Profile cover photo
Profile photo
PHU Polmet Marian Szymański - skład opału, węgiel, drewno kominkowe, opał, koks, miał, ekogroszek
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej udostępniliśmy specjalnie opracowany formularz kontaktowy. Wystarczy, że wypełnicie Państwo pola wymagane i odeślecie do nas, a my zajmiemy się resztą. Dokładamy wszelkich starań, aby na wszystkie zapytania reagować wyczerpująco i w jak najkrótszym czasie.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
POLMET to m.in. materiały opałowe różnego rodzaju. Znajdziecie Państwo u nas miał, koks, pellet i drewno. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące asortymentu.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
W asortymencie naszej firmy posiadamy m.in. sprzedaż węgla kamiennego. Oferowany przez nas opał pochodzi z polskich kopalń, a do każdego zamówienia dołączane jest odpowiednie zaświadczenie. Jeżeli szukacie Państwo wysokokalorycznego węgla, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące asortymentu.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo bogaty wybór ekogroszku. Nasz opał pochodzi wyłącznie z polskich kopalń. Do każdego zamówienia dołączamy certyfikat. Gwarantujemy, że sprzedawany przez nas produkt doskonale nadaje się do palenia również w piecach z podajnikiem ślimakowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Znajdziecie nas w Mrozowie przy ulicy Zamkowej 3. Na stronie internetowej dostępny jest komplet danych teleadresowych oraz szczegółowa mapka dojazdu. Zachęcamy również do skorzystania ze specjalnie opracowanego formularza kontaktowego. Dokładamy wszelkich starań, aby na wszystkie otrzymane zapytania odpowiadać w jak najkrótszym czasie.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Zapewniamy dogodny transport towaru w wyznaczone miejsce. Dodatkowo zarówno w granicach Wrocławia, jak i powiatu średzkiego jest on bezpłatny. Dysponujemy autami o ładowności do 26 ton. Pozwala nam to na jednorazowe przewiezienie dużych ilości surowca. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji i profesjonalnej dostawy pod same drzwi. Państwa zadowolenie to dla nas priorytet.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Oferujemy najwyższej jakości workowany węgiel, ekogroszek, a także miał. Workowanie dokonuje się w naszej siedzibie. Korzystamy ze specjalistycznego urządzenia do workowania, dzięki któremu nasze produkty są zawsze suche oraz łatwe w transporcie i użyciu. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie węgiel przesiewany. Przesiewamy go bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne urządzenia, które pozwalają na odrzucenie wszelkich zanieczyszczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://twoj-opal.pl/
Photo

Post has attachment
Węgiel Orzech II Bobrek pochodzi z jednej z najlepszych polskich kopalni węgla kamiennego. Jest to węgiel płomienno gazowy, który nie ulega koksowaniu. Charakteryzuje się dużym ciepłem przy zachowaniu minimalnej ilości popiołu i siarki. Poddawany jest procesowi płukania, co pozwala na pozbycie się kamienia. Dodatkowo przed samym procesem workowania ulega przesiewaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://twoj-opal.pl/produkt/wegiel-orzech-bobrek/
Photo

Post has attachment
Oferowany przez nas węgiel Orzech II Syberyjski, to węgiel importowany o bardzo dobrych parametrach jakościowych. Charakteryzuje się on mocnym płomieniem i brakiem koksowania. Dodatkowo wypala się na popiół i nie pozostawia spieków. W celu zapewnienia jak najlepszej jakości naszych produktów, przed procesem workowania opał zostaje przesiewany. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://twoj-opal.pl/produkt/wegiel-orzech-ii/
Photo
Wait while more posts are being loaded