Profile cover photo
Profile photo
Klinika Krojanty
4 followers
4 followers
About
Klinika Krojanty's posts

Post has attachment
 Nasza klinika specjalizuje się w leczeniu rwy kulszowej. Rwa kulszowa to zespół dolegliwości, które są powiązane z uciskiem na nerwy rdzeniowe. Atakuje ona bezlitośnie przeszywającym bólem, który potrafi unieruchomić człowieka nawet na kilka tygodni.

Nasza rehabilitacja likwiduje ostre stany bólowe oraz poprawia sprawność ruchową bez stosowania leków przeciwbólowych!

Proponujemy intensywny program leczniczy likwidujący zespoły bólowe trwający ok. 10-14 dni (8-10 zabiegów dziennie), który dobierany jest do dolegliwości każdego pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia przez lekarza kliniki. Plan leczenia proponowany jest po zbadaniu chorego i analizie wyników badań.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem: http://www.krojanty.com.pl/leczenie/zabiegi/
tam Państwo dowiedzie się jakie zabiegi oferujemy w ramach leczenia i rehabilitacji. 
Photo

Post has attachment
Czas kuracji w naszej Klinice trwa od 6 do 21 dni leczniczych. Leczenie można rozpocząć każdego dnia tygodnia, zgodnie z rezerwacją, po godzinie 15:00. Cena pobytu uzależniona jest od rodzaju pokoju i wynosi od 260 do 330 zł dziennie w pokoju 2-osobowym od osoby i 300 do 405 zł w pokoju jednoosobowym. Apartamenty są w cenie od 550 do 670 zł dziennie (w cenie apartamentu leczone są 2 osoby lub 3 osoby w apartamencie Słonecznym i Ułańskim).

Cena obejmuje 8-10 zabiegów dziennie (bez kriokomory), wyżywienie (trzy posiłki dziennie) – kuchnia polska (diety i kuchnia wegetariańska na zamówienie) oraz usługę hotelową.

Rezerwacji dokonujemy poprzez kontakt telefoniczny:

tel. 52 39 856 56
tel. 52 39 856 57

http://www.krojanty.com.pl/rezerwacja/
Photo

Post has attachment
Wieczorem mogą Państwo zrelaksować się korzystając z basenu rehabilitacyjnego, z sauną oraz jakuzzi. Basen ma temperaturę 29oC - 32oC, 120 mb poręczy, uchwytów, łóżeczek wodnych i trapezów. Wyposażony jest w przeciwprąd.
Photo

Post has attachment
Nasza hala rehabilitacyjno-sportowa to 450 m2 ogrzewanej i klimatyzowanej powierzchni. Mieści się tu kryty kort tenisowy, boisko do siatkówki i kometki oraz rowery stacjonarne.
Photo

Post has attachment
Nasz kompleks leczniczy wraz z Dworem Krojanty z przełomu XVIII i XIX wieku otoczony jest  piętnastoma hektarami starego parku, a od strony zachodniej przylega do niego jeszcze przeszło sto hektarów lasów państwowych nadających się do spacerów i wycieczek.
Krojanty są wsią leżącą w sercu Borów Tucholskich, pięć kilometrów od Parku Narodowego i zaledwie kilka kilometrów od wspaniałego jeziora Charzykowskiego.
Położenie to pozwala nie tylko na spacery w ciszy, lecz także  na wycieczki powozem, jazdy konne lub wyprawy rowerowe. Rezerwat biosfery tworzony na naszym terenie gwarantuje swoisty mikroklimat i gwarantuje odnowienie sił fizycznych, jak i odprężenie psychiczne.


Bory Tucholskie

Bory Tucholskie są jednym z największych obszarów leśnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Rozciąga się on na obszarze Równiny Charzykowskiej i Tucholskiej, w dorzeczu Wdy oraz środkowej i górnej Brdy.
Swoje piękno zawdzięcza rejon ten ostatniemu zlodowaceniu bałtyckiemu.
Dominującą formą terenu są piaszczyste równiny sandrowe porośnięte obecnie borem sosnowym. Rzeźba terenu jest urozmaicona licznymi jeziorami i dolinami rzecznymi oraz pagórkami wydm. Walory krajobrazu, ogromne powierzchnie leśne, obecność wielu unikatowych gatunków flory  (sosny, dęby, graby, osiki, brzozy, cisy) i fauny (orzeł bielik, głuszec, żuraw, czapla siwa, wydra), zadecydowały o wytypowaniu Borów Tucholskich jako przyszłego Światowego Rezerwatu Biosfery.
Ten niebywały system ochronny tworzą obecnie: Zaborski Park Krajobrazowy, Tucholski Park Krajobrazowy, Wdzydzki Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie, utworzony w 1996 r. na powierzchni 4789,34 ha. Lasy zajmują 79%, a wody 11% powierzchni.
Otulina Parku zajmuje powierzchnię 10292 ha.
Park obejmuje północno-zachodnią część Borów Tucholskich położoną na Równinie Charzykowskiej. Wyodrębniony został on w całości z Zaborskiego Parku Krajobrazowego.
Centralną częścią Parku Narodowego jest Struga Siedmiu Jezior. Jest to ciąg siedmiu jezior rynnowych: Ostrowite, Zielone, Jeleń, Bełczak, Główka, Płęsno, Skrzynka i Mielnica.

Obszar Borów Tucholskich  pozwala spędzać czas na aktywnym wypoczynku umożliwiając uprawianie sportów wodnych (żeglarstwo, spływy kajakowe), jak i turystyki pieszej czy rowerowej,   co umożliwia wielość wyznaczonych do tego szlaków rowerowych czy kajakowych.
Bory Tucholskie to bogactwo walorów naturalnych, jak i antropogenicznych np. Kamienne Kręgi w Odrach czy też unikatowy zabytek architektury hydrotechnicznej, wzorowany na antycznych rzymskich budowlach – akwedukt w Fojutowie. 

Photo
Photo
2013-09-24
2 Photos - View album

Post has attachment
Leczymy wszelkie schorzenia kręgosłupa, narządów ruchu i bóle głowy. System leczenia  w naszej klinice ustawia się pod kątem zaktywizowania wewnętrznych rezerw organizmu oraz zwiększenia jego odporności na przeciążenia i stres.
Opracowany przez nas system leczenia pozwala u dużej części pacjentów uniknąć operacji kręgosłupa i to w bardzo krótkim czasie dwóch tygodni. Mamy  również duże sukcesy w leczeniu przewlekłych bólów neurologicznych.
Realizujemy również programy odnowy biologicznej, aktywnego wypoczynku, antystresowy oraz  uaktywnienia osób w podeszłym wieku.
Photo

Post has attachment
Leczymy już od 1990 roku, jesteśmy bogaci w wiedzę i doświadczenie. Nieustannie podnosimy standard naszych usług oraz rozwijamy się wychodząc na przeciw nowoczesności i innowacyjności. Jako firma rodzinna dbamy też o to, by czuli Się Państwo u nas jak w domu.
Photo

Post has attachment
Nasza klinika jest  placówką, która spełnia najwyższe  standardy leczenia rehabilitacyjnego. Łączymy tradycję z nowoczesnością, stosując w leczeniu zarówno najnowocześniejszą aparaturę leczniczą,  jak i metody  terapeutyczne znane od tysięcy lat.
Oferujemy Państwu opiekę wysoce wykwalifikowanego  personelu medycznego, przyjazną atmosferę oraz  indywidualne podejście do każdego pacjenta, co daje najlepsze efekty leczenia w bardzo krótkim czasie.
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-09-03
24 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded