Profile cover photo
Profile photo
"Nasza Prawda"
85 followers -
Blog Antysystemowy
Blog Antysystemowy

85 followers
About
"Nasza Prawda"'s posts

Post has attachment
Kolejna odsłona pustej PO-PiS-owej wojenki zupełnie nic nie wnosząca do niczego...
Posłowie PO straszą i szantażują Ziobrę, Macierewicz straszy i szantażuje posłów PO i tak w kołomacieju... Koniec końców i tak nic z tego nie wyniknie bo jak to mówią - "qrwa qrwie łba nie urwie"...

http://wiadomosci.wp.pl/mon-kontra-po-ostra-reakcja-na-plany-macierewicza-6120721329059457a

Post has attachment
Panie Kwaśniewski to, że jest pan "ojcem" tej Konstytucji nie oznacza, że jest ona dobra, nieomylna i że nie można jej zmienić...
Konstytucja ma być dla obywateli a nie dla partyjnych kacyków

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/kwasniewski-atak-na-konstytucje-to-smiertelne-zagrozenie-dla-panstwa,738098.html

Post has attachment
No proszę - wspaniałe pisowskie służby okazały się niewystarczające do ochrony państwowych uroczystości... Z tego powodu zatrudniono bez przetargu za publiczne pieniądze firmę, która od lat ochrania prezesa...

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/grom-group-ochrania-kaczynskiego-ma-tez-rzadowy-kontrakt,738153.html

Post has attachment
Panie Pszoniak to nie przez 500+ PO przegrała wybory tylko właśnie przez taką butę, arogancję i pogardę dla społeczeństwa jak pańska...

http://newsweb.pl/2017/05/08/pogarda-wobec-polakow-w-tvn24-siedza-i-pija-wodke-nie-powinni-moc-glosowac-wideo/

Post has attachment
W końcu naprawdę rzetelna i bezstronna analiza ruchu Kukiz'15. Co prawda znalazłem jedną czy dwie nieścisłości ale czepiać się nie zamierzam. ;-)
"Podsumowanie
1 Kukiz’15 to ruch obywatelski dążący do wprowadzenia w Polsce daleko idących zmian ustrojowych. Zdaniem członków stowarzyszenia potrzebne jest uchwalenie nowej konstytucji, w której w większym stopniu zostanie uwzględniony wpływ obywateli na sposób funkcjonowania państwa.
2 Istotną wartością dla członków ruchu jest patriotyzm. Kukizowcy postulują rozdział państwa od Kościoła, przy czym doceniają wkład wiary katolickiej w budowaniu narodowej tożsamości.
3 Kukiz’15 opowiada się za obowiązującym „kompromisem aborcyjnym”. Sprzeciwia się natomiast finansowaniu metody in vitro z budżetu oraz legalizacji małżeństw homoseksualnych. W polityce prorodzinnej kukizowcy krytykują formy wsparcia rodzin oparte na „rozdawnictwie”.
4 Kukiz’15 postuluje radykalne uproszczenie systemu podatkowego, ograniczenie biurokracji oraz wprowadzenie uczciwych zasad opodatkowania dla dużych, zagranicznych firm.
5 Najważniejsze postulaty ruchu dotyczą sposobu funkcjonowania państwa oraz jego relacji z obywatelem. Kluczową propozycją Kukiz’15 jest wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu. Ruch domaga się wzmocnienia władzy prezydenta oraz reformy sądownictwa opartej na ustanowieniu instytucji sędziego pokoju. Kukiz’15 chce polityki zagranicznej opartej na realizmie i walce o polskie interesy, zwiększenia nakładów na publiczną służbę zdrowia oraz wprowadzenia do systemu oświaty bonu edukacyjnego.
6 Ruch sprzeciwia się pogłębionej integracji europejskiej. Obecny model funkcjonowania UE krytykuje za rozrost biurokracji i ograniczanie swobód gospodarczych. Kukiz’15 opowiada się przeciwko wejściu Polski do strefy euro oraz niekontrolowanemu przyjmowaniu uchodźców."
Źródło: http://www.ideologia.pl/postulaty-ruchu-kukiz-15/ 

Post has attachment

Post has attachment
Szanowny Panie Bolesławie. Niemcy już dwukrotnie w historii "kończyły z kompleksami i próbowały przejąć przywództwo w Europie"i nic dobrego te próby Europie nie przyniosły. Polsce też nie przynosiły. Ponadto od zarania naszych dziejów było tak ,że ile razy mieliśmy szansę być silnym krajem, tamę wszelkim nadziejom stawiał jeden naród. Niech Pan zgadnie który. Tylko PRL był krajem wolnym od tej zarazy,niestety wtedy zamieniliśmy dżumę na ebolę. Nie po to miliony Polaków ginęły w obydwu wojnach światowych i nie po to kwiat polskiej młodzieży położył głowy w Powstaniu Warszawskim,aby Niemcy po raz trzeci teraz cokolwiek przejmowały

http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-walesa-niemcy-musza-skonczyc-z-kompleksami-i-przejac-przywod,nId,2391334

Post has attachment
I tak trzymać panie wicemarszałku
Stanisław Tyszka - Kukiz'15:
" - To nie był marsz wolności, tylko marsz hipokryzji. PO przez 8 lat podwyższyło podatki 21 razy! Odebrali ludziom 150 mld zł oszczędności z OFE, ograniczali prawo do zgromadzeń. PiS robi dokładnie to samo. Partiom politycznym w Polsce nie zależy na obronie wolności Polaków.
- Tylko KUKIZ'15 podchodzi do polityki jako do służby. Pokazujemy, że inna polityka jest możliwa. My jesteśmy za wolnością, nie chcemy przymusowo odbierać ludziom pieniędzy!
- Nie krzyczymy na ulicach, tylko pracujemy rzetelnie w Sejmie - co poniedziałek przedstawiamy ustawy obniżające, upraszczające podatki."

http://www.tvn24.pl/kawa-na-lawe,59,m/slomiane-wience-ludzkie-plony-i-czas-zniw-spor-o-marsz-wolnosci,737696.html

Post has attachment
Pan poseł Skutecki nieco się pogubił (delikatnie mówiąc) podczas programu ,,Dlaczego tak, dlaczego nie?” w TV Bydgoszcz... Z jednej strony mówi o wojnie kulturowej, która grozi Polsce z Islamem a z drugiej, że terrorystów nie można utożsamiać z islamem...
„To nie jest żaden islamski terroryzm. Nie łączmy tutaj islamu z tymi ludźmi. Zdecydowana większość ofiar ISIS to są muzułmanie. […] Musimy się przygotować, że czeka nas Polaków poważne starcie cywilizacyjne i kulturowe. Albo my obronimy swoje pozycje, swoją tożsamość narodową kulturową i będziemy partnerami dla całego świata muzułmańskiego albo przegramy tak jak przegrali Francuzi czy Niemcy."
Za to jego komentarz na jednej z facebookowych grup jest całkiem jasny i w pełni popieram
„1. "Stop" uchodźcom w Polsce;
2. "Nie" dla MultiKulti;
3. "Tak" dla pomocy humanitarnej na miejscu;
4. "Nie" dla geopolitycznych rozgrywek i rozwiązywania rękoma wolnymi od kolonialnych i lewackich blizn, kolonialnych i lewackich problemów;
5."Tak" dla kooperacji gospodarczej z suwerennych pozycji i w szacunku dla kultury kraju gospodarza.”
Na przyszłość panie pośle prosimy o jasne, zbieżne komunikaty, które nie dają pola do domysłów…
http://bydgoszcz.tvp.pl/29886558/10042017

Post has attachment
No proszę... A nie mówiłem, że śmigłowców nie ma i nie wiadomo kiedy będą? Antek stwierdził, że nie są już priorytetem i koniec dyskusji. ;-)
Nie chce mi się po raz kolejny rozpisywać więc zainteresowanych odsyłam do mojego artykułu, który napisałem prawie rok temu na temat śmigłowców w polskiej armii - http://naszaprawda.blog.pl/polityka/prowizorka-na-ostatnia-chwile/

http://fakty.interia.pl/polska/news-resort-macierewicza-zmienia-zdanie-ws-smiglowcow-juz-nie-sa-,nId,2391089 
Wait while more posts are being loaded