Profile cover photo
Profile photo
Divadlo Uhříněves
About
Divadlo's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Zveme Vás na divadelní představení sezony 2014 - 2015
DIVADLO: JAKO THELMA A LOUISE 
středa 8. října 2014 od 19,30 hodin
Divadelní hra podle scénáře a v režii Jakuba Nvoty. Dvě ženy procházejí na cestě autem téměř mužským světem. Prožívají při tom všechny zážitky a emoce, které jim tato cesta poskytuje. Přátelství, krásu, ponížení, strach, lásku, touhu, smrt, svobodu a vášeň. Thelma a Louise utíkají na malý výlet, aby se alespoň na chvíli uvolnily ze svého stereotypního života. Ovšem z malého výletu se stává skutečné putování díky nahodilým událostem, které se jim při výletu přihodí a které je navždy změní a spojí. Jako Thelma a Louise je příběhem všech žen. Divadelnímu představení byl předlohou a inspirací slavný film Ridleyho Scotta. 
Hrají: Bára Munzarová, Marika Procházková, Václav Trnavský, Radim Novák a Martin Trnavský.
vstupné 320,- Kč

Post has attachment
Zveme Vás na další představení sezony 2014-2015 
DIVADLO: PŮLDRUHÉ HODINY ZPOŽDĚNÍ 
úterý 30. září 2014 v 19,30 hodin 
Hra autra Géralda Sibleyrase ve spolupráci s Jeanem Dellem. Po třiceti letech manželství je nejvyšší čas mnoho věcí zásadně změnit. Manželé Sansieuovi se jednoho dne během devadesáti minut pokusí o sexuální renesanci, revoltu proti zavedeným manželským stereotypům a vymetení nudy ze svého života. Podaří se jim to?
Hrají: Daniela Kolářová, Milan Lasica,
vstupné 380 Kč 
vstupenky na http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1540289

Post has attachment
Zveme Vás na divadelní představení sezony 2014-2015
DIVADLO: JEŠTĚRKA NA SLUNCI 
čtvrtek 18. září 2014 od 19:30 hodin 
Komorně komediálně laděná hra kanadského dramatika Johna Murrella. Zachycuje odvrácenou tvář skandálního života divadelní ikony Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže - oddaného tajemníka - Georgea Pitoua. Groteskní i jímavé rozhovory již nemohoucí a nemocné Bernhardtové s Pitouem, který trpělivě snáší její rozmary i hašteřivost, otevírají nejen poutavý pohled na svět přelomu 19. a 20. století, ale především do osamělé duše velké osobnosti světového divadla. 
Hrají: Hana Maciuchová, Jaroslav Satoranský
vstupné 340 Kč, 
vstupenky na http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1540283
Wait while more posts are being loaded