U nas widz uczestniczy w procesie tworzenia ramówki- decyduje co i jak chce oglądać. Jak to możliwe? Składa się na to kilka czynników. Nagrywarka- dzięki której możesz nagrać co tylko chcesz i oglądać, kiedy tylko masz na to ochotę. Zatrzymywanie telewizji na żywo, czy wypożyczalnia VOD. To tylko niektóre z opcji. Telewizja kablowa Zabrze, Chorzów, Dębica, Gdańsk – Jambox to najlepszy wybór! więcej na https://jambox.pl/telewizja-interaktywna.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded