Profile cover photo
Profile photo
Maria. Ogrody zimowe. Oranżerie
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
Równie ważne co względy funkcjonalne są te estetyczne. Marzy się Państwu projekt ogrodu zimowego zgodny ze stylem architektonicznym budynku? Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania projektu w najmniejszych detalach dostosowanego do Państwa oczekiwań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://ogrody-zimowe.org/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zależy Państwu na wykonaniu solidnego ogrodu zimowego, takiego, który przetrwa każdą zimę? Z chęcią pomożemy w realizacji tego zamierzania. W celu wzmocnienia konstrukcji możemy zaproponować montaż poliwęglanowych płyt litych lub komorowych, które wyróżniają się wysoką odpornością na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O renomie danej firmy świadczą jej dotychczasowe dokonania, tak jest również w przypadku przedsiębiorstwa Ogrody Zimowe Maria. Z dumą prezentujemy zrealizowane przez nas projekty ogrodów zimowych i oranżerii. Wybrane z nich mogą Państwo obejrzeć w galerii zdjęć udostępnionej na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/galeria.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo firmy, która wykona ogród zimowy lub oranżerię? Polecamy współpracę z przedsiębiorstwem Ogrody Zimowe Maria. Dlaczego warto nam zaufać? Wysoka jakość wykonania ogrodu zimowego idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie: http://ogrody-zimowe.org/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaprojektowane i wykonane przez nas ogrody zimowe mają cieszyć ich przyszłych użytkowników, dlatego jesteśmy otwarci na życzenia naszych Klientów. Mają Państwo jakieś specyficzne wymagania co do projektu oranżerii lub ogrodu zimowego? Chętnie przedyskutujemy ten temat. Dane kontaktowe zamieszczamy na naszej stronie: http://ogrody-zimowe.org/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy budowa ogrodu zimowego to opłacalna inwestycja? W naszym przekonaniu zdecydowanie tak! Zbudowany przez naszą firmę ogród zimowy będzie służył Państwu przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak są wykonywane połacie dachu w naszych ogrodach zimowych? Od strony zewnętrznej są kryte szkłem hartowanym termicznie, natomiast od strony wewnętrznej – szkłem bezpiecznym o klasie P2. Szczegółowe informacje o stosowanych przez nas materiałach budowlanych zamieszczamy na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szybko i sprawnie realizujemy zlecenia z zakresu budowy oranżerii i ogrodów zimowych. Możliwe jest to dzięki temu, że zatrudniamy doświadczonych pracowników, będących profesjonalistami w swoim fachu. Więcej o naszej ofercie i o naszych realizacjach na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Projektując ogrody zimowe, trzeba pamiętać o wielu rzeczach, np. o tym żeby zapewnić możliwość cyrkulacji powietrza. W tym celu w ścianach ogrodu umieszczamy wywietrzniki i nawiewniki, natomiast na dachu montujemy okna sterowane ręcznie i elektrycznie. Dokładne informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podstawą konstrukcji w ogrodach zimowych są drewniane belki i słupy. Przy realizacji projektów korzystamy z wysokogatunkowego drzewa, najczęściej sosny lub świerku. Na zamówienie klientów konstrukcję możemy wykonać z modrzewiu syberyjskiego lub innego wybranego gatunku. Szczegóły oferty na stronie internetowej: http://ogrody-zimowe.org/oferta.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded