Profile cover photo
Profile photo
"Nasza Prawda"
83 followers -
Blog Antysystemowy
Blog Antysystemowy

83 followers
About
Posts

Post has attachment
W cyklu "Co Oni p.....lą?" dziś wspomnień czar ;-)
W październiku 2015 roku w Ostrołęce Prezes wszystkich prezesów połączył węgiel z węglowodanami ;-)

Post has attachment
Chcesz wystartować w wyborach samorządowych - zgłoś się: https://samorzadyzkukizem.pl/

Post has attachment
Paweł Grabowski K'15 - "Kiedy My się kłócimy korki od szampanów strzelają w Moskwie..."

Post has attachment
Historia zatoczyła koło i Gowin znów dąsa się na rząd, w którym zasiada - zupełnie jak za czasów PO ;-)

Gdy Sejm przegłosował niespecjalnie zgodną z konstytucją ustawę wygaszającą kadencje wszystkich sędziów SN, radości politykó PiS nie było końca - zaczęli klaskać, wstawać i gratulować superministrowi Ziobrze.
Tylko Jarosław Gowin ani nie wstał, ani nie klaskał i swoją "radością" przebił nawet ministra Glińskiego, który nie wstał, ale przynajmniej klaskał.

Post has attachment
Na posiedzeniu komisji 19.07.17 Krystyna Pawłowicz poszła w ślady Kaczyńskiego i kazała opozycji "zamknąć te zdradziecki mordy"...

Post has attachment
I jeszcze jedna scenka z Cyrku na wiejskiej
Lenz z PO popycha posła Leśniaka z PiS i próbuje dorwać Tarczyńskiego.

Post has attachment
Świętokrzyski poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński próbował wyrwać z ręki telefon posłance Platformy Obywatelskiej, Kindze Gajewskiej

Post has attachment
Piotr Kaczorek z CBA potwierdził zatrzymania i przypomniał, że w 43-osobowej grupie jest były poseł Jan C. oraz Artur J. i Krzysztof M., którzy mieli dokonać uszczupleń podatkowych na ok. 60 mln zł „wypranie” ok. 14 mln zł.

Post has attachment
Nie ten się liczy kto najgłośniej krzyczy ale ten kto jest skuteczny ;-)

Paweł Kukiz: "W imieniu Obywateli bardzo dziękujemy Panie Prezydencie, że uwzględnił Pan kilka uwag, które przedstawiliśmy na wczorajszym wspólnym spotkaniu. Nasza koncepcja wyboru KRS większością kwalifikowaną 3/5 demokratyzuje Sejm. W trakcie prac nad ustawą o KRS PiS naszą poprawkę odrzucił, ale Prezydent to przywrócił, za co składamy mu podziękowania."

Stanisław Tyszka - Kukiz'15: "Nie wygrywa ten kto głośniej krzyczy, tylko ten kto skutecznie działa na rzecz Obywateli. Od początku powtarzamy, że wymiar sprawiedliwości trzeba podporządkować Obywatelom a nie jednej partii. Pan Prezydent stanął ponad interesem partyjnym, za co jesteśmy mu wdzięczni, bo przyszliśmy tu walczyć o dobro wspólne wszystkich Obywateli."

Post has attachment
Kaczyńskiemu nerwy puściły po wystąpieniu posła opozycji, który przywoływał słowa Lecha Kaczyńskiego na temat sądów. Prezes postanowił wejść na mównicę i powiedział – "Ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata. Niszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami"
Wait while more posts are being loaded